Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Здоров'я

Як грамотно відрізняти корисний фастфуд від нездорового харчування

Сьогодні всі знають про те, що фастфуд не приносить ніякої користі. Крім того, відомо й те, що фастфуд робить згубний вплив на самопочуття людини. Незважаючи на це, кожен день мільйони людей не можуть сказати собі «ні» і витрачають даремно кошти на придбання курки-гриль, картоплі-фрі, чизбургеров, коли, піци, бігмака.Таку любов фастфуд отримав з тієї простої причини, що він швидко готується, а у сучасної людини завжди не вистачає часу.

Корисні властивості гарбузової каші

Гарбузова каша: цілющі властивості гарбуза

Корисні властивості гарбузової каші, яка залишається досить популярною і улюбленою навіть у період практично масової доступності всіляких екзотичних і оригінальних страв етнічного характеру, дуже багатогранні і обумовлені доброчинними якостями одного з найдавніших дарів природи,використовуваних людиною практично в будь-якому куточку планети. Справа в тому, що існують історичні довідки, які свідчать про те, що цей сучасний символ барвистого і страхітливого осіннього свята злих духів - Хеллоуїна - відомий людині вже більше 5 тисяч років, причому, не тільки в якості предмета відмови недбайливим женихам.

Їжа для стимуляції мозкової активності

Їжа для стимуляції мозкової активності користується нині широкої затребуваністю, що достатньо просто пояснити епохою високих технологій в більшості секторів економіки, де непомірною тяжкості фізична праця людини значно полегшили або навіть повноцінно замінили машини, - відповідно, вільні робочі місця відкрилися в області інтелектуальної праці (творчі професії і розумова зайнятість). Саме тому 21-ий століття можна з упевненістю назвати ерою нескінченних фірм зі сфери облуговування і офісних працівників.

Корисні властивості горохової каші

Склад і корисні властивості гороху

Настільки обожнюваний багатьма жителями планети, які ведуть здоровий спосіб життя і позиціонують себе прихильниками екологічно чистого харчування, горох у свіжому, консервованому та інших видах є одним з життєво необхідних продуктів у раціоні кожної людини, а особливо - переконаного вегетаріанця.Саме горох, як, втім, і інші представники сімейства бобових (квасоля, сочевиця, соя, арахіс), здатний за вмістом білка замінити головні білкові продукти тваринного походження - м'ясо, риба, дичина, яйця, сири і т.д., при цьому ще й володіючи дієтичним ефектом.

Корисні властивості інжиру та кураги

Корисні властивості інжиру та кураги - одних з головних, найбільш затребуваних, популярних і доступних різновидів сухофруктів, які не тільки з радістю, задоволенням, але і з користю для організму вживають дорослі і діти в будь-якому куточку планети, - насправді відомі людству вже багато сторіч.Однак з кожним роком і новим урожаєм в світі з'являється ще один рецепт неповторного приготування цих сушених перетворень екзотичних і неймовірно поживних дарів природи, що є екологічно чистими продуктами здорового і збалансованого харчування (бо дбайливо висушені під ніжними променями турботливого сонця, без шкідливих хімікатів ці солодощі зуміли зберегти цінні і незамінні мікроелементи), що, на відміну від свіжих плодів, мають значно більший термін зберігання і широку сферу застосування, причому, як у кулінарії, так і в косметології, фармацевтиці, і в дієтології (за рахунок відносно низькою енергетичної цінності: так,на 100 г інжиру припадає всього 214 ккал) і навіть народній медицині.

Симптоми і правильне харчування при дисбактеріозі

Таке захворювання, як дисбактеріоз, може протікати в комплексі з найрізноманітнішими захворюваннями ШКТ, погіршуючи при цьому і так не легку ситуацію. За винятком медикаментозного лікування даної хвороби, слід дотримуватися спеціалізований лікувальний харчування.Оскільки грамотне харчування сприяє суттєвому зменшенню хворобливих проявів даного захворювання. У даній статті ми розповімо вам про симптоми і харчуванні при дисбактеріозі.

Натуральні продукти - здорова альтернатива статинам

Досить часто причиною серцево-судинних захворювань стає підвищена концентрація тригліцеридів або холестерину в крові людини. Для того, щоб запобігти ризику виникнення подібних захворювань, кваліфіковані лікарі рекомендують прийом препаратів, які відносяться до статинів групі. Речовини,входять в цю групи допомагають успішно позбутися від великого обсягу холестерину в крові, а ще зменшують число ліпопротеїдів низької щільності в організмі людини. Вся суть в тому, що статини надають активний вплив на ензими, що дозволяють печінки продукувати холестерин.

Цінність і поживність гречки

Гречка: склад і корисні властивості

Гречка, яка облагороджує Землю вже понад 4 тисячі років, є однією з основних круп, що неодмінно входять у повсякденний раціон харчування практично всіх і кожного жителя планети. Звичайно, аж ніяк не всі гурмани з першої дегустації ще в в ранньому дитинстві (до речі, гречка,яка не викликає алергічних реакцій і не містить глютен, визнана єдиною допустимою кашею малюкам від 6-місячного віку) полюбили неймовірно поживну і дуже доброчинну для людського організму гречану крупу, проте, поза всяким сумнівом, всякий прихильник здорового способу життя обов'язково вживає цей злак кілька разів на тиждень, як того вимагає кваліфікований дієтолог, що знає енергетичну цінність цього продукту (305 ккал на 100 г).

Корисні властивості бобів нут

Загальновідомо, що основою здоров'я людини є корисне і збалансоване харчування. Піклуючись про своє здоров'я, ми намагаємося включити в раціон якомога більше цінних продуктів. Бобові культури найкращим чином підходять для збагачення раціону цінними речовинами. Квасоля, чечевиця, горох, соя - безліч людей знають і люблять дані продукти.У багатьох країнах добре відомі завдяки своєрідному смаку і корисним властивостям і боби нут.

Як харчуватися в літню спеку

У переважній більшості випадку в жарку погоду люди не хочуть багато їсти, але зате хочуть багато пити. Природно, порушується весь графік харчування, оскільки з ранку немає апетиту, а ввечері поїдається безліч калорійних продуктів. У результаті ми погано спимо, адже всю ніч мучимося від спраги. А ранок починається з докорів сумління,оскільки не вдається дотримуватися дієти. У даній статті ми розповімо вам, як правильно харчуватися в спеку, щоб завжди залишатися у формі і не шкодити власному організму.