Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски

Зачіска риб'ячий хвіст

Що стала популярною останнім часом коса, що нагадує за форі хвостик риби, насправді і носить подібну назву - риб'ячий хвіст. Спочатку її називали французькою косою, далі іменували колоском, але закріпилося остання назва. Таке укладання виглядає добре для будь-якого випадку, а виконати її зможе навіть новачок перукарської справи.Зачіска риб'ячий хвіст - правила укладання

 

Звичайно, краще всього якщо така коса буде заплетена на довгих і невьющіхся волоссі. Хоча по суті це обмеження умовно. І кучеряве, і тонкі, і середні волосся чудово піддаються укладанню. До речі, якщо на волоссі зроблено мелірування,це додасть зачісці певний шик і забезпечить власниці коси масу компліментів.

Дану укладання можна назвати універсальною. Вона відмінно виглядає і як святковий варіант, і як повсякденний. Тут все залежить від аксесуарів, уплетених у волосся або ж навпаки, їх відсутність.

Техніка плетіння

Для того щоб отримати риб'ячий хвіст,нам знадобляться: водний спрей, щітка, краще з натуральним ворсом, кілька гумок і шпильок.

Порядок виконання.

1. Зволожуємо волосся і добре розчісуємо.

2. На скроневих зонах потрібно виділити по одній пасма волосся товщиною до 3 см.

3. Перехрестіть ці пасма на потилиці

4. Однією рукою притримуючи початок коси, візьміть таку пасмо з скроні і,відвівши назад, переплетіть її над верхньою прядкою. Поміняйте руки і, взявши пасмо з іншого боку, повторіть маніпуляцію з перехрещуванням.

Продовжуйте цю техніку плетіння до того моменту, коли підійдете до лінії росту волосся. Якщо все робили правильно, то повинна вийти коса з продовженням у вигляді хвоста. Беручи прядки по черзі з двох сторін,перехрещувати їх, як робили до цього. Наприкінці плетіння, зрозуміло, закріпіть результат красивим аксесуаром - шпилькою або оригінальної гумкою.

До речі, риб'ячий хвіст можна плести, взявши початок з кінського хвоста. Схема та ж, а результат оригінальний.

Зачіска риб'ячий хвіст. Варіанти плетіння

Крім класики, є інші способи заплести цю косу - слабке плетіння, плетіння збоку з перекиданням вперед, плетіння по овал обличчя, з початком на маківці, потилиці, скронях, від чубчика, з хвоста,зі звичайної коси та інше, інше, інше. Необмежено і кількість кісок - від однієї і більше, а в кінці можна їх з'єднати в одну. Фантазії модниць є де розгулятися, заявивши про свою креативності та почутті стилю.

Які прикраси прийнятні для коси риб'ячий хвістТугозаплетенная зачіска сама по собі вже прикраса прекрасної жіночої голівки і додаткові аксесуари можуть бути недоречними. Найкраще навіть гумку підбирати одного кольору з волоссям.

А ось вільна коса любить всякі декоративні елементи на зразок страз, шпильок, пір'я, стрічок.Будь-які експерименти - шлях до відкриттів у вашому стилі і моді взагалі. Так що дерзайте, пробуючи нові зачіски і змінюючи виконання старих. У ваших руках потужна зброя під назвою краса!

Додати коментар


Захисний код
Оновити