Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Відносини

Зрада жінки

Зрада жінки - досить рідкісне явище, адже за природою представниці прекрасної статі моногамні. Тому зрада жінки, як правило, завжди має не одну, а ряд серйозних причин. Так, на відміну від сильної статі, зрада жінки, яка перебуває у цивільному або офіційному браку,дуже рідко пояснюється банальною фізичним потягом до ледь відомому їй людині. Зрада жінки часто здійснюється вимушено і з добре знайомим дівчині чоловіком, якому вона довіряє і обов'язково відчуває симпатію.

 

Відповідно, зрада жінки зазвичай носить не чисто фізіологічний, а, перш за все, емоційний характер.Більшість представниць прекрасної статі, яким не чуже цнотливість, вірність, високі моральні принципи та сімейні цінності, зізнаються, що вирішуються на зраду у разі відсутності уваги, ніжності, елементарного інтересу до її зовнішнім перетворенням, досягненням у навчанні, кар'єрі, хобі, особистим проблемам, підтримки моральної і матеріальної з боку її чоловіка (співмешканця) тощо. Тому зрада жінки - це вина знаходиться поруч з нею чоловіка, який не в змозі забезпечити їй повноцінне щастя, і, в першу чергу - душевну гармонію і сімейний затишок.

Зрада ж жінки дозволяє дамі в будь-якому віці відчути себе необхідною,коханою і бажаною, нехай навіть і на кілька годин. Тому що зрада жінки, як правило, супроводжується оригінальними комплементами, красивими залицяннями, приємними сюрпризами, які робить симпатизує їй кавалер.Тому зрада жінки повертає потьмянів від мирських проблем і домашніх турбот метушливому житті леді повертає їй відчуття молодості.

А значить, зрада жінки - це не задоволення сексуальних утіх і еротичних фантазій, що не авантюризм і експеримент заради досвіду в ліжку, а пошук чоловічої уваги,про що свідчать численні опитування чарівних створінь природи. Багато респондентки різного віку, роду діяльності, статусу, досвіду сімейного життя і т.д. зізналися в тому, що зрада зробила їх більш впевненими, сміливими, відродила бажання стежити за зовнішністю і манерами і пр.Сексуальна ж задоволеність для невірних дружин має другорядне значення.

До речі, зрада жінки заради сексу спровокована не тільки мізерними можливостями в ліжку її чоловіка, але і терпінням такій ситуації дружини. Заради жалості до чоловіка дівчата можуть довгі роки мовчати про те, що не відчувають сексуального задоволення з ним, настільки ж спокійно і приховано підбираючи собі партнера для інтиму.Ні для кого не є секретом і, мабуть, відкриттям, що зрада жінки - досить підступного, хитрого і дуже вразливого, образливого істоти - може бути банальною помстою за зраду коханої людини.
При цьому в прагненні довести і свою затребуваність у представників протилежної статі принижена і ображена леді готова переспати буквально з першим зустрічним, причому так, щоб про зраду обов'язково дізнався її «благовірний» чоловік. У такому випадку зрада жінки небезпечна руйнуванням шлюбу, тому що, навіть якщо чоловік пробачив її,вона відчуває не відчуття задоволеності і захоплення собою, а елементарну провину, особливо коли в сім'ї є діти, яким мати таким чином подає поганий приклад міжособистісних відносин

Хоча, з іншого боку, зрада жінки дарує їй нові емоції, розбурхують кров. До слова, про спадковість. Вчені довели,що зрада жінки має генетичне пояснення: так, якщо в роду у дівчини були невірні представниці слабкої статі, схильні до блуду, особливо в період овуляції, то велика ймовірність і її зради. Також підсвідомо жінка, керуючись материнським інстинктом,погоджується на зраду у разі безпліддя чоловіка або його патологічної ревнощів, яку вона намагається виправдати в реальності. У всякому випадку зрада жінки в більшості своїй з'ясовна, причому не тільки сексуальними, а й психологічними мотивами.

Додати коментар


Захисний код
Оновити