Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Відносини

Фригідність

Фригідність кваліфіковані фахівці (сексопатологи і гінекологи) пояснюють як відсутність статевого потягу, еротичних фантазій і сексуального збудження у жінки по відношенню до чоловіка. Фригідність також проявляється явним виразом відрази (і роздратування, агресії) до чоловічих пестощів.Фригідність навіть не допускає думки про інтимну близькість жінки з чоловіком.

На сьогоднішній день, в епоху вільного кохання, фригідність визнають досить поширеним захворюванням, яке свідчить не тільки про відхилення ендокринної, статевої систем, а й про психіатричних патологіях.Фригідність не дозволяє представниці прекрасної статі відчути себе справжньою, бажаною і коханою жінкою, випробувати одне з головних блаженств - задоволення від інтимної близькості. Адже фригідність не знає ні збудження, і пристрасті, ні оргазму.

Тому фригідність поступово формує ряд комплексів (неповноцінність жіноче,неспроможність у плані дружини і навіть матері) і фобій у пані, яка стає більш замкнутою, відстороненою, тим більше від чоловічої компанії. Звичайно, якщо своєчасно і правильно лікувати фригідність, велика ймовірність наближення леді до суспільства джентльменів, яких вона, до речі, здатна розбурхати.На даний момент розвитку медицині відома вроджена (конституційна фригідність ніжною дружини і турботливої матері, яка погоджується на інтимну близькість з коханим чоловіком тільки заради його задоволення і продовження пологи, залишаючись абсолютно байдужою до сексу) і набута (скажімо, в результаті згвалтування) фригідність.

Придбана фригідність, однак, дозволяє дамі іноді відчувати оргазм, що може залежати від партнера, потрібного темпу, обраних поз і т.д.

Взагалі, тільки фахівець найбільш достовірно визначить на основі проведених досліджень фригідність і її точні причини, серед яких можливі і серйозні травми органів малого тазу (скажімо,після пологів або абортів: якщо ці операції проведені невдало і зі значними ускладненнями жінка може втратити всякий інтерес до сексу). Фригідність також викликають гормональні збої, патології нервової системи, наркотична залежність, отруєння свинцем і пр.

Але, як відзначають фахівці,в більшості випадків фригідність носить психологічний, емоційний характер. Наприклад, фригідність може з'явитися своєрідною реакцією організму на часті сімейні конфлікти, розборки. Проте медики обнадіюють: фригідність виліковна, хоча для повного одужання потрібно пройти тривале і дороге лікування (фізіотерапія, масаж,голкорефлексотерапія, гормональні препарати). Тим не менш, сексуальне блаженство - настільки довгоочікуване, трепетне і бажане - того варте!

Додати коментар


Захисний код
Оновити