Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Відносини

Біль при сексі

Біль при сексі - цілком ймовірне явище, яке може стати реальною проблемою. Коли один з партнерів (найчастіше - жінка) відчуває біль при сексі, інтимна близькість, яка, здавалося б, повинна стати довгоочікуваним і бажаним блаженством з коханою людиною, сприймається подібно тортурам.Біль при сексі вимагає невідкладного і кваліфікованого лікування. Тому що постійна й незрозуміла біль при сексі провокує комплекси і страхи у пацієнта, який фізично не здатний задовольнити коханої людини. Відповідно, біль при сексі порушує благополуччя пари.Обмеження в інтимній близькості або зовсім відмова від регулярної і радісною статевого життя викликає стрес, депресивний стан і розлад у родині, що небезпечно швидкої втратою сексуального потягу.

Якщо біль при сексі супроводжує дівчину вже не в перший раз після втрати невинності, варто екстрено звернутися за допомогою до фахівця - гінеколога, Сексолога, а в разі затяжної болючою ситуації знадобляться поради та психолога. Оскільки біль при сексі ні діагностувати правильно, ні тим більше ефективно вилікувати неможливо самостійно. Варто відзначити, що жінці, яка відчуває біль при сексі, дуже важлива підтримка і розуміння, терпіння і чуйність,турбота і любов чоловіка (потенційного чи реального).

Отже, досвідчений лікар може, в першу чергу, припустити, що біль при сексі виникає в результаті вагинизма, який провокує раннє згвалтування, небажана близькість з конкретним чоловіком, страх вагітності, комплекси, пов'язані з комплекцією дами, недовіра партнеру і т.д.,що викликає негативні емоції і відторгнення, зневага і навіть ненависть до інтиму. Ще біль при сексі можна пояснити таким поняттям в сексології, як сексуальна несумісність, яка залежить як від темпераменту, групи крові, знаку Зодіаку, сексуального виховання, віку, еротичних фантазій,улюблених поз і можливостей кожного з партнерів (вони можуть ідеально збігатися, гармонійно доповнювати один одного або створювати дискомфорт).


Якщо звернутися чисто до фізіології, то біль при сексі і навіть кровотечі дуже навіть просто пояснити. Жінка з маленькою піхвою відчуває біль при сексі з партнером,що пишається чоловічим достоїнством досить значних розмірів, яке без ніжних прелюдій різко і грубо (причому, не прямо, а під кутом в деяких позиціях) проникає в неї. Тому такий богатир повинен бути максимально уважним і чуйним, лояльним і делікатним по відношенню до своєї мініатюрної і обожненої Дюймовочке,тобто спільно і поступово підбирати прийнятні пози, потрібний ритм рухів, щоб не допустити біль при сексі, особливо якщо мастила недостатньо (що свідчить про порушення бартолінієвої залози).

Звичайно, біль при сексі може бути викликана слабкість м'язів тазу і серйозними запаленнями (вагініт, вульвіт,бартолініт) і інфекційним зараженням геніталій (наприклад, хламідіоз, молочниця, герпес, мікоплазмоз), коли біль при сексі супроводжується палінням, свербінням, відчуттям внутрішньої сухості при наявності сирнистий виділень молочного або сіро-зеленого відтінків, а також неприємного запаху. Конкретний діагноз поставити,як і призначити єдино вірне рішення проблеми, зможе тільки кваліфікований і досвідчений лікар після ретельно амбулаторного обстеження. Цілком імовірно, що біль при сексі, після завершення статевого акту, на початку менструацій, випробовувана внизу живота і всередині піхви, - це лише сигнал складної аномалії - ендометріоз,коли відбувається розростання внутрішнього шару матки за межі даного органу в сусідні.

Ще гінеколог здатний виявити різні травми піхви (спайки, розриви після пологів, операцій), які викликають біль при сексі. У такому випадку, щоб біль при сексі залишила жінку в спокої, необхідно значний час для загоєння,після чого інтимна близькість в якості нагороди за терпіння подарує блаженство.

Додати коментар


Захисний код
Оновити