Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски

Зачіски з джгутами

Щоб укласти волосся в зачіску з джгутами потрібно мінімум часу і зусиль. Буде потрібно лише трохи вміння і бажання, а в результаті отримаєте модну і стильну зачіску. До того ж, її можна назвати універсальною, адже зачіска з джгутами може бути зроблена на будь-якій довжині волосся, незалежно від того, прямі вони чи кучеряве.

Звичайно,завдання полегшується, якщо ваше волосся достатньої довжини, але при певній вправності зачіску з тонких джгутиків можна спорудити і з коротких пасом.

 

Зачіски з джгутами знову на піку популярності. Багато знаменитостей світового масштабу прикрашають своє волосся зачісками з джгутами і виглядають просто приголомшливо!

Як зробити легку зачіску з джгутами1. Спочатку волосся слід ретельно розчесати гребінцем з частими зубами. Волосся розподілити таким чином, щоб пасма у лоба залишалися вільними, а частина, що залишилася волосся зібрана в районі нижньої потиличної частини в «кінський хвіст».

 

2. Вільні передні пасма можна укласти косим проділом і прибрати в загальний хвіст, а можна залишити,щоб потім спорудити з них хвилясту чубок або великі локони.

3. Основну частину волосся, зібрану в «кінський хвіст» розділити на пасма, кожну з яких слід закрутити джгутом.

4. Фіксуються джгутики на потилиці за допомогою невидимок.

5. Нижня частина зачіски формується з більших пасом,а для верхньої частини слід використовувати тонкі пасма, щоб отримати витончені джгутики. Це додасть готової укладанні легкий і крихкий вигляд.

6. Останній штрих - слід скропити готову зачіску лаком середньої фіксації, щоб закріпити її, уникаючи ефекту обважнення.

Додати коментар


Захисний код
Оновити