Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски

Штучні волосся

Штучні волосся дозволяють стати на крок ближче до змін у зовнішності, які так обожнюють жінки. Жінкам властиво змінюватися, тому у представниць прекрасної половини людства дуже часто виникає бажання що-небудь змінити в своєму житті. Час від часу це стосується і зовнішності.Жінки хочуть зробити своє життя яскравішим або змінити обстановку, але для цього, в першу чергу, потрібно змінитися самій, побувати в новій ролі. Звичайно, змінитися до невпізнання допоможе пластична операція, але ті, хто не готовий піти на такі кардинальні заходи, можуть почати з малого - як-небудь по-новому підстригтися,змінити колір волосся або довжину.

Погодьтеся, що навіть на ці незначні зміни більшість вирішується теж насилу, адже складно відмовитися від того, до чого звикли не тільки навколишні, але й ви самі. Але абсолютно новий образ робить ваше життя інший, підкреслює ваш характер, виділяє вас з натовпу. Це, природно,можна зробити і за допомогою оригінального і незвичного макіяжу і нового стилю в одязі, проте це все змивається і знімається, тому ви все одно повертаєтеся в свій колишній світ. А ось фарбування і стрижка - це зовсім інша справа, адже справжній колір повернеться ще не скоро, та й колишню довжину відразу повернути не вийде.Але якщо вам потрібні рішучі зміни саме щодо зачіски та й до того ж не з тривалим ефектом, то в будь-якому салоні краси до ваших послуг штучне волосся: перуки, шиньйони і накладні пасма.

 

Всі ці досить цікаві винаходи людства дозволять вам стати іншою людиною, вибрати собі новий образ, який, до речі,можна створити всього на пару годин, а можна на триваліший термін. Отже, давайте більш докладно розберемося, які переваги і недоліки мають штучне волосся.

Шиньйони і перуки відносяться до знімних пристосуванням, які люди використовують для того, щоб приховати облисіння.Крім цього вони ще використовуються для зміни стилю або ж кардинальної зміни зовнішності. Перука сьогодні являє собою цілу зачіску, тому зайшовши в спеціалізований магазин, ви можете не тільки вибрати собі нову зачіску будь-якої довжини, але ще і будь-якого кольору. А шиньйон зазвичай кріпитися до волосся для імітації високого і густого хвоста.

Шиньйони і перуки бувають як штучні (з акрилу, поліаміду і вінілу), так натуральні (зі справжніх волосся). При цьому фахівці в один голос стверджують, що вироби з натурального волосся набагато краще, тому що вони практично не деформуються, не січеться і не електризується, на відміну від штучних.Крім того натуральні перуки завжди можна пофарбувати в інший колір, підстригти або накрутити.

Підбір перуки або шиньйон - це процес не з легких, але досвідчений фахівець в салоні краси завжди вам допоможе з вибором і порадить підходящу модель. Крім того в більшості салонів можна навіть зробити індивідуальне замовлення.

Ці вироби -не дешеве задоволення, тому, напевно, ви будете зацікавлені, щоб вони якомога довше зберігали свій первісний вигляд, а для цього за ними потрібно правильно доглядати. У першу чергу, парик або шиньйон потрібно зберігати на спеціальній підставці, а не в згорнутому вигляді де-небудь в ящику,так як волокна можуть пом'яти і придбати небажану форму. Розчісувати штучне волосся потрібно дуже легко і обережно, а мити взагалі не частіше кількох разів на місяць і лише руками. Перуки та шиньйони сушаться рушником і вивертаються навиворіт. Можна ще прядки накрутити на бігуді.

Зробити накладні пасма -це теж один із способів змінити свій зовнішній вигляд. Штучні пасма кріпляться за допомогою спеціальних шпильок до справжніх волоссю, тим самим надаючи їм додатковий об'єм. Зараз також поширені кольорові штучні пасма, які дозволять зробити ваш образ свіже та цікавіше.

Накладні пасма сьогодні користуються величезним попитом,тому і в спеціальних магазинах їх є достатня кількість, а завдяки цьому ви без особливих зусиль виберете собі штучне волосся на будь-який колір і смак. До того ж в салонах краси накладні пасма можна виготовити індивідуально для вас.

Для виготовлення накладних пасм також, як і перук,можуть використовуватися як штучне волосся, так і натуральні. Як ви вже могли здогадатися, останні виглядають набагато гарніше, та й до того ж можна легко змінювати їх колір, мити, накручувати і пр. Головною перевагою накладних пасм є те, що вони дозволяють експериментувати з власною зовнішністю,та й володіють не тривалим ефектом, тому їх після вечірки можна просто зняти і повернутися до звичного способу.

Ще один спосіб змінити свою зачіску на досить тривалий час - це нарощене волосся. У цьому випадку в салонах краси перукарі з використанням спеціальних засобів прикріплюють штучні волосся до справжніх,при цьому ефект зберігається надовго. Наростити волосся можна на період він декількох днів до декількох місяців, проте в другому випадку за ними потрібно правильно доглядати: робити корекцію, мити м'яким шампунем, сушити феном тільки на відстані або холодним потоком повітря і гранично акуратно розчісувати.Зараз штучне волосся практично нічим не відрізняються від натуральних. Штучні волосся сьогодні виготовляються з канекалона, що містить екстракт морських водоростей, тому штучне волосся не рекомендується фарбувати, наносити пінки і маски для волосся.

Який з цих способів зміни іміджу вибрати - вирішувати тільки вам.Однак не забувайте, щоб вибрати відповідні саме вам штучне волосся, проконсультуйтеся краще у фахівця, який допоможе слушною порадою.

Додати коментар


Захисний код
Оновити