Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Здоров'я

Натуральні продукти - здорова альтернатива статинам

Досить часто причиною серцево-судинних захворювань стає підвищена концентрація тригліцеридів або холестерину в крові людини. Для того, щоб запобігти ризику виникнення подібних захворювань, кваліфіковані лікарі рекомендують прийом препаратів, які відносяться до статинів групі. Речовини,входять в цю групи допомагають успішно позбутися від великого обсягу холестерину в крові, а ще зменшують число ліпопротеїдів низької щільності в організмі людини. Вся суть в тому, що статини надають активний вплив на ензими, що дозволяють печінки продукувати холестерин.

 

Статини є інгібіторами гідроксіметілглутаріл-кофермент A-редуктази. На протязі декількох років статини не радили до застосування з причини цілого ряду побічних ефектів, які виникали в результаті їх застосування.

У переважної більшості людей, що страждає серцево-судинними захворюваннями або ж мають підвищений рівень холестерину, статини провокують побічні ефекти.З цієї причини таким людям настійно радять застосовувати не препарати статини, а замінювати їх продуктами харчування, що містять природний статин. Ось в даній статті ми і розповімо вам про те, якими натуральними продуктами можна замінити статини.

Побічні ефекти статинівДеякі види статинів можуть спровокувати побічні ефекти у випадку прийому надмірно великої дози. Крім того, наслідки прийому статинів залежать ще й від стану імунної системи.

Наслідки

Тривале застосування статинів здатне викликати різноманітні м'язові захворювання, наприклад, міопатія. Тому,що підвищення ензиму креатинкиназа призводить до підвищення чутливості самих м'язів.

У певних випадках міопатія здатна привести до рабдоміолізу. Дане захворювання найчастіше супроводжується активним руйнуванням м'язових тканин, що в свою чергу призводить до вивільнення протеїну міоглобіну, а це провокує серйозне пошкодження нирок.У переважній більшості випадків наслідки можуть бути летальними. Постійне почуття втоми і втоми, а ще темна або ж червона сеча є найпершими симптомами рабдоміолізу.

Втрата пам'яті і безсоння

Слабкість м'язів, що провокує невропатії в комплексі з онімінням або ж почуттям легкого поколювання кінцівок, призводить до серйозних наслідків, а саме паралічу. Всі вищевказані проблеми можна отримати, у разі якщо вчасно не звернутися до кваліфікованого лікаря і не почати своєчасне лікування.У випадку якщо ви приймаєте статини і у вас виник хоча б один з вищевказаних симптомів, то вам слід без зволікань звернутися до хорошого фахівця.

Натуральна альтернатива

Вчені помітили, що вітамін С, а якщо точніше, то саме його дефіцит збільшує ризик захворювання людини різними серцево-судинними захворюваннями.Вітамін С містить великий обсяг аскорбінової кислоти, яка є результативним статином. У разі надмірного продукування холестерину, ліпопротеїдів мають низьку щільність, аскорбінова кислота виступає в ролі інгібітора.

Всі свіжі цитрусові в свіжому вигляді виступають цінним джерелом вітаміну С. Харчові добавки,містять у своєму складі вітамін С, дозволяють отримати необхідну дозу даного вітаміну в особливо критичних випадках.

Водорозчинний вітамін В3 (ніацин) є в злакових культурах, м'ясі, зелені, а так само молоці. Дана речовина є найбільш потужним статином природного походження.Вітамін В3 активно стимулює продукування ліпопротеїдів високої щільності, приводячи в норму концентрацію холестерину в крові.
Крім того досить результативними статинами природного походження виступають деякі види трав.

До них відносяться:

  • Часник. При систематичному вживанні в їжу даного продукту приходить в норму концентрація холестерину. Часник здатний гальмувати виникнення і подальший розвиток ліпопротеїдів низької щільності і істотно знижує обсяг холестерину в судинах. Даний статін дуже потужний, тому по закінченні декількох місяців його застосування буде помітний ефект.
  • Кімміфора мукул (арабська мирт) виступає як джерело цінної смоли, застосування якої дозволяє підтримувати необхідний рівень ліпопротеїдів високої, а також низької щільності, крім цього, дозволяє значно знизити концентрацію холестерину. Придбати арабська мирт можна у вигляді капсул або таблеток.Даний статін так само є гарною альтернативою аптечних статін.
  • Куркумін (желтокорень канадський) дозволяє вирішити величезну безліч проблем, які пов'язані із захворюваннями серцево-судинної системи. Систематичне застосування даного потужного статину дозволяє істотно знизити концентрацію холестерину в крові,оскільки даний препарат допомагає печінці переробити холестерин.
  • Волокниста їжа. Добре сприяє пониженню концентрації холестерину систематичное споживання злакових культур і певних волокнистих овочів, фрукт, ягід (наприклад, боби, морква, авокадо, яблука і багато інше).У даній ситуації природні продукти стануть переносити надлишки холестерину в кишечник, а отже - перешкодять його циркуляції в крові та її подальшого згущення.
  • Лляне насіння і риб'ячий жир теж вважаються результативними природними статинами, за рахунок наявності в них жирних кислот омега-3, які регулюють продукування ліпідів.Систематичне вживання риб'ячого жиру в їжу сприяє активному зниженню концентрації тригліцеридів і холестерину. Додавши у свій раціон жирне м'ясо лосося, макрелі та інших видів риб, ви отримаєте необхідний обсяг цього продукту.У країнах Азії при приготуванні деяких страв в якості барвників і ароматизаторів застосовували продукт ферментації червоного рису. Через час вчені змогли з'ясувати, що побічний продукт ферментації, а саме монокалін К, сприяє зниженню концентрації тригліцеридів і холестерину. Однак слід сказати про те,що в деяких країнах продаж цього препарату суворо заборонено.
  • Поліказанол, як і попередні є потужним природним статином, який стає все більш актуальним. Цукровий очерет-це джерело даного природного статини. Продається поліказанол у вигляді капсул. За рахунок своїх цінних якостей він сприяє регулюванню кров'яного тиску,а також зниженню рівня ліпопротеїдів, перешкоджає виникненню тромбів, а ще допомагає знизити вагу в разі ожиріння.
  • Продукти ферментації сої (наприклад, тофу, місо, темпі) також сприяють зниженню концентрації холестерину, що робить їх природними статинами.

Будьте завжди здорові!

Додати коментар


Захисний код
Оновити