Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Відносини

Зрада чоловіка

Зрада чоловіка в століття вільного кохання без зобов'язань та обмежень стало звичним атрибутом сімейного життя - і в цивільному, і в офіційному шлюбі. Адже, як стверджують сексологи, абсолютно всі представники сильної статі полігамні від природи, зрада чоловіка навіть не варто банальної сварки.

Тому нині прогресивно мислячі,сучасні і волелюбні сімейні психологи радять заради збереження союзу вважати (переважно дружині), що зрада чоловіка - це просто задоволення тваринного інстинкту. Хоча чомусь якраз зрада жінки сприймається в більшості випадків як зраду і почуттів, і сімейних цінностей,про що навряд чи замислюється її «благовірний», вшанувавши своїм дорогоцінним увагою будь-яку чарівну незнайомку.

 

Звичайно, зрада чоловіка дуже легко пояснюється полігамною сутністю сильної статі і підсвідомим бажанням продовження роду, а точніше - нестримним прагненням максимального осіменіння.Однак винуватці сімейних баталій на особистому фронті виправдовують своє аморальну поведінку природним (і зовсім не потворним!) Бажанням отримати задоволення тут і зараз з повз проходить спокусницею в образі жриці кохання. Для більшості богатирів зрада чоловіка - самий таємний релакс і елементарний,але дуже ефективний спосіб підняття рівня адреналіну в крові, випробування нових емоцій.

Численні опитування і психологічні дослідження переконують у тому, що зрада чоловіка жодним чином не пов'язана з його серцевими заворушеннями. Тобто, займаючись сексом без докорів совісті і навіть думки про сором в будь-якому екстремальному місці,чоловік цілком може думати про кохану жінку або представляти поруч з собою голлівудського секс-символу.

До речі, сильні світу цього - пристрасні й захопливі, легко займисті і порушувані всього одним млосним поглядом хвилюючою красуні, великі експериментатори.Найчастіше зрада чоловіка відбулася заради досвіду (тобто не тільки практика незвіданих поз у сексі, прийомів зваблювання, але і нові відчуття, пізнання жіночої натури). Взагалі, зрада чоловіка - прекрасний спосіб самоствердження хоча б таким методом невдахи, якого одного разу і назавжди відкинула Фортуна, позбавивши успіху в кар'єрі, творчості,дружніх, амурних стосунках.

Досвідчені ж сімейні психологи солідарні в думці, що зрада чоловіка - це помилка, перш за все, його жінки, яка неповноцінно задовольняє всі його еротичні фантазії і думає, що зрада чоловіка - це прояв розбещеності і неповаги до дружини. Тому,не отримуючи блаженства і не реалізуючи нічні марення будинку з давно вже розгаданою загадкою, здоровий чоловік шукає (і часто швидко, враховуючи зростання жіночої самотності, знаходить) способи здійснення бажань поза сімейного вогнища.

Поза всяким сумнівом,які б не були звичаї сьогоднішнього покоління і наскільки б не була необмеженою свобода сімейних відносин, зрада чоловіка - це завжди душевний біль для люблячої його дівчини, яка, звичайно, готова пробачити це зрада (хай і на фізіологічному рівні) - адже він все одно повернувся до неї, а не залишився з зрадницею.Але в більшості випадків жінка, яку образила зрада чоловіка, пробачила лише на словах, а от підсвідомо вона до кінця їхнього спільного життя може таємно відчувати образу і страх бути обманутою, відданою і покинутою самим коханою людиною.
А ось найсміливіші і незалежні (за характером, статусом і матеріальним станом),рішучі і упевнені в собі, горді і зарозумілі дами, ледь запідозривши зраду чоловіка, ні, не змінюють йому на зло, а так само просто і без докорів совісті і душевних мук міняють покровителя.

Додати коментар


Захисний код
Оновити