Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Відносини

Сексуальна сумісність

Сексуальна сумісність визнана і шлюбними довгожителями, і досвідченими психологами найважливішим чинником благополучного і багаторічної сімейного життя. Багато чоловіків взагалі переконані в тому, що саме в ліжку, де панує сексуальна сумісність, можна спокійно (а головне - без сторонніх осіб) вирішити всі життєві проблеми.

Якщо звернутися до науки,то сексуальна сумісність, з медичної точки зору, означає подібність, збіг інтимних бажань і еротичних фантазій партнерів, а також безмовне, а чуттєве взаєморозуміння з півпогляду, причому не тільки в межах спальні. Сексуальна сумісність дозволяє люблячим один одного людям, яке також відчувають і пристрасть,і ревнощі, і трепет, і делікатність, і повага, і страх втратити один одного, відчувати сьогохвилинне настрій, самопочуття, його зміну і т.д., що грає вирішальну роль в гармонії душевної, сімейному комфорті і щастя у спільному житті.

 

Тому нинішнє прогресивно мисляче покоління,раціонально оцінювальне настільки романтичне і відповідальний захід, як шлюб, вважають за потрібне перевірити ще в цукерково-букетний період вірогідність головної перспективи їх відносин, якою є сексуальна сумісність, що для багатьох ще значить і абсолютна довіра (на емоційному і фізичному рівні) людині - і в побутових питаннях,і в життєвих цілях і пріоритетах, і в ліжку. Відповідно, сексуальна сумісність не прописана в гороскопі (навіть персональному), а визначається кожним прожитим миттю поруч з коханим, коли проявляються його різні стани, звички, недоліки, принципи, погляди, вимоги, вміння, можливості і пр.Тому сексуальна сумісність носить не тільки фізичний, але й психологічний, а також культурний, матеріальний характер.

Важливо відзначити, що сексуальна сумісність кожної людини вельми педантична у виборі супутника життя, і досить складно при сьогоднішньому виборі та доступності любові знайти,розпізнати свій ідеал - і за зовнішніми параметрами, і за внутрішнім критеріям.

До речі, якщо сучасна молодь відповідає на таке питання, як сексуальна сумісність, ще на початкових стадіях тільки зароджуються відносин, то, їх менш сексуально освічені (зважаючи на низку культурно-ідеологічних причин) батьки, за визнанням сімейних психологів і сексологів, стикаються з даною проблемою ( сексуальна сумісність),вже зазначивши срібне весілля. Адже для них інтим, ймовірно, був менш значущий в благополучній сімейного життя, ніж, скажімо, успішна кар'єра, вигідні зв'язки, гідне придане і спадщину кожного з подружжя. Тому сексуальна несумісність сьогодні стає найпоширенішою і дуже правдоподібною причиною розлучення вже зрілих людей.Звичайно, сексуальна сумісність з райдужним результатом або невиправданими очікуваннями перевіряється більш достовірно і точно виключно на практиці спільного ведення господарства, розподілу обов'язків, формуванням і розтрачання сімейного бюджету тощо, але вчені довели, що сексуальна сумісність визначається кров'ю.

Тобто сексуальна сумісність - явище вроджене. Сексуальна сумісність, яка залежить від темпераменту, рівня статевих гормонів, активності нервової системи тощо, не схильна до змін, свідомим бажанням або підсвідомим маніпуляціям.

Наприклад, сексуальна сумісність виділяє 3 основних види темпераменту:

1) сильна людина - пристрасний, відчайдушний, самовпевнений, цілеспрямований, енергійний, активний, амбітний і егоїстичний максималіст і лідер як у житті, так і в ліжку;

2) середній сексуальний темперамент - врівноважений, розсудливий, прагматичний, меркантильний інтелектуал;

3) слабкий рівень сексуальності - переконані пуритани,віддані до самопожертви однолюби, які цінують понад сексуальних утіх платонічну близькість.

Сексуальна сумісність запевняє, що ідеальною в усіх відношеннях стане пара яскравих представників одного виду сексуального темпераменту. Хоча, звичайно, бувають і випадки, коли протилежності притягуються і доповнюють один одного,створюючи гармонію і в гостинному домі, і в райдужної спальні.
Ще сексуальна сумісність, за твердженням сексопатологів, безпосередньо залежить від обраних і успішно довгограючою ролей у сім'ї чоловіка і жінки, які підсвідомо прописуються ще батьками, вихованням, характером, життєвими обставинами,ідеальними уявленнями і індивідуальним баченням кожного з подружжя себе домінуючим або пасивним. Так, бездоганна сексуальна сумісність нерівних в віковому аспекті шлюбів (з різницею більше 20-ти років), де домінує дорослий, респектабельний, заможний, солідний і досвідчений досі бездітний чоловік,щиро виявляє батьківську турботу, увагу, любов (ради, подарунки, знання, навички - сексуальні, професійні) про молодій дружині з неповної і неблагополучної сім'ї, або, скажімо, приклад зрілої та успішної в житті леді, яка прийняла пропозицію руки і серця від юного і безмірно вдячного сироти.На Сході ж сексуальна сумісність напророкували групою крові. Мудреці Тибету стверджують, що найбільш пристрасні і легко займисті в інтимних відносинах дуже полігамні представники 1-ої групи крові, які захоплені цікавістю експериментів в ліжку; по натурі такі люди ідеалісти,які все життя самі удосконалюються і в низці коханців відчайдушно і невтомно шукають свій ідеал. Особливо кажуть! В любовних утіхах волелюбні чоловіки 1-ої групи крові, яких повноцінно здатні задовольнити і реалізувати самі нереальні еротичні фантазії тільки настільки ж безстрашні та азартні, сміливі і фатальні,підступні і розкуті жриці 1-ої групи крові. До речі, жінка 1-ої групи крові серцем любить до самозабуття, а тілом і душею повністю розчиняється в чоловікові, якого вона сама собі вибрала в чоловіки.

Дуже борги і в більшості випадків малоуспішні пошуки свого ідеалу у осіб 2-ої групи крові.Їх сексуальна сумісність менш стійка через те, що вони конкретно не знають, чого і кого хочуть; їх часто долають сумніви, претензії, помилкові страхи. Вони досить потайливі, бо не відрізняються емоційністю і проявом почуттів. Вони звикли задовольнятися тим, що є, будучи переконаними реалістами,хоча і готові здійснювати сексуальні експерименти.

Сексуальна сумісність практично не цікавить байдужих до сексу (ну хіба що для продовження роду) представників 3-ї групи крові, які вже дуже вибагливі в партнері, який сьогодні розділить ложе. Така сексуальна сумісність відрізняється полігамні, строгістю,холоднокровністю, егоїзмом і нудьгою. Тому що люди 3-ї групи крові вельми ледачі до еротичних експериментів, тому як стурбовані більш нагальними і важливими суспільними проблемами глобального значення та побутовими клопотами.

А ось сексуальна сумісність партнерів настільки рідкісної 4-ї групи крові порадує полум'ям і феєрверками.Це - найчутливіші і проникливі натури, які знають і тут же виконують будь-яке бажання коханого. Жодна інтимна близькість таких людей не відбудеться без пристрасних віршованих зізнань, художнього ексгібіціонізму на полотні або знімку.

Що ж, сексуальна сумісність - ще один спосіб ближче пізнати один одного ...

Додати коментар


Захисний код
Оновити