Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Діти

Як виростити майбутнього медаліста?

Всі батьки мріють про те, щоб їх дитина добре велося в усьому, за що б не брався: будь то навчання, спорт або будь-яка інша сфера. Що ж зробити для того, щоб ваш малюк дійсно полюбив вчитися і отримав золоту медаль, а не став банальним заучки?

На жаль чи на щастя, не існує рецепта, завдяки якому ви зможете виховати медаліста. Однак є перелік простих правил, яких варто дотримуватися для досягнення цієї мети. До речі, вони дуже універсальні, тому підійдуть усім дітям.

Стимуляція фізичного розвитку у малюка

Коли маля народжується, батьки раді кожному його звуку, руху, навіть плачу. Як же прекрасно, коли розвиток дитини відбувається на очах, він робить перші поповзом, кроки, з часом потягуватися, триматися за щось ручками, битися ніжками. Але розвиток можна і прискорити, виконуючи певні корисні для малюка вправи.

Як запобігти нервові розлади у дітей

Життєві ситуації постійно ставлять над нам експерименти. Але наскільки ми натреновані і готові перенести стреси, про це говорить наша нервова система. Найважче переносять стресові ситуації діти раннього віку. У них нервова система тільки формується і тому такі діти найбільше схильні до до нервово-психічних розладів. Вони емоційно переносять навантаження, які негативно впливають на нервову систему.

Кольки у немовляти: що робити?

У зв'язку з різкою зміною ситуації, а саме - поява на світ, організму малюка доводиться екстрено перебудовуватися під нові умови.

Часом ця адаптація проходить не зовсім гладко. Одним з таких прикладів перебудови дитячого організму є поява колік у новонародженого.

Як підготувати дитину до школи

З першим у всіх сенсах вересня життя першокласника кардинально змінюється. Окрім ігор в його житті з'являються ще й уроки, домашні завдання і дисципліна, до якої він іноді не відразу звикає. Хвилюється не тільки малюк, але і його батьки, по собі знають, що школа - це не просто навчальний заклад.

Що ж потрібно врахувати, щоб правильно підготувати дитину до першого класу?

Як вилікувати мокнучу рану у дитини

Бувають ситуації, коли у дитини утворюється мокнуча рана. Дерматити, трофічні виразки, опіки нерідко супроводжуються наявністю ран з мокрою поверхнею, які тривалий час не загоюються, розростаються і з яких можна спостерігати виділення рідини.

Від стану імунітету залежить поява мокли ран. Якщо організм не справляється з бактеріями, які проникають в рану, вона стає мокрої.

Правила догляду за шкірою немовляти

Догляд за немовлям вимагає величезного терпіння: важливо бути дуже уважним і звертати увагу на кожне (здавалося б, навіть незначне) зміна в поведінці малюка. Особливого догляду потребує шкіра новонародженого малюка, адже вона дуже ніжна, і її легко пошкодити.

Гарна новина для батьків важких підлітків

Це може бути самотній світ розчарувань для батьків, які шукають рішення проблем виховання своїх важких підлітків. На той час батьки починають досліджувати більш жорсткий варіант лікування важких підлітків, як правило, це відбувається тому, що вони вичерпали всі стандартні ресурси, такі як обмеження привілеїв, допомога шкільних психологів, поради від духовенства, допомога від сім'ї, торг і підкуп, сімейні психологи або психотерапевти, і батькам так і не вдається повернути ситуацію в свою сторону.

Токсикоманія у дітей

Під токсикоманією розуміють зловживання токсичними речовинами, що викликають звикання разом з соматичними порушеннями, що призводять до змін особистості. В останні кілька десятиліть вживання отруйних речовин стає все більш поширеним серед підлітків. І якщо спочатку в число токсикоманів потрапляли діти з так званих неблагополучних сімей, то зараз отрутами починають захоплюватися діти з благополучних і добре забезпечених сімей. Діти можуть вживати такі токсичні речовини:

Як підібраті одяг для хлопчика до 1 року

Як тільки в будинку з'являється довгоочікуваний новонароджений, навколо нього запанували нескінченні турботи і постійна суєта. Але посеред десятків і сотень організаційних питань, що вирішуються батьками в перші місяці життя малюка, одним з головних є правильний вибір одягу для новонародженого.