Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Відносини

Як стати сексуальною

Як стати сексуальною - поза всяким сумнівом, хвилює кожну дівчину, особливо в період розквіту її молодості і краси. Адже якщо стати сексуальною, що цілком реально (якщо поступово перетворювати себе, розкриваючи свою зовнішню індивідуальність і внутрішню харизму і темперамент, позбавляючись від комплексів),то можна легко досягти успіху у чоловіків і не витрачати все життя на пошуки свого щастя.

 

Провідні психологи та сексологи планети солідарні в тому думці, що, щоб стати сексуальною, юної леді, як, втім, і зрілої дамі, варто бути більш впевненою в собі (своїй винятковій красі і чаклунському чарівливості, не дивлячись, можливо,на наявні недоліки фігури, примітивні манери і пр., що можна при бажанні і старанні виправити). Соціологічні опитування свідчать про те, що, як зізналися вимогливі сучасні чоловіки, сексуальної ніколи не стане дама, якщо у неї є шкідливі звички, в тому числі куріння, алкоголізм, наркоманія і, напевно, головна чума 21 -го століття - шопоголізм. Сексуальним і вбивають наповал з першого погляду в усі часи були спортсменки, танцівниці (особливо балерини з точеним станом, нескінченними і стрункими ніжками і, до слова, не особливо пишним бюстом), а також послідовниці здорового способу життя.

Тому, щоб стати по-справжньому сексуальної,необхідно бути уважною до себе (свого здоров'я та краси, стилю й охайності, доречності вбрання, зачіски і т.д.), а також доглянутою (скажімо, після відходу леді про неї ще довго нагадує вабливий аромат), не забуваючи проявляти турботу по відношенню до коханого. Не зайвим відзначити,що сексуальною не сприймають надмірно самозакоханий і абсолютно переконаним у своїй досконалості леді (самозамилування), яка тим більше проголосила свою не природний, а штучну красу еталоном.

Адже більшість і дам, і джентльменів вважають, що сексуальність - це виключно природне,вроджене і зовсім не зовнішнє, а внутрішньо якість. Хоча, безумовно, навички зваблювання (які проявляються навіть у таких дрібницях, як еротичну нижню білизну, яка, силуетно проявляючись через одяг, збуджує партнера) купуються і вдосконалюються (скажімо, за допомогою, курсів гейші, секцій танців стрип-напрямів) з досвідом і платонічного, та сексуального спілкування з чоловіками.

Напевно, будь-який чоловік скаже, що сексуальність жінки проявляється в її пристрасної натурі, розкутості і сміливості, що проявляється, наприклад, в ентузіазмі експериментувати і без сорому реалізовувати еротичні фантазії і бажання один одного. Відповідно,щоб стати сексуальною, потрібно бути більш активною і хоча б натяком зробити-таки перший крок, на який найчастіше так складно зважитися нашим сильним захисникам.

До речі, згідно з опитуваннями чоловіків, представникам мужнього статі знайома сентиментальність, оскільки вони теж люблять сюрпризи від прекрасної половини людства. Тому,щоб стати для коханого сексуальної, варто часто і незабутньо, неповторно і приємно дивувати - скажімо, приватним стриптизом (або танцем живота), рольовою грою (або костюмованим шоу для двох), романтичною подорожжю (або екстремальним вчинком - наприклад, стрибок з парашутом удвох, прогулянка на повітряній кулі) і т.д.Тут невиправним романтикам і любителькам салонів краси, де вони розвивають, швидше, нарцисизм, солідних і заможних, розумних і дотепних чоловіків, за їх власним визнанням, приваблює не стільки краса зовнішня (яка є дуже відносним поняттям) і навіть не характер, а саме інтелект і витончене дотепність,прекрасне і чуйне почуття гумору, що теж підкуповує.

Так що, щоб стати сексуальною, красуні (неодмінно з позитивним мисленням) не завадить отримати вищу освіту і гідну, затребувану і цікаву професію, а також присвячувати деяку частину вільного часу самоосвіти. Хоча,щоб поруч сидить чоловік відчував (ну або думав), що він розумніший, можна іноді дозволити і йому продемонструвати в суспільстві свою ерудицію. До слова, рідкісні чоловіки люблять балакучих (що є ознакою дурості), а тим більше громкоголосих дам (за винятком, хіба що оперних дів). Відповідно, щоб здаватися сексуальною,треба знати міру - в словах, бажаннях, примхах, які задовольняти зі смаком - наприклад, носити піднесені на знак захоплення діаманти. Чоловіки дуже високо цінують почуття такту, смаку і стилю в кожному жесті своєї супутниці. Ще, щоб виглядати завжди і скрізь сексуальної, треба б знати ще і міру розкутості та доступності,адже чоловік (справжній, звичайно!) - це воїн, по суті, і чим азартнішою і тривалішою буде боротьба, тим більше бажаним і безцінним стане трофей у вигляді сексуальної і жіночною богині.

Додати коментар


Захисний код
Оновити