Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски

Зачіски з закритими вухами

Зачіски з закритими вухами - відмінний спосіб не виставляти напоказ свої органи слуху. Не всяка жінка скаже природі спасибі за форму своїх вушок, внаслідок чого відчуває певний комплекс з приводу їх форми. Чоловіки ж звикли в 95% випадків оцінювати жінку з її зовнішнього вигляду,тому слабкій статі доводиться вишукувати різні способи приховати свої недоліки і показати виключно гідності.

Приховати непривабливу форму вух можна єдиним способом - підбором відповідної зачіски. Звичайно мова йде про відстовбурчених вушках, Тим, кому не пощастило, варто забути про короткі стрижках або хвостах, що відкривають вуха.Потрібно вибирати такі варіанти, які закриють або все вухо, або його виступаючу верхню частину. Ми можемо запропонувати наступне:

 

1. Розпущене волосся. Починаючи від середньої довжини волосся ви будете гарантовані від косих поглядів і підлих усмішок. Варто звернути увагу на те, що розпущене волосся вимагають щоденного догляду і розчісування.В якості прикрас можна придумати обручі, стрічки, штучні і натуральні квіти. Можна навіть зробити хвостик або косичку. Можна зібрати пучок, зробити равлика. Загалом робіть все, що хочете, тільки не відкривайте вуха. Або починайте плетіння подалі від вух, або випускайте значні локони, закривають вуха.Можна залишити локони спадаючими, а можна їх підкрутити трохи всередину. Такі рекомендації підійдуть для власниць густих і пишних волосся.

2. Тим дівчатам, які не можуть похвалитися густотою і пишнотою, радимо піти на чергову хитрість. Необхідний додатковий обсяг можна отримати декількома способами.Перший - завивка праскою або на бігуді, другий - хімічна завивка, третій - накладні локони. Перші два моменту не дуже сприятливо позначаться на здоров'я волосся (особливо хімія), тим більше що на слабкі волосся хімію взагалі робити забороняють. Третій варіант найбільш безболісний, тим більше дозволяє самостійно вибирати обсяг.Тільки при накладних локонах необхідно дотримуватися загальну гармонію, щоб додатковий обсяг виглядав природно.

3. Зачіски з закритими вухами можна робити і на досить коротке волосся. Головне, щоб вони діставали до середини вушка. У цьому випадку з боків робиться обсяг, достатній для закриття відстовбурчених органів слуху. Така зачіска ідеально підійде для дам з витягнутою формою обличчя. Круглолицим панночкам слід додати обсяг і вгорі,щоб уникнути особи у формі гарбуза.

4. Для короткого волосся рекомендована стрижка боб. Стильна і акуратна стрижка приховає верхні кінчики вух, що нам і потрібно.

Ось бачите, скільки варіантів для того, щоб зробити жінку ще привабливішою. Тільки треба трохи фантазії і терпіння. Якщо людина вас по-справжньому цінує,то скоро йому стануть абсолютно байдужі ваші зовнішні недоліки, адже головне в будь-якої особистості - це внутрішні гідності.

Додати коментар


Захисний код
Оновити