Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Здоров'я

Як грамотно відрізняти корисний фастфуд від нездорового харчування

Сьогодні всі знають про те, що фастфуд не приносить ніякої користі. Крім того, відомо й те, що фастфуд робить згубний вплив на самопочуття людини. Незважаючи на це, кожен день мільйони людей не можуть сказати собі «ні» і витрачають даремно кошти на придбання курки-гриль, картоплі-фрі, чизбургеров, коли, піци, бігмака.Таку любов фастфуд отримав з тієї простої причини, що він швидко готується, а у сучасної людини завжди не вистачає часу.

 

Регулярне відвідування усіляких кафе, спеціалізацією яких є фастфуд, - це буденне захід для людини сучасності. У даній статті ми розповімо вам про те,як зберегти здоров'я і не стати жертвою «фастфуду», як навчитися відрізняти корисний фастфуд від нездорового харчування.

Чи корисний фастфуд?

Переважна більшість поширених продуктів фастфуду містить в собі дуже багато калорій. Загальновідомо те, що зловживання вуглеводної, жирною їжею, і їжею, що містить гострі спеції,призводить до надлишку норми калорій.

У їжі містяться елементи, які називають гідрогенезірованние рослинними оліями, насиченими транс-жирами.

Певна частина харчових добавок і сам процес приготування їжі істотно знижують цінність транс-жирів. У підсумку вживання їжі, яка містить великий обсяг ліпідів і вуглеводів,призводить до зайвої ваги. За винятком цього, фастфуд містить дуже багато солі.

Сьогодні в США саме ожиріння є однією з найбільш гострих національних проблем. Базисом даної проблеми послужило нездорове харчування. Ранковий фастфуд-бутерброд містить обсяг калорій, яких достатньо для цілого дня.А ще регулярне вживання нездорової їжі призводить до серйозного порушення адсорбції кальцію. У підсумку зростає ризик захворювання інсультом, виникнення депресії, несприйнятливості інсуліну організмом. У разі дефіциту інсуліну та його непотрапляння в кров різко зростає ризик виникнення цукрового діабету другого ступеня.

Негативний вплив фастфуду на організм людини безпосередньо пов'язане з:
- Підвищеним обсягом вуглеводів, ліпідів, солей, калорій;
- Фактично повною відсутністю цінної клітковини;
- Відсутністю важливих макро-і мікроелементів.

Позбавляємося від шкідливого фастфуду

Дослідження кваліфікованих фахівців із США показали,що неконтрольоване вживання їжі, що має підвищений вміст ліпідів і вуглеводів, призводить до фізичних і психологічних метаморфоз. Таким чином, поїдання фастфуду стає не просто звичкою, а справжньої залежністю. Дана залежність змушує купувати фастфуд постійно. Щоб не морити себе голодом,не стримуватися від придбання гамбургера, просто їжте здоровий фастфуд.

Яким чином знизити згубний вплив фастфуду на організм?

Першочергово, слід позбутися згубних ліпідів, холестерину і всіх інших компонентів фастфуду. Таким чином ви істотно зменшите згубний вплив чиниться фастфудом на ваш організм,і зможете продовжити отримувати насолоду від шанованої їжі.

За винятком стандартного харчування в кафешках фастфуду, можна з'їсти цілком здорову їжу, в якій немає згубних компонентів. В даний час з метою підвищення якості та зниження згубного впливу «фастфудской» їжі при її приготуванні застосовують нежирне м'ясо,булки з борошна грубого помелу, картопля-фрі, який пожежі в мінімальному обсязі масла, а також низькокалорійні напої і великий обсяг овочів.
Нарешті настав той період, коли споживач навчився грамотно відрізняти здоровий фастфуд і цінувати його користь.

Зверніть свою увагу на зазначені нижче порадиПозбутися від пристрасті до згубного фастфуду так само важко, як і позбутися від звички курити. Тому шлях позбавлення слід починати з малого.
На самому початку визначите для себе скільки днів на тиждень ви будете харчуватися в кафе швидкого харчування.

Боріться зі спокусою, яке буде знову тягнути вас до фастфуду. Крім того,візьмете за правило щодня перед поглинанням фастфуду вживати в їжу свіжі фрукти, несолодкий йогурт або ж каші. Зазначені продукти добре створюють відчуття насичення.

Також слід заборонити собі їсти великі порції. Не слід замовляти багато, оскільки подвійні порції надмірно розтягують шлунок. Є необхідно рівно стільки,скільки в вас поміститься і не більше.
Замовляючи собі напій, повністю відмовтеся від коли, яка насичена вуглеводами, краще віддайте свою перевагу чаю без цукру з льодом. За винятком чаю, можна взяти мінеральну воду або ж свіжовичавлений сік.

Крім того, повністю відмовтеся від смаженої їжі,оскільки на її приготування йде великий обсяг олії, що містить надмірно багато ліпідів і калорій. Замініть картопля-фрі традиційної товченої або ж печеною картоплею, сендвічем з смаженою куркою (на грилі). Замініть смажені страви на страви, які приготовлені на пару, на багатті, запечені в духовці.Включіть в свій раціон якомога більший обсяг овочів.

У меню «фастфудскіх» кафешок обширний вибір салатів, тому розумніше буде замінити шанований гамбургер на салат. Крім того. слід обмежити себе у вживанні майонезу, будь-яких жирних соусів, а також сиру. Замініть жирний майонез легким соусом,візьміть за звичку тільки ним заправляти салати, таким чином ви збільшите засвоюваність вітамінів і всіх цінних речовин.

Обов'язково здійснюйте контроль над калоріями, відвідуйте саме ті заклади, в меню яких розраховані калорії на кожну страву, таких не хитрим способом ви зможете відрізнити користь від шкоди.

Додати коментар


Захисний код
Оновити