Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Зачіски

Зачіски для дам

Вибір вдалої зачіски - дуже важливий вибір у житті будь-якої жінки. Особливо якщо мова йде про даму середніх років і старше. Адже якщо в юності допускаються, і навіть вітаються різні експерименти з формою, довжиною, кольором волосся, то зрілим дамам слід навчитися вловлювати ту грань у виборі зачіски, з якою вони будуть виглядати моложаво, НЕ перегинаючи при цьому палку. Поговоримо сьогодні про хитрощі створення найбільш вдалих зачісок для дорослих жінок.

Жіночі зачіски на коротке волосся

Все більше представниць прекрасної статі віддають перевагу невеликій довжині волосся. Це зручно, практично і сучасно. До того ж, багатий асортимент стильних і красивих зачісок, виконаних на короткому волоссі, постійно оновлюється і поповнюється, так що дівчата можуть виглядати на всі сто і за відсутності довгих пасом.Нестаріючі короткі стрижки каре, боб і боб-каре раніше актуальні і затребувані. У цьому сезоні вони мають свіжі нюанси і оригінальні рішення. Нові варіації класичних стрижок не тільки підходять для дівчат і жінок різного віку, що мають різну структуру волосся, але і повністю відповідають модним тенденціям.

Зачіска троянда з волосся

Зачіска «троянда» або «квітка» з волосся прикрасить будь-яку дівчину, що має довгі пасма. Якщо вам захочеться урізноманітнити сірі будні, зробіть цю зачіску і відчуйте свою надзвичайність. Переваги зачіски очевидні: вона дуже красива і незвичайна, її можна зробити самостійно, маючи навіть мінімальні навички. Цінним є і той фактор,що троянда з волосся - зачіска варіативна, вона виконується в різних варіантах і доступна навіть для невеликої довжини волосся. У цьому випадку можна спорудити маленьку трояндочку (або декілька квіточок) без плетіння всіх волосся і при наявності середньої довжини пасом.

Зачіски на довгі кучері

Зачіски на довгі кучері - напевно в мріях у кожної дівчини. Незважаючи на те, що короткі стрижки дуже актуальні у сучасних модниць, все ж велика кількість дівчат воліє довгі локони. Навіть звичайнісінька сіра миша, чи то пак дівчина з пересічною зовнішністю,за наявності довгих кучерявого волосся буде привертати увагу протилежної статі, так як така зачіска додає образу якоїсь сексуальності. Якщо ви відкриєте будь-який модний журнал, то побачите, що багато зірок віддають перевагу довгим кучериками. Тим більше, що такий тип зачіски має ряд переваг. По-перше,таке укладання п підходять при будь-якому типі особи, тому як за допомогою довгих локонів можна коригувати квадратну, трикутну і будь-яку іншу форму обличчя.

Зачіска риб'ячий хвіст

Що стала популярною останнім часом коса, що нагадує за форі хвостик риби, насправді і носить подібну назву - риб'ячий хвіст. Спочатку її називали французькою косою, далі іменували колоском, але закріпилося остання назва. Таке укладання виглядає добре для будь-якого випадку, а виконати її зможе навіть новачок перукарської справи.Зачіска риб'ячий хвіст - правила укладання

Зачіска шишка з волосся, як зробити

Зачіску з волосся Шишка можна назвати найбільш популярною серед жінок. Така любов до неї пояснюється тим, що укладку зробити зможе навіть людина, далека від перукарень штучок. Підходить Шишка абсолютно всім і забезпечує зручне кріплення волосся під час будь-яких активних дій, будь то танці, фітнес або відвідування солярію.Техніка виконання зачіски елементарна. Найкраще її робити на волоссі, які не коротші рівня плечей, а найбільш значною виглядає, звичайно, шишка з довгого волосся. При цьому густі або рідкісні у вас волосся, абсолютно не має значення.

Швидкі та гарні зачіски

Ми представляємо вашій увазі п'ятірку зачісок для волосся, починаючи з довжини від плечей. Докладна розповідь, супроводжуваний фотографіями допоможе розібратися в тому, як зробити шикарну зачіску самостійно перед дзеркалом.

Красива і легка зачіска - високий об'ємний пучок

Етап 1. Волосся потрібно зібрати в кінський хвіст.

Етап 2.Ділимо хвіст на три рівні частини на кожній з частин робимо начісування гребінцем з дрібними зубцями. Для новачків пояснимо - потрібно рухати гребінцем вгору-вниз по довжині хвоста, починаючи знизу.

Зачіски з обідком на гумці

Зачіски з обідком на гумці підходять для будь-якої довжини волосся, будь то стрижка а-ля боб або ж волосся до пояса. Наше завдання розповісти про те, як правильно сформувати зачіску, використовуючи ободок.

Відомо, що ми сприймаємо світ яскравими кольоровими плямами і перше, що кидається в очі при огляді - це зачіска за рахунок об'єму волосся.Значить потрібно зробити її такою, щоб ви виглядали як на подіумі!

Зачіски з джгутами

Щоб укласти волосся в зачіску з джгутами потрібно мінімум часу і зусиль. Буде потрібно лише трохи вміння і бажання, а в результаті отримаєте модну і стильну зачіску. До того ж, її можна назвати універсальною, адже зачіска з джгутами може бути зроблена на будь-якій довжині волосся, незалежно від того, прямі вони чи кучеряве.

Звичайно,завдання полегшується, якщо ваше волосся достатньої довжини, але при певній вправності зачіску з тонких джгутиків можна спорудити і з коротких пасом.

Зачіски на основі плетіння

Зачіски на основі плетіння заслужено користуються популярністю серед найрізноманітніших представниць слабкої статі. І проста продавщиця на ринку, і голлівудська зірка будуть однаково добре виглядати при вмілому виборі і заплітання косички.

Коса - одна з найдревніших і живучих зачісок. Особливо впевнено вона прижилася у слов'янських народів.Завжди вважалося, що коса є ознакою цнотливості, краси і привабливості жінки. Існує навіть народний вислів: «Дівиця-краса, довга коса».