Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Відносини

Види поцілунків

Види поцілунків викликають інтерес у найбільш чутливих представників і прекрасного, і сильної статі. Адже всі види поцілунків є не тільки підтвердженням симпатії до людини, але і дієвим способом підняття настрою. Різні види поцілунків, наприклад, здатні урізноманітнити життя закоханої пари,якої гарантовано бадьорий ранок і прекрасний настрій протягом майбутнього дня.

Звичайно, у кожної людини є свої улюблені види поцілунків, тим більше якщо кожного разу вони неповторні. Разом з тим, обожнювані види поцілунків можуть неабияк набриднути людині,чутливий і розуміючий з півпогляду партнер якого повинен запропонувати йому (або їй) нові техніки приємного і трепетного, збудливого і тонізуючого стикання губ.

 

Наприклад, можна спробувати французький поцілунок - мабуть, найвідоміший і оточеним сотнями міфів поцілунок.Види французьких поцілунків передбачають ніжний дотик вуст з млосним шепотінням пристрасних зізнань і захоплюючих компліментів. Протилежним за відчуттями і техніці виконання є японський поцілунок - більш стриманий і менш емоційний, що деяким любителям екзотичних утіх нагадує повітряний поцілунок. Такі види поцілунків,Популярний в країні Висхідного Сонця, демонструють легке і миттєве дотик губ, характерне для стриманих і сором'язливих натур.

Сором'язливі і виховання в строгих правилах японці навряд чи погодяться на підступний вакуумний поцілунок, коли чоловік буквально полонить партнерку, втягуючи її губи. Звичайно,особливо емоційним і брутальним сильним світу цього варто розраховувати ступінь своєї пристрасті, інакше можна завдати не задоволення, а біль коханої, яка, можливо, віддасть перевагу поцілую «батерфляй», або метелик (види поцілунків). Даний поцілунок незвичайний тим, що передбачає, в першу чергу, торкання вій партнерів,яким при цьому слід вибирати і пестити найбільш ефектні ерогенні зони один одного.

Ймовірно, близький до французького поцілунку так званий розмовний поцілунок, який обожнюють жіночні натури, адже пані люблять вухами. Такі види поцілунків припускають палке нашіптування слів любові (можливо, з римою),а також відчуття хвилюючого дихання, переривчастої мови, закоханого погляду коханої людини.

Не менш екзотичний і калааллісут поцілунок, що означає миле торкання носа партнера. Такі види поцілунків мають зігрівальний характер, напевно, тому і названі на честь жителів холодного Півночі.

Рідкісні ескімоси практикують поцілунок-щипок,коли дівчина і хлопець по черзі ніжно захоплюють з різних сторін губи один одного, ніби намагаючись спробувати їх на смак.
Найголовніший весільний поцілунок - це поцілунок-марафон, який настільки тривалий, що мимоволі змушує нареченого і наречену розслабитися,забути про обставини і навіть втратити контроль над своїми еротичними бажаннями і фантазіями.

Що ж, такими є основні види поцілунків. Хоча, безумовно, кожна людина в даній області має всі шанси стати першовідкривачем!

Додати коментар


Захисний код
Оновити