Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Відносини

Кинув хлопець

Ти не можеш бути впевнена, що хлопець, який дуже дорогий тобі зараз, залишиться у твоєму житті назавжди. Але повинна твердо пам'ятати, що з собою після того, як тебе кинув хлопець, тобі доведеться жити до кінця своїх днів.
Тому стань такою, щоб з тобою було приємно проводити час. Постарайся знайти позитивні моменти,бути щасливою в гармонії з собою, у своїй самотності.
Присвяти той невеликий проміжок часу (після того, як тебе кинув один хлопець і знайшов інший, більш гідний) собі - своїм захопленням, інтересам, бажанням, примх, духовним потребам.

Розберися у своєму внутрішньому світі, адже краще тебе і за тебе цього ніхто не зробить.А привести почуття, емоції, погляди на життя, себе в ній, чоловіків вкрай необхідно після того, як тебе кинув хлопець, щоб підготуватися зовні і внутрішньо до нової зустрічі.
А якщо не в силах стерпіти самотність, пообщайся з відданими друзями, однодумцями. Скористайся їх підтримкою, порадами, після того як тебе кинув хлопець.Вони точно збільшать радість і задоволення у твоєму житті. Спробуй, навіть якщо тебе кинув хлопець, полюбити себе і подякувати долі за шанс тепер самостійно вибирати справжнього чоловіка.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити