Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Відносини

Секс у воді

Секс у воді у ванні

Швидше за все, не знайти ніде такий жіночий журнал, який не радив хоча б раз своїм читачкам для зваблювання чоловіки прийняти з ним ванну і провести секс у воді. Звичайно ж, з піною. Після завершення вечері при свічках і перед красивими шовковими простирадлами. Ідея, безсумнівно, відмінна,але з шовковими простирадлами маленька накладка: сексом на них займатися зовсім непросто, вони досить слизькі. Виходячи з цього, до заключної частини програми можна приступити і без додаткових переміщень, наприклад, прямо у ванні, ніж зручний і екзотичний секс у воді.

 

Виникаючі проблеми. Незручно, тісно, а головне! - Сухо, -такі відчуття дарує секс у воді. Природна вагінальна змазка, просто-напросто, змивається водою. Крім цього, миючі засоби, які потрапляють на слизові інтимних органів разом з водою, можуть викликати аж ніяк неприємні відчуття, а ще, якщо у вас чутлива шкіра, і роздратування.

Способи вирішення. Слід обладнати ванну кімнату надійними і зручними поручнями. Займіться фітнесом, що нагадує секс у воді, і сексуально-акробатичні вправи не будуть вам заважати отримувати задоволення.

Перед тим, як зайнятися коханням, змийте з партнера і з себе все мило. Ось тільки проблему мастила радикально не вирішити.В якості паліативу потрібно порадити користуватися штучними мастилами, виробленими з масляною основою - але справа в тому, що вони розчиняють латекс, а, отже, з презервативами вони несумісні.

Секс у воді бані

В давнину на Україні ходило повір'я, що банники (духи, які там мешкають) гвалтують жінок. Для утайки гріха,до якого напівтемрява, розімліле тіло і клуби пари так і підштовхують, - це вельми зручне пояснення. Баня і до нинішніх днів вважається місцем для розгулу, але вже з причини квартирного питання. Адже у молоді будинки знаходяться батьки. Правда ж, думка про те, що лазня є злачних місцем, безсумнівно, сильно перебільшено.Тому нічого непристойного тут немає, якщо ви підете в баню зі своїм бойфрендом або чоловіком, де практикуєте секс у воді.

Виникаючі проблеми. Велике навантаження на серцево-судинну систему виникає у зв'язку з банними процедурами, а також і з сексом. Звичайно, померти на піку насолоди від інфаркту,який був викликаний перегрівом, досить романтично, проте, дещо передчасно.

Способи вирішення. Ніколи не займайтеся сексом ні в крижаній ополонці, ні в парильні, ні відразу після цього. Треба почекати хоча б п'ятнадцять хвилин. І не забудьте, якщо більярдний стіл знаходиться в кімнаті відпочинку, то його краще поберегти,так як за випадково зіпсовану меблі доведеться чимало заплатити.

Секс у воді в річці або озері

Напередодні спекотних днів хтось уже відсвяткував Купальську ніч, а комусь зручніше за церковним календарем орієнтуватися, а тому як Іванов день випадає на 7 липня, комусь нічні копання в негліже ще чекають.І купання ці зовсім не є безневинними.

Виникаючі проблеми. У наш час досить важко знайти настільки чистий водойму, щоб не боятися в нього зануритися, не беручи до уваги вже якомусь інтимі. Від бурхливого сексу може з'явитися невелике роздратування на слизових, в нормальних «мирних» умовах зовсім непомітне. Але підступним, гидким мікробам, Яких в брудній воді, тьма-тьмою, цього цілком достатньо. Інша актуальна проблема, що заважає занять любов'ю, - корчі і камені, а часом і осколки на дні і звичайне сміття, що роблять такий секс у воді неприємним.

Способи вирішення. Постарайтеся виїхати від міста подалі, у безлюдні, дикі місця. Обов'язково користуйтеся мірамістіном або яким-то іншими антибактеріальними засобами. Ретельно досліджуйте ділянку дна, намічений для любовних утіх, на предмет колючих засобів, таких як підводні камені.

Секс у воді в морі

«Поїздка на курорт» - це часто використовується вираз, що припускає випадкові романи і сексуальні пригоди.Адже не тільки пара скинутих кілограмів і інтенсивний загар вважаються успішним відпочинком, але й кількість нових захоплень і романів. При такій насиченій відпускної програмі без інтимних зв'язків прямо в море не обійтися.

Виникаючі проблеми.Солона вода в морі може роз'їсти невеликі потертості і мікроскопічні тріщини і ранки і доставити дуже гострі і малоприємні відчуття при цьому. Крім цього, ніж море солоніша, тим вода сильніше «виштовхує» наверх. І до того ж зносить хвилями. Загалом, якось пробувати утриматися на місці, і при цьому ще здійснювати специфічні рухи тіла,які вимагають міцного упору, зовсім нелегко. Любовні подвиги дорого коштують. Тільки б не потонути.

Способи вирішення. Якщо після сексу у воді відчувається роздратування або печіння, а по близькості немає аптек, то не забувайте, що слина має легкий антисептичну дію. Зализувати подібні «рани» (партнер - вам, ви - йому) буде не тільки корисно, Але і дуже приємно, ніж екзотичний секс у воді. При сильних хвилях в морі сексом краще не займатися. Тримайтеся краще ближче до берега.
Існують два міфи про воду

Один говорить, що якщо сперма, потрапить у воду, то вона може «затекти» якимось чином в піхву, а це створює додатковий ризик небажаного зачаття. Слледующій - навпаки,що при заняттях сексом у воді можна нічим не оберігатися, так як вся сперма з піхви «вимиється» водою.
І те, й інше - абсурд, що не характеризує секс у воді.

Безпосередньо під час коїтусу якусь кількість води насправді може потрапити всередину, але їй не «змити» мільйони сперматозоїдів до єдиного, і розраховувати на це нерозумно.З іншої точки зору, коли сім'явиверження відбувається в безпосередньо воду, це означає, що в даний момент вагінальні стінки зімкнуті, а отже, нікуди нічого не затікає.

Додати коментар


Захисний код
Оновити