Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Вагітність і пологи

Увага - небезпечні періоди вагітності

До вагітності ні в якому разі не можна ставитися як до хвороби, адже це найпрекрасніший період у житті жінки, а не якесь нездужання. Але сам факт виношування дитини вимагає серьезногоотношенія до свого стану.

Протягом всієї вагітності виникають деякі небезпечні періоди, в які велика веротяность викидня.Такі критичні моменти властиві, на жаль, кожному триместру вагітності.
У небезпечні періоди вагітності плід особливо схильний до впливу різних факторів які можуть стати причиною мимовільного переривання вагітності

Наслідки завмерлої вагітності

Вагітність називають завмерла тоді, коли припиняється розвиток плодового яйця і самого плоду. Такий вид вагітності також можна назвати самовільним викиднем, найчастіше протікає на ранніх термінах вагітності. Чи не виношування вагітності спостерігається також і на більш пізніх термінах, але більш рідко.Самим підступним в протіканні такої патології є те, що вагітна жінка може не помітити, що плід припинив свій розвиток. Як правило спочатку вагітність протікає звичайним шляхом. У жінки будуть в наявності всі ознаки нормальної вагітності, такі як припинення менструального циклу, збільшення матки в розмірах,так як плодове яйце було успішно імплантовано в порожнині матки.

Необхідність кальцію при вагітності

Якщо організм вагітної жінки відчуває дефіцит кальцію, це може негативно позначитися не тільки на її подальшому стані, але і на здоров'я малюка. Кальцій є необхідним і дуже важливим мінералом, без якого не може обійтися будь-який людський організм, в тому числі тільки зароджується.Організм майбутньої мами потребує великої кількості цього елемента, крім того кальцій при вагітності потрібен для нормального розвитку плоду, так що залишається тільки сподіватися на безперебійні та достатні «поставки» цього «будівельного матеріалу». Недолік кальцію тягне за собою цілий ряд проблем, які можуть зазнавати як мама,так і дитина.

Що очікувати на пізніх термінах вагітності

Пізнім терміном вагітності вважається період, починаючи з 25 тижня і до появи малюка на світ. Третій триместр для майбутньої мами є найскладнішим, але крім цього він ще і найважливіший для повноцінного завершення розвитку малюка.

Зміни в організмі майбутньої мами на пізніх термінах вагітності

Кожен наступний місяць вагітності для жінки, безумовно, є важче, ніж попередній. Це пов'язано і з гормональними змінами, і з психологічним станом жінки. З кожним місяцем через те, що дитина росте, збільшується в розмірах і матка, яка сильніше починає тиснути на діафрагму,тому жінці з часом стає складніше дихати на повні груди. Через це у майбутньої мами з'являється задишка, сильніше починає боліти поперек, набрякають кінцівки.

Чай при вагітності - за і проти

Коли жінка дізнається, що носить під серцем дитя, вона починає відчувати підвищене почуття відповідальності за своє здоров'я і здоров'я малюка. Змінюються звички та уподобання, на якісь речі, які можуть негативно вплинути на перебіг вагітності, накладається табу. Наприклад,замість витончених туфель на шпильках вагітна жінка починає носити зручне взуття на платформі, а міцна ароматна кава замінюється звичайною водою без газу. Раціональне харчування під час виношування дитини має вагоме значення для нормального розвитку плоду, не менше значення надається і напоям. Людина не може обходитися без води,вагітна жінка також щодня потребує її, проте вибір напоїв, які корисні і безпечні для майбутньої мами, повинен бути правильним.

Як змінюється матка при вагітності?

Як змінюється матка при вагітності - постараємося знайти відповідь на це питання. У першу чергу слід зазначити, що матка вже з п'ятого тижня вагітності помітно збільшується в розмірах. У звичайному стані матка має грушеподобную форму, а при вагітності вона трансформується в кулясту.До п'ятого тижня вагітності матка жінки за формою і розмірами нагадує гусяче яйце. На цьому етапі тканини матки в районі перешийка стають пухкими, що може призвести до загину матки вгору.

Що готують майбутній мамі триместри вагітності?

Триместри вагітності мають свої особливості. Весь період виношування вагітності триває дев'ять місяців і ділиться на три триместру: перший - до 12 тижня, другий - з 13 по 25 тиждень, і третій - з 26 по 40 тиждень. Кожен триместр вагітності характерний певними як зовнішніми фізичними, так і емоційними змінами для мами,а для дитинки - певними етапами його формування, росту і розвитку. Кожен їх трьох триместрів по-своєму важливий для вас і вашого майбутнього малюка, кожен з них несхожий один на одного по фізіологічним змінам і емоційним наповненням. У певні періоди ваші відчуття будуть змінюватися, буде змінюватися емоційний фон,відбудуться певні трансформації з вашим тілом. Також і плід буде піддаватися фізичним змін, і кожен триместр буде позначати певний етап його росту і розвитку.

Якщо наздогнала застуда при вагітності

Застуду підхопити можна в будь-який час. Від цього абсолютно ніхто не застрахований. Тому вагітним потрібно бути дуже обережними.

Період вагітності обов'язково захоплює або осінь, або весну, на які якраз припадають епідемії грипу. Та й інші вірусні інфекції в ці часи року не рідкість.Тому у весняні та осінні місяці вагітним не рекомендується відвідувати людні місця, користуватися громадським транспортом. Але, навіть виконуючи всі ці поради, все одно можна застудитися. Від усього все одно не сховаєшся. Так що якщо ви відчули нездужання, то слід якнайшвидше приступити до лікування.

Причини невиношування вагітності

Ось і настав довгоочікуваний момент, коли нарешті стало ясно - ви вагітні. Але після перших хвилин радості вас починають долати різні сумніви і страхи, самим кошмарним з яких є невиношування вагітності. Протягом всіх дев'яти місяців жінка із завмиранням серця приходить на прийом до лікаря. І тільки після того, як доктор говорить,що все в порядку, настає деяке полегшення.

Чого очікувати від другої вагітності?

Важко знайти подія в житті жінки важливіше і більш значуща, ніж народження дитини. Ні з чим незрівняний емоційний підйом, який відчуває жінка, що дала життя малюкові, не відомий ні одному чоловікові. Період вагітності та пологів може проходити по-різному у різних жінок,а повторне виношування і народження дитини відрізняється від першого у однієї і тієї ж жінки. Що ж може таїти в собі друга вагітність?