Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски

Зачіска шишка з волосся, як зробити

Зачіску з волосся Шишка можна назвати найбільш популярною серед жінок. Така любов до неї пояснюється тим, що укладку зробити зможе навіть людина, далека від перукарень штучок. Підходить Шишка абсолютно всім і забезпечує зручне кріплення волосся під час будь-яких активних дій, будь то танці, фітнес або відвідування солярію.Техніка виконання зачіски елементарна. Найкраще її робити на волоссі, які не коротші рівня плечей, а найбільш значною виглядає, звичайно, шишка з довгого волосся. При цьому густі або рідкісні у вас волосся, абсолютно не має значення.

 

Перейдемо до виконання. Трохи змочіть волосся водою. Непогано було б використовувати навіть гель,в крайньому випадку кондиціонер, що дозволить зібрати навіть найдрібніші пасма і волоски.

Нам знадобиться гребінець-гребінь, для кріплення - шпильки, а прикрасимо зачіску ми декоративними елементами за вашим бажанням.

 

Зачіска починається з хвоста, який ми робимо на потилиці, попередньо добре розчесати волосся.Слідкуйте щоб волосся лягли рівно, не утворюючи некрасивих дефектів. Туго затягуємо хвіст і переходимо до наступного етапу.

Волосся хвоста поділяємо на три пасма для коси і плетемо її поки вистачає матеріалу, тобто волосся. Потім кільцями косу обвиваємо навколо підстави, а кінчик ховаємо вниз і непомітно закріплюємо шпилькою або шпилькою.Шишку теж потрібно закріпити, використовуючи шпильки. Все готово! Зачіска Шишка з волосся красується у вас на маківці! А щоб вона виглядала ще цікавіше, шишку можна прикрасити. Для цього у вашому розпорядженні є сіточки, стрічки, шпильки з квітами і все, що вважаєте красивим і доречним.

До речі, прекрасну зачіску Шишку можна отримати не з коси,а з хвоста. Виконання ідентичне, тільки пропускаєте етап плетіння коси. А в якості прикраси можна використовувати декоративні палички в японському стилі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити