Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски

Зачіски на довгі кучері

Зачіски на довгі кучері - напевно в мріях у кожної дівчини. Незважаючи на те, що короткі стрижки дуже актуальні у сучасних модниць, все ж велика кількість дівчат воліє довгі локони. Навіть звичайнісінька сіра миша, чи то пак дівчина з пересічною зовнішністю,за наявності довгих кучерявого волосся буде привертати увагу протилежної статі, так як така зачіска додає образу якоїсь сексуальності. Якщо ви відкриєте будь-який модний журнал, то побачите, що багато зірок віддають перевагу довгим кучериками. Тим більше, що такий тип зачіски має ряд переваг. По-перше,таке укладання п підходять при будь-якому типі особи, тому як за допомогою довгих локонів можна коригувати квадратну, трикутну і будь-яку іншу форму обличчя.

 

Якщо вам важко підібрати собі зачіску на довгі кучері, то можна звернутися до стиліста, або перегляньте будь журнали з фотографіями зачісок.Також в питанні підбору зачіски на довгі кучері може допомогти і Інтернет, де ви зможете знайти незліченну кількість сайтів з порадами, фото і навіть відео, як цю зачіску зробити. За допомогою деяких програм ви навіть можете побачити себе з обраною вами зачіскою, достатньо тільки «приміряти» її на свою фотографію. Є також багато зачісок,які ви можете зробити самостійно, не вдаючись до послуг стиліста чи перукаря.

На сьогоднішній день зачіски на довгі кучері дуже актуальні і модні, тому варіантів їх дуже багато, а деякі з них абсолютно нескладно зробити самій.

Одним з найпростіших варіантів для довгого волосся є легкі і недбалі кучері.Вам буде потрібно для створення цієї зачіски мус або пінка для волосся. Для того, щоб домогтися такого ефекту потрібно нанести на руки трохи пінки і наїжачити ваші локони. Потім знову нанесіть трохи мусу або пінки для волосся і від краю локонів притискайте їх до голови, як би приминаючи. Якщо локони дуже вологі, потрібно висушити їх феном.

Щоб зробити красиві локони з плавним хвилею, вам необхідно вологе волосся закрутити в джгути і висушити за допомогою фена. Для того, щоб кучерики вийшли більш виражені, розділіть волосся на більш дрібні прядки і таким же чином закрутіть в джгути, а потім так само висушіть за допомогою фена.Не менш красивими будуть і дрібні кучерики на довге волосся. Для того, щоб отримати ефект дрібних кучерів, потрібно вимити волосся і не висушуючи їх заплести багато кісок. Краще зробити це перед сном, щоб дати волоссю висохнути природним чином. Після цього, залишається тільки розплести кіски і укласти їх за допомогою пінки,мусу або гелю для волосся для додання зачісці акуратного вигляду. Якщо вас такі кучерики не влаштовують, то накрутіть їх ще за допомогою щипців для завивки волосся дрібного діаметру.

Таку укладання можна зробити і за допомогою вертикальних щипців для завивки волосся або бігуді. Для того, щоб добитися ефекту вертикальних кучерів,локони накручувати слід не горизонтально, а вертикально на бігуді або щипці для волосся.

Такі зачіски актуальні в цьому році і не для всієї довжини вашого волосся. Можна завити тільки кінчики ваших локонів, що також буде модно і сучасно. Для цього вам необхідно запастися Електрощипці для завивки волосся, гребінцем і спреєм для укладання,можна також використовувати і лак для волосся. Але найголовніше - це терпіння і акуратність.

Попередньо причешіть волосся і обробіть спреєм для укладання волосся. Починати створення такої зачіски рекомендується з передніх локонів, а інші волосся необхідно зібрати на потилиці за допомогою краба або гумки для волосся. Після того,як щипці розігрілися, відокремте маленьку прядку і по спіралі накрутіть її на стержень Електрощіпци, скручуючи її при цьому пальцями. Слідкуйте за тим, щоб кінчики ваших локонів НЕ заламувалися, інакше зіпсуєте весь вигляд вашої зачіски. Потримавши кілька секунд, звільніть локон. Після того, як всі локони були накручені,необхідно з особливою акуратністю розділити їх на більш тонкі. Потім причешіть набік чубчик і закріпіть результат лаком для волосся. Такий вид зачіски слід вибирати тим, у кого довге і разом з тим здорове волосся.

Кучеряві зачіски дуже красиві й модні.Такі зачіски легко можна зробити і в домашніх умовах за наявності такі підручних засобів як плойка для завивки волосся, гребінець, спрей для укладання й лак для фіксації волосся. Звичайно, існують деякі нюанси, зумовлені структурою і якістю вашого волосся. Якщо вони неслухняні, то перш, ніж приступити до укладання,обробіть їх спеціальним засобом, а використовувати засоби для укладання краще відомих і перевірених виробників. Для того, щоб ваша зачіска виглядала ефектніше, нанесіть на руки трохи воску, коли приступите до поділу локонів на дрібні прядки.

Використовуйте цей тип укладання волосся і ви будете виглядати дуже ефектно,а також зможете підкреслити вашу красу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити