Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски

Що робити якщо електризуються волосся

Волосся мають властивість електризуватися і тим самим доставляти масу незручностей. Ви зробили гарну зачіску і раптом вона перетворюється на розпатлану, волосся перестає слухатися і розлітаються в усі сторони. Від вашої доглянутою зачіски не залишилося і сліду. Це над вами жартує статичну електрику. Природно,що зовнішній вигляд ваш перестав радувати не тільки вас, але і викликає посмішку у оточуючих. Що ж робити, щоб не потрапити в таку безглузду ситуацію і як боротися зі статикою поговоримо в нашій статті.

 

Для початку розглянемо причини, з яких волосся електризується. Всьому виною сила тертя і ті фізичні властивості, які характерні для вашого волосся.Якщо ви згадаєте предмет фізики, який вивчали в школі з сьомого класу, то згадайте і те, що волосся людини має хорошу електропровідність. Через те, що між кількома різнорідними дотичними один з одним речовинами додається сила тертя, створюється статичну електрику. Чим інтенсивніше сила тертя,тим більший розряд статичної електрики виникає і тим більше електризуються волосся.

Якщо ваші волосся електризується, то для цього ви повинні потрапити в певні умови. Адже крім сили тертя, існує також ряд причин і факторів, які сприяють тому, що електризуються волосся. Таким низкою факторів можуть бути як ті,які сприяють збільшенню сили тертя, так і ті, які не сприяють взаємної нейтралізації розрядів.

Наводимо ряд факторів, які впливають на накопичення статичної електрики і провокують те, що волосся електро. Це несприятлива зовнішня середу - сухе повітря, носіння головного убору, неправильно підібрана гребінець.Існують фактори, які, змінюючи структуру волосся, тим самим пересушують їх і сприяють накопиченню статичної електрики і від цього волосся електризується. Це хімічні завивки і фарби для волосся, використання неправильно підібраних миючих засобів - шампунів,систематичне часте використання технічних засобів для укладання - фенів, плойок, прасок. Якщо ви любите довге волосся, то вам слід пам'ятати, що вони мають властивість накопичувати велику кількість статичної електрики.

У приміщеннях з сухим повітрям ваші волосся в більшій мірі електризуються, так як немає дотику розряду з вологою, який нею нейтралізується. А сухе повітря затримує розряд електрики і сприяє його накопиченню. Тому використовуйте побутові зволожувачі повітря для сухих приміщень.Але не тільки наявність цього фактора може послужити сильної електризації вашого волосся. Якщо існує безпосередньо збільшення сили тертя, із збільшенням якої збільшиться і статика, або наявність декількох факторів в комплексі, то ваше волосся неодмінно будуть сильно наелектризовані.Що робити якщо електризуються волосся і як з цим боротися? Вихід звичайно ж існує, незважаючи на фундаментальність законів фізики. В цілому позбутися від проблеми електризації волосся не вийде, але застосувати деякі засоби у боротьбі з цим приносить неприємності явищем можна.

По-перше,вам необхідно проаналізувати і виявити всі фактори, які сприяють виникненню того, що волосся електризується. Якщо ви виявили, що приміщення в якому ви перебуваєте більшу частину дня має занадто сухе повітря, то обов'язково постарайтеся зволожити його. Це можна зробити за допомогою побутових зволожувачів повітря,або за допомогою відкритих вазочок, наповнених водою і поставлених у нагрівального приладу. Чим більше ви зволожите приміщення, тим менш статичної електрики буде накопичуватися в вашому волоссі.

По-друге, визначте, якими властивостями володіють ваші волосся. Якщо вони сухі, то вам слід вибрати правильну лінію догляду за ними.Є кілька заборонених дій, які не можна здійснювати над сухим волоссям. Не використовувати технічні засоби укладання, які сприяють більшому пересушування і так вже сухих за структурою волосся: фени, плойки і прасування, термобигуди. Якщо без них не обійтися, то робіть це якомога рідше або на самій низькій температурі.Відмовтеся від хімічних завивок і фарб для волосся. Якщо хочете завити волосся, постарайтеся не скупитися і використовувати щадні волосся реактиви. Що стосується фарб для волосся, то використовуйте натуральні - хну, басму.

Обов'язково слід підбирати шампунь для волосся саме для свого типу волосся.Якщо ви нормальне волосся будете мити за допомогою шампуню для жирного волосся, то ваша зачіска завжди буде схожа на кульбабу.

Зміцнюйте пошкоджені і тонке волосся за допомогою різних масок для волосся, бальзамів і відварів лікувальних трав.

Якщо ви використовуєте металеві або пластмасові гребінці,то накопичення статичної електрики на волоссі вам не уникнути і тоді не дивуйтеся, що електризуються волосся.

Якщо у вас довге волосся, то пам'ятайте, що носити розпущене волосся - накопичувати статичну електрику, яка буде виникати при постійній силі тертя волосся про одяг. Зробіть якусь нескладну зачіску - косичку,хвіст, пучок, гульку це позбавить вас від того, що волосся електризується.

Що стосується головних уборів. Звичайно ми живемо в такому кліматичному поясі, де без шапки взимку можна відморозити собі мізки. Тому носити головний убір потрібно обов'язково. Варто тільки правильно підбирати головний убір з тих матеріалів, які менш статичні, наприклад,верблюжа шерсть. А різні синтетичні волокна і шерсть дуже електризуються при зіткненні з волоссям. Якщо ви вибираєте головний убір з тканини, то зараз існують такі види тканини, які у своєму складі мають антистатичності нитку.

Що робити якщо електризуються волосся - використовуйте антистатичний спрей для волосся.Його можна наносити як безпосередньо на волосся, так і на гребінець в тому випадку, коли від нього на волоссі залишається жирний слід. Завдавши спрей на гребінець, вам варто тільки розчесати нею волосся по всій довжині, тим самим розподіливши його.

Ще одним із способів боротьби з тим,волосся електризується може стати використання різних засобів для укладання волосся. Всі ці перераховані вище способи боротьби з проблемою статичного електрики у волоссі дуже ефективні, а якщо використовувати їх у комплексі, то можливо вам і не доведеться зіткнутися більше з цією проблемою.

Додати коментар


Захисний код
Оновити