Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Відносини

Секс в машині

Секс в машині - заняття для любителів гострих відчуттів. Займатися сексом в машині далеко не так легко, як це може здаватися в теорії. Люди, які колись спробували секс в машині, швидше за все встигли вже помітити стандартні труднощі в процесі: присутність жорстких об'єктів, наприклад, сидіння, кермові колеса, панелі приладів,а ще важіль передач. Також досить проблематично вибрати комфортну позицію щоб здійснити секс в машині.

 

Ваш успіх частково залежить саме від типу автомобіля, в якому ви станете займатися сексом, з цієї причини вам слід знати наступні поради стосуються комфортного заняття сексом в машині,і просто порівняти їх з можливостями власного автомобіля. Дані принципи часто застосовуються для машин середніх розмірів, наприклад, седан.

Секс в машині - корисні поради:

Секс в машині. Пози.

Існує кілька позицій, які здатні зробити секс в машині набагато простіше, а також цікавіше. Для того щоб мати уявлення про те,як займатися сексом в машині, переглянемо можливі місця і природно дії:

Секс в машині і заднє сидіння.

Переважно буде, якщо чоловік сяде на сидіння, а жінка буде зверху, бажано, особою до партнера. Можливий інший варіант, коли жінка лежить на сидінні на спині, а партнер зверху на ній. Вам буде набагато комфортніше,якщо сидіння переднє максимально відсунути вбік до приладової панелі, таким чином з'явиться більше місця для вільного руху.

Секс в машині і переднє пасажирське сидіння.

Першочергово, відсуньте пасажирське сидіння повністю назад, потім можна зайняти вже і позицію. Партнер сідає на сидіння,жінка сідає йому на коліна причом спиною до його обличчя, в даній позиції дівчині буде вельми комфортно контролювати власні рухи, застосовуючи для упору вітрове скло, передню панель або ж ручку дверей.

Секс в машині або на машині.

Капот автомобіля просто чудове місце фактично для всіх поз: жінка може лежати на спину, ноги закинути як на плечі чоловіка, так і просто розвести їх в сторони. Так само партнерка може спертися руками на капот, ставши при цьому до нього обличчям, або лягти в такій позі на капот.Чоловік входить в жінку ззаду і при цьому повністю контролює власні рухи. Так, крім сексу можна насолодитися і свіжим повітрям, правда даний варіант хороший лише для літніх «поїздок» на природу-).

Секс в машині під час руху.

Ваша жінка цілком легко зможе взяти ваш пеніс в рот,в той час як ви будете повільно і дуже обережно вести машину, так можна зайнятися оральним сексом. При цьому обов'язково слід уникати надто сильних ударів або ж вибоїн, не забувайте і стежити за дорогою постійно, і якщо розумієте, що не впораєтеся з керуванням - без зволікання зупиніть власну машину на узбіччі.Так як задоволення отримане від сексу зовсім не варто розбитого автомобіля або, чиєю то життя і здоров'я.

Секс в машині і безпека

Існує безліч місць де можна припаркуватися, перед тим як приступити до сексу в машині, але ви повинні не забувати про те, що в процесі сексу не зможете відволікатися на інші дії,з цієї причини про власну безпеку та безпеку оточуючих слід потурбуватися заздалегідь, перед тим як зайнятися сексом. Все повністю залежить від того, в якому саме місці знаходиться ваша машина. Самим, швидше за все, головним виступає саме постановка автомобіля на ручне гальмо або занижену передачу. Погодьтеся, буде дуже погано,якщо під час сексу машина самостійно покотиться і виїде на дорогу з активним рухом або впаде з обриву. У процесі сексу в машині в розпалі пристрасті ви можете навіть і зовсім не помітити, що автомобіль котиться.

Секс в машині і закон

У переважній більшості країн світу непристойну поведінку, включаючи і секс в машині,в громадських місцях категорично заборонено, і навіть переслідується за законом як адміністративної відповідальності. Вас цілком можуть заарештувати, оштрафувати, і як підсумок у вас просто буде геть зіпсовано колишнє настрій. У певному ряді країн ви можете навіть отримати пристойний термін за розваги такого роду,з цієї причини вибирайте місце для сексу в машині дуже обережно.

Ось ще парочка рекомендацій, які виявляться для вас дуже корисними після освоєння техніки сексу в автомобілі:

Завжди тримаєте не далеко рушник або ж рулон туалетного паперу, для того щоб потім витерти себе і партнера, або ж сидіння після сексу.Не зайвою стане маленька подушечка для підвищення власного комфорту. Після сексу в вам швидше за все захочеться пити, на такий випадок слід мати під рукою пляшку води або ж сік, а так само завжди пам'ятайте про презервативи. Не слід намагатися створити певну романтичну обстановку, розставляючи в машині свічки,тому що можна залишитися і без неї зовсім ...

Чистота-вірний запорука здорового сексу в машині.

Переконайтеся, що в машині проводилася прибирання. У тому, що сидіння або чохли не сидіння чисті, на них абсолютно немає залишків сніданку, крихт їжі. У випадку якщо ви недавно їздили на пляж на перевірте, що б на сидінні не було піску і маленьких камінчиків.У процесі сексу такі начебто дрібниці можуть спровокувати свербіж і природно дискомфорт. Коли вам постійно буде необхідно відволікатися для того, щоб почухатися, це неодмінно позначиться на враженні від сексу в цілому. Презервативи якісно допоможуть не просто запобігти від абсолютно небажаної вагітності і всіляких захворювань,але і надійно захистять ваші сидіння від плям після сексу.

Секс в машині і місцезнаходження

Підбирайте місце достатньо старанно. Також необхідно пам'ятати, що вас можуть помітити перехожі, коли ви займаєтеся сексом. Для цього краще вибирати безлюдні провулки, де шанс появи людей дуже малий. Ще краще,якщо ви віддасте власне перевагу поїздці саме за місто на природу.

Вирішувати де саме займатися сексом в машині звичайно ж вам, але у випадку якщо перехожі не звернули на вас уваги, ви все одно станете відчувати себе досить не комфортно.

Секс в машині любить застосування власної уяви ...Секс в машині не завжди краще сексу в улюбленій спальні, але, включивши власну уяву, можна за допомогою сексу в машині якісно урізноманітнити сексуальне життя або ж перетворити нудну поїздку до цікава пригода.

Завжди будьте гранично уважні і слухайте здоровий глузд, ставитеся з повагою до оточення,і тоді зможете отримати масу задоволення від сексу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити