Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски

Зачіски на основі плетіння

Зачіски на основі плетіння заслужено користуються популярністю серед найрізноманітніших представниць слабкої статі. І проста продавщиця на ринку, і голлівудська зірка будуть однаково добре виглядати при вмілому виборі і заплітання косички.

Коса - одна з найдревніших і живучих зачісок. Особливо впевнено вона прижилася у слов'янських народів.Завжди вважалося, що коса є ознакою цнотливості, краси і привабливості жінки. Існує навіть народний вислів: «Дівиця-краса, довга коса».

 

Сучасні косички мають самі різні форми, які з'явилися завдяки культурним традиціям різних народів і потугам дизайнерського розуму. Наприклад, африканська косичка тонка,зате на голові їх може бути до сотні. Класичні слов'янські косички зазвичай об'ємні, тугі, іноді складені в красиве укладання.

Новомодні віяння в області заплітання схиляються до деякої недбалості. Вона виражається в тому, що коса може бути заплетена не зовсім туго (наприклад, варіант риб'ячий хвіст) або з неї можуть стирчати окремі локони.Така гадана неакуратність більше характерна для молодого покоління і вимагає вписування в загальний образ жінки. Крім цього нові формати коси можуть плестися зліва направо, справа наліво або плетіння починається ближче до середини волосся.

Косу досить просто заплести в домашніх умовах.Для початку варто навчитися плести класичні варіанти на дві, три і чотири пасма, а вже потім прагнути до більш складних варіантів. Коли ви повністю освоїте методику плетіння, можна звернути свою увагу на ускладнені варіанти.Зазвичай креативність досягається шляхом сплетення пасом різної товщини або чергування ділянок плетіння з ділянками розпущеного волосся.

Коси, не дивлячись на свою довгу історію, залишаються затребуваними і в сьогоднішньому суспільстві. Пояснення дуже просте - сучасна жінка потребує елегантною зачісці, що вимагає мінімум часу,не псує у зв'язку з погодними умовами, що відповідає суворим вимогам офісного дрес-коду. Хтось віддає перевагу хвостам, однак вони мають кілька явних мінусів. Хвіст виглядає акуратно тільки в приміщенні, а при вітряну погоду починає літати в усі сторони. Крім того,з розпущеним волоссям заборонено ходити на деяких специфічних виробництвах (наприклад, кондитерка або в цехах з відкритими обертовими валами). Тут приділяється підвищена увага санітарії або охорони праці. Батькам подобаються коси, так як дівчинка виглядає охайно і волосся забруднюються менше, ніж розпущене. До речі,при великому бажанні коси можна поєднувати з вільними волоссям.

Дівчатам з короткими і середніми волоссям не варто сумувати, бо зачіски на основі плетіння доступні і для них. Варто тільки запастися кількома додатковими локонами, і все буде добре. Накладні локони варто підбирати під колір основних волосся, щоб не було контрасту. Їх варто добре укріпити і обов'язково сплітати з рідними волоссям.Місця кріплення локонів залишаються непомітними завдяки використанню невидимок. Хоча можна піти й іншим шляхом: використовувати яскраві шпильки з дрібними квіточками і художньо вписувати їх в структуру коси. У цьому випадку заколка буде ефектно виглядати частиною декору. В якості прикраси в косу може бути вплетена різнобарвна стрічка.Деякі умільці в кожну африканську косичку примудряються вплести нитку або стрічку різного кольору. Якщо занадто захопитися, то така зачіска більше нагадуватиме вибух на складі відходів швейної фабрики.

Для власниць дуже короткого волосся можна порадити довгий шиньйон, згодом заплетений в косу. Тут, правда,є один мінус - все відразу здогадаються, що ваша коса не справжнє, тому будьте готові для двозначних усмішок і хитрих поглядів. Такий фокус дасть справжній ефект, якщо ви вперше зустрічаєтеся з незнайомими людьми. Зазвичай це буває після тривалої переписки по Інтернету або заочного телефонного знайомства по роботі.До того ж шиньйон у вигляді коси дасть вам можливість оцінити свій зовнішній вигляд по-новому. Можливо після цього жінці захочеться відпустити власні волосся.

Додати коментар


Захисний код
Оновити