Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Відносини

Зрада - сторінка життя, або вирок для стосунків?

Це трапляється у багатьох. І не обов'язково вважати себе гарною чи поганою парою. У кожного індивідуально і причини різні. Це просто відбувається.

Сидить поруч зі мною подруга і, заливаючи сльозами мою нову кофтинку, розповідає про найбільший нещастя у своєму житті: «Мені Андрій змінив. Ні, ти уявляєш? Трохи тільки коштує розсваритися,так він відразу на бік. І ще мене про це повідомляє ». Я завжди скептично ставилася до консервативних поглядів моєї подруги, але зрада - це вже серйозно.

Пішли оповідання про подруг подруг, і як у них це було чи як їм пощастило, що це не сталося, потім монолог на тему «Всі мужики козли», чутки, розповіді з життя,які закінчилися рясними сльозами, що доходять до істерики. Після моїх слів розради, лекції на тему «Всі вони такі» подруга випалила: «Ні, ти уявляєш - він цілувався з іншою!» У мене пропав дар мови ...

 

Після цього випадку я переглянула свої переконання, почитала статті з психології відносин і дійшла висновку,що під зрадою люди часом розуміють різні речі: поцілунок, побачення, роман, секс, або навіть думка про можливість того чи іншого. Однак, як відзначають деякі психологи, зрада може зробити відносини більш міцними. Так чи інакше - це сильна емоційний струс, яка в більшості випадків веде до розлуки, а не до близькості.А якщо люди і залишаються разом у силу яких-небудь обставин, то про стовідсоткове довірі мови бути не може. Для когось зрада - це перешкода на шляху, чергова помилка коханої людини. Для іншого - майже кінець світу і припинення відносин.

Чи можна пережити зраду і якщо так - то як? Пережити можна,пробачити - це вже справа кожного окремо. Знову-таки: дивлячись що відбулося (просто побачення, поцілунок або що-небудь серйозніше) і як це сприймається кожним з вас.

Саме усвідомлення того, що ВІН вирішив можливим бути з кимось ще вже точно не радує. Не варто робити необдуманих і дурних вчинків, як, наприклад, «помститися змінивши». Навіщо наступати на ті ж граблі, здійснювати не бажане, просто на зло - адже потім можна пошкодувати про те, що трапилося і вже на собі нести провину.
Найголовніше - відволіктися.Поганий стан духу, смутності, огидних спогадів, звичайно, не уникнути. Але якщо постійно про це думати - краще не стане. Так можна тільки загнати себе в глибоку і непросветную депресію. Перше, що потрібно зробити - прибрати з очей геть гаряче коханого хлопця, чоловіка (відправити геть або піти самій) і речі,які яскраво про нього нагадують: фотографії, подарунки, шкарпетки під ліжка зрештою! І звичайно, ні в якому разі ніяких дзвінків і з'ясувань відносин, особливо - якщо хтось з вас запальний. І ще одне «особливо» - за телефоном стосунки з'ясовувати не практично. Один одного не бачиш, інтонації толком не чуєш - можна тільки, що-то невірно зрозумівши, ще сильніше погіршити і без того тяготящее стан. Треба звернути увагу на щось цікаве, цікаве, а далі - на що вистачить фантазії.
Можна зайнятися улюбленим хобі, сходити і побалувати себе новою сукнею або комплектом нижньої білизни, нарешті викуповувати кота. А ще краще зайнятися тим,що ніколи б не стали робити і витрачати на це час у звичайні дні. Одним словом - потрібно відволіктися! Зібрати подруг, які давно вас втратили у вашому вихорі сімейних відносин, сходити в нічний клуб, кафе, випити чогось розширює судини, згадати шкільні роки, смішні історії, казуси, зізнатися в чомусь, що кілька років тому думали- Нікому не скажете. Повернути дитинство - пограти в той же твістер - це здорово веселить. Познайомитися з новими цікавими людьми, поговорити на абстрактні теми. Сходити в кіно на фільм жахів, щоб набратися гострих відчуттів, або на комедію - для гарного настрою. Поїхати на вихідні до батьків, обрадувати їх своєю присутністю,подивитися старі фотографії.
А ще краще - поєднувати все саме непоєднуване, займати себе найрізноманітнішими справами і заняттями. Ну і, звичайно, коли розпал злості, емоцій пройде - обміркувати все, що сталося з вашою парою або родиною. Варто замислитися про майбутнє. Хочете ви залишатися з цією людиною поруч,або всі можливості спільного життя вичерпали себе одним інцидентом. Не варто особливо накручувати себе, впадати в «довгоочікувану» депресію - просто тверезо і розсудливо поглянути на речі. Чи можна змиритися і чи зможете пробачити, прийняти його назад або відправити до мами у всіх сенсах - це вже на свій вибір.

Залежно від ступеня «остигання» запалу,гордості, образи можна як поговорити про причини і наслідки зради «другої половинки», так і забути все. Адже очі теж багато чого можуть сказати: читаєш в них як нахабність - так і каяття, як можливий підступ - так і впевненість. Головне - поговорити віч-на-віч. Знову-таки - все індивідуально. Характер, відносини раніше,стосунки в сім'ї, з друзями - все впливає на розуміння зараз.

Кажуть, якщо любиш - багато чого можна пробачити. Питання спірне: вони можуть все життя вболівати за одну футбольну команду, але не можуть бути все життя вірними одній жінці. Парадокс ...

Додати коментар


Захисний код
Оновити