Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Відносини

Ідеальна пара

Кожна людина хоче, щоб відносини з партнером були ідеальними. Щоб пара була ідеальною, нею треба стати.

Природно, всі хороші відносини будуються на любові. Якщо люди закохані по-справжньому, то є можливість створити гідні відносини. Але ж завжди здається, що по-справжньому закоханий. Таким чином, можна створювати тісні, міцні відносини, які будуть радувати обох, а ще й оточуючих людей. Можна спробувати для себе зробити аналіз відносин у своїх друзів, а також подумати, які відносини тримаються все-таки на великому почутті любові.

Сексуальна енергія

Сексуальна енергія, якої, безумовно, володіє кожна людина, але не всі явно її демонструють (через особливості виховання, культурного середовища проживання, темпераменту, уявлень про особисті стосунки і т.д.), є гарантією успіху у коханого.

У більшості випадків сексуальна енергія починає з звичайного потягу і еротичних фантазій, які збуджує милий незнайомець. Саме сексуальна енергія, висловлюване по відношенню до коханої людини в почуттях і емоціях, ласках і бажаннях, жестах і еротичних фантазіях, може стати запорукою його вірності (він не стане змінювати,тобто шукати на стороні чогось, тому що всі мрії виконуються в спальні), впевненості в собі і партнері і відмінного самопочуття.

Секс у воді

Секс у воді у ванні

Швидше за все, не знайти ніде такий жіночий журнал, який не радив хоча б раз своїм читачкам для зваблювання чоловіки прийняти з ним ванну і провести секс у воді. Звичайно ж, з піною. Після завершення вечері при свічках і перед красивими шовковими простирадлами. Ідея, безсумнівно, відмінна,але з шовковими простирадлами маленька накладка: сексом на них займатися зовсім непросто, вони досить слизькі. Виходячи з цього, до заключної частини програми можна приступити і без додаткових переміщень, наприклад, прямо у ванні, ніж зручний і екзотичний секс у воді.

Сексуальна сумісність

Сексуальна сумісність визнана і шлюбними довгожителями, і досвідченими психологами найважливішим чинником благополучного і багаторічної сімейного життя. Багато чоловіків взагалі переконані в тому, що саме в ліжку, де панує сексуальна сумісність, можна спокійно (а головне - без сторонніх осіб) вирішити всі життєві проблеми.

Якщо звернутися до науки,то сексуальна сумісність, з медичної точки зору, означає подібність, збіг інтимних бажань і еротичних фантазій партнерів, а також безмовне, а чуттєве взаєморозуміння з півпогляду, причому не тільки в межах спальні. Сексуальна сумісність дозволяє люблячим один одного людям, яке також відчувають і пристрасть,і ревнощі, і трепет, і делікатність, і повага, і страх втратити один одного, відчувати сьогохвилинне настрій, самопочуття, його зміну і т.д., що грає вирішальну роль в гармонії душевної, сімейному комфорті і щастя у спільному житті.

Фригідність

Фригідність кваліфіковані фахівці (сексопатологи і гінекологи) пояснюють як відсутність статевого потягу, еротичних фантазій і сексуального збудження у жінки по відношенню до чоловіка. Фригідність також проявляється явним виразом відрази (і роздратування, агресії) до чоловічих пестощів.Фригідність навіть не допускає думки про інтимну близькість жінки з чоловіком.

На сьогоднішній день, в епоху вільного кохання, фригідність визнають досить поширеним захворюванням, яке свідчить не тільки про відхилення ендокринної, статевої систем, а й про психіатричних патологіях.Фригідність не дозволяє представниці прекрасної статі відчути себе справжньою, бажаною і коханою жінкою, випробувати одне з головних блаженств - задоволення від інтимної близькості. Адже фригідність не знає ні збудження, і пристрасті, ні оргазму.

Зрада жінки

Зрада жінки - досить рідкісне явище, адже за природою представниці прекрасної статі моногамні. Тому зрада жінки, як правило, завжди має не одну, а ряд серйозних причин. Так, на відміну від сильної статі, зрада жінки, яка перебуває у цивільному або офіційному браку,дуже рідко пояснюється банальною фізичним потягом до ледь відомому їй людині. Зрада жінки часто здійснюється вимушено і з добре знайомим дівчині чоловіком, якому вона довіряє і обов'язково відчуває симпатію.

Як стати сексуальною

Як стати сексуальною - поза всяким сумнівом, хвилює кожну дівчину, особливо в період розквіту її молодості і краси. Адже якщо стати сексуальною, що цілком реально (якщо поступово перетворювати себе, розкриваючи свою зовнішню індивідуальність і внутрішню харизму і темперамент, позбавляючись від комплексів),то можна легко досягти успіху у чоловіків і не витрачати все життя на пошуки свого щастя.

Секс в машині

Секс в машині - заняття для любителів гострих відчуттів. Займатися сексом в машині далеко не так легко, як це може здаватися в теорії. Люди, які колись спробували секс в машині, швидше за все встигли вже помітити стандартні труднощі в процесі: присутність жорстких об'єктів, наприклад, сидіння, кермові колеса, панелі приладів,а ще важіль передач. Також досить проблематично вибрати комфортну позицію щоб здійснити секс в машині.

Біль при сексі

Біль при сексі - цілком ймовірне явище, яке може стати реальною проблемою. Коли один з партнерів (найчастіше - жінка) відчуває біль при сексі, інтимна близькість, яка, здавалося б, повинна стати довгоочікуваним і бажаним блаженством з коханою людиною, сприймається подібно тортурам.Біль при сексі вимагає невідкладного і кваліфікованого лікування. Тому що постійна й незрозуміла біль при сексі провокує комплекси і страхи у пацієнта, який фізично не здатний задовольнити коханої людини. Відповідно, біль при сексі порушує благополуччя пари.Обмеження в інтимній близькості або зовсім відмова від регулярної і радісною статевого життя викликає стрес, депресивний стан і розлад у родині, що небезпечно швидкої втратою сексуального потягу.

Зрада чоловіка

Зрада чоловіка в століття вільного кохання без зобов'язань та обмежень стало звичним атрибутом сімейного життя - і в цивільному, і в офіційному шлюбі. Адже, як стверджують сексологи, абсолютно всі представники сильної статі полігамні від природи, зрада чоловіка навіть не варто банальної сварки.

Тому нині прогресивно мислячі,сучасні і волелюбні сімейні психологи радять заради збереження союзу вважати (переважно дружині), що зрада чоловіка - це просто задоволення тваринного інстинкту. Хоча чомусь якраз зрада жінки сприймається в більшості випадків як зраду і почуттів, і сімейних цінностей,про що навряд чи замислюється її «благовірний», вшанувавши своїм дорогоцінним увагою будь-яку чарівну незнайомку.