Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

 

Активатор спалювання жиру АСЖ 35 є біодобавкою останнього покоління. Завдяки комплексному впливу даного препарату, худнути стає набагато простіше. Сама дія робить скидання ваги плавним, щоб не перевантажувати серце і не завдати шкоди здоров'ю. Також АСЖ 35 допомагає уникнути розтяжок і втрати м'язової маси. Детальніше>>>

Вправи

Фітнес-клуб для жінки - джерело енергії та грації

Чи не для кого не секрет, що заняття фітнесом сприятливо впливають на здоров'я і зовнішній вигляд. Але так складно часом злізти з улюбленого зручного дивана, і відправитися в зал займатися такими непростими з незвички вправами.

Але навіть якщо вдасться перемогти свою лінь і небажання і дістатися до фітнес-клубу, то тренування принесе лише втому і голод. А далі будуть тільки болящі натруджені м'язи. Хіба зайві кілька кіло, які вдалося скинути, стоять стількох зусиль?

6 вправ для ледачих: зарядка на дивані

Поза сумнівом, якщо будете весь вільний час просто лежати на дивані, то чи не схуднете. Але ж можна перетворити диван на спортивний снаряд і успішно худнути. У даній статті ми ознайомимо вас з простими вправами, які допоможуть худнути.

Перша вправа, надає дію на задню поверхню стегна, сідниці, живіт, поперек.

Вам слід сісти на край дивана, ноги при цьому розташовуються на підлозі. Далі витягніть їх і розведіть на ширину плечей, шкарпетки потрібно тягнути на себе. Тепер по черзі нахиляйтеся до кожної ноги, торкаючись грудьми коліна. Руки треба витягати вперед і намагатися взятися ними за носок. У разі, якщо не виходить, то торкайтеся руками коліна або гомілки. Поперек округляти не можна, зробіть два підходи по чотирнадцять разів.

Спортивний настрій: 7 правил, які допоможуть подолати інерцію і лінь

Людина так влаштована, що успіх всіх його починань безпосередньо залежить від мотивації. Коли мова заходить про ранковій зарядці або відвідуванні тренажерного залу, то від людини вимагається вольове зусилля, щоб подолати свою інерцію і лінь. У даній статті ми ознайомимо вас з мотивами, які пробудять в вас бажання зайнятися спортом.

Позитивні емоції

Вплив аквааеробіки на організм вагітної жінки

Аквааеробіка: користь і протипоказання для жіночого організму майбутньої мами

Двадцять перше століття остаточно затвердив ще тільки зароджувалася в другій половині 20-го сторіччя моду на здоровий і неодмінно активний спосіб життя, який дозволяє кожній справжній представниці прекрасної половини людства, яка вирішила виконати головну свою місію на Землі - подарувати світу і втілити нове життя в образі коханого чоловіка, виглядати не менш сексуально і карколомно навіть в самий трепетний період - термін вагітності.

Що і скільки слід пити під час фізичних навантажень?

Загальновідомо, що при активних фізичних тренуваннях організм людини посилено втрачає рідину. На перший погляд, все просто: хочеш пити - бери і пий. Але помилка у виборі напою і його обсязі може згубно позначитися на здоров'ї. З цієї причини важливо знати, що і в якому обсязі слід вживати під час активних фізичних навантажень.

Багато намагаються добирати для себе напої, які рекламують по телебаченню. Адже реклама так барвисто розписує переваги напоїв, у порівнянні з водою. Але деякі люди, довірившись рекламі, роблять помилку. Існує кілька основних рідин, які здатні вгамувати спрагу в процесі і після тренування.

Вправи виконуються зі скакалкою

Користь вправ зі скакалкою

Мабуть, жоден цивілізований сучасний житель планети не стане сперечатися з тим незаперечним і очевидним фактом, що мати ідеальну сексапільну фігуру, раціонально (збалансовано) харчуватися виключно екологічно чистими і абсолютно безпечними для здоров'я продуктами, а також захоплюватися яким-небудь з нинішніх стрімко розвиваються і утворюють часом цікаві симбіози фітнес-напрямків в століття культу бездоганною (штучної або натуральної) краси тіла, нев'янучої молодості обличчя і гармонії в душі не тільки корисно, а й модно і престижно.

Медитація проти стресу, техніка медитації

Стрес - це бич сучасної людини. Неприємності на роботі, розмальовки в сім'ї, безперервний криза, матеріальні труднощі - все це причини, за якими нерви напружені до межі, а організм протестує проти емоційних навантажень. Протві стресу можна боротися за допомогою медитацій. Яким чином - розповість ця стаття.

Якщо будь-яка дрібниця виводить вас із себе, якщо вечорами ви падаєте від утоми, а ранок не приносить бадьорості, то вам просто необхідно опанувати методами медитації, яка позбавить вас від напруги, зніме втому, поліпшить самопочуття і підніме настрій.

Біг як найкорисніший і доступний вид спорту

Біг: значення для організму

Біг можна виправдано вважати найдавнішим видом спорту, який гранично точно відображає природну поведінку людини, елементарні потреби його організму в помірних і вельми доброчинних фізичних навантаженнях, в русі з певною швидкістю для правильного розвитку кістково-м'язової системи. Саме тому можна з упевненістю стверджувати, що біг являє собою правильне і цілком природний стан сучасної людини, життя якого повинна протікати в неймовірно швидкому темпі, щоб встигнути за настільки короткий період встигнути втілити в реальність безліч креативних ідей, корисних справ, єдино вірно вирішити проблеми, клопоти, виконати обов'язки і т.д.

Швидко спалити калорії і жир

Далеко не всі люди можуть поставити вдома дорогий тренажер, не менше проблематичними є і походи в спортивний зал. У даних умовах калорії починають накопичуватися на талію, плавно зростає розмір одягу і природно падає самооцінка. Щоб такого не сталося, слід просто поповнити домашній спортзал традиційної скакалкою. У даній статті ми розповімо вам, як швидко спалити калорії і жир.

Як швидко спалити калорії

У випадку якщо ви втратили навички, слід освіжити в пам'яті практичні рекомендації:

Китайська гімнастика цигун

Китайська гімнастика цигун: особливості східної аеробіки

Китайська гімнастика цигун являє собою новомодне для всякого західного жителя, який стежить за власною зовнішністю, фігурою, як того вимагає епоха культу краси зовнішньої, відмінного здоров'я і нев'янучої молодості, фітнес-напрямок, який, незважаючи на багатовікову історію (цигун мудрі і сильні не тільки духом, а й тілом китайці практикують понад 3000 років, передаючи алгоритми виконання тих чи інших вправ буквально з уст в уста), поки ще мало поширене на планеті, хоча користується особливим інтересом. Як пояснюють послідовники даного оздоровчого течії, цигун є досить традиційною і доступною для оволодіння технікою буквально для кожного бажаючого (незалежно від статі, віку, роду діяльності, способу життя, фізичної підготовки, патологій і т.д.) методикою оволодіння (отримання) життєвої енергією.