Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Відносини

Сексуальна енергія

Сексуальна енергія, якої, безумовно, володіє кожна людина, але не всі явно її демонструють (через особливості виховання, культурного середовища проживання, темпераменту, уявлень про особисті стосунки і т.д.), є гарантією успіху у коханого.

У більшості випадків сексуальна енергія починає з звичайного потягу і еротичних фантазій, які збуджує милий незнайомець. Саме сексуальна енергія, висловлюване по відношенню до коханої людини в почуттях і емоціях, ласках і бажаннях, жестах і еротичних фантазіях, може стати запорукою його вірності (він не стане змінювати,тобто шукати на стороні чогось, тому що всі мрії виконуються в спальні), впевненості в собі і партнері і відмінного самопочуття.

 

Східні мудреці в області сімейно-інтимних відносин переконані в тому, що сексуальна енергія чоловіків і жінок рівні, але по-різному проявлені. До речі,в Азії сексуальна енергія означає життєву силу - відповідно, там прийнято вважати, що саме кохана людина надихнув свою пасію на неймовірні звершення, причому в будь-якому віці. Якраз сексуальна енергія і продовжує молодість в душі і красу на обличчі найбільш ефектно і ефективно. Взагалі,сексуальна енергія - це невичерпні і самообновляющиеся джерело позитив, задоволення, самовдосконалення, творіння, активності.

Згідно даосизму, де сексуальна енергія є окремою темою для вивчення і філософствування, існує 4 шляхи його вивільнення. У першу чергу, сексуальна енергія і сильної статі,і представниць всього прекрасного на Землі реалізується через секс, що сприймається як абсолютно природна потреба живого організму, який повинен залишити потомство. Другим рівнем прояви сексуальної енергії є людська пристрасть, що часто володіє всепоглинаючої силою, яка здатна як зміцнити,так і зруйнувати союз полум'яних сердець і гарячих тіл на інтимному і духовному рівнях.

Далі сексуальна енергія партнерів дає про себе знати через так зване цвітіння, іншими словами - відчуття закоханості, стан ейфорії, наснаги, що наближене до блаженства (щастя). І тільки тепер сексуальна енергія на етапі трансформації перетворюється в реальні плоди - розкриття потенціалу,здібностей людини і його фізична, інтелектуальна діяльність, можна сказати, в стані нірвани (впевненість, настрій на перемогу, рекорди і пр.).

Звичайно, як відзначають сексологи, у більшості партнерів (особливо у яких немає взаємних почуттів, астральної зв'язку і т.п.) Сексуальна енергія досягає лише першого рівня сексуального задоволення. У особливо темпераментних і романтичних пар на початковому етапі відносин можлива практика і другого рівня. А ось до останньої стадії, коли сексуальна енергія, спрямована в потрібне русло, допомагає людині досягти реальних результатів (в кар'єрі, хобі,міжособистісних відносинах, мріях) і здобути і духовні, і матеріальні цінності, доходять лише взаємно і щиро люблячі пари, в союзі яких панує довіра, взаєморозуміння, підтримка і віра одне в одного.

Додати коментар


Захисний код
Оновити