Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

 

Активатор спалювання жиру АСЖ 35 є біодобавкою останнього покоління. Завдяки комплексному впливу даного препарату, худнути стає набагато простіше. Сама дія робить скидання ваги плавним, щоб не перевантажувати серце і не завдати шкоди здоров'ю. Також АСЖ 35 допомагає уникнути розтяжок і втрати м'язової маси. Детальніше>>>

Схуднення

Дієта пелюсток

Дієта пелюсток - сучасний і рзультатівний спосіб скинути зайві кілька кіло. У даній статті ми ознайомимо вас з дієтою шести пелюстків, яка дозволяє швидко усувати зайві кілограми. За статистикою, за кожен день йде приблизно 600-800 грам ваги. Дану оригінальну методику розробила дієтолог Анна Юханссон зі Швеції.

Суть дієти 6 пелюсток

Дана дієта триває на протязі шести днів. Її символом виступає рукотворний квітка, кожна пелюстка якої символізує день дієти.

 

У кожний з днів можна вживати тільки один продукт. Слід зазначити, що жоден із днів дієти не повинен повторювати попереднього. Міняти послідовність днів строго заборонено,оскільки в даному випадку втрачається суть даної дієти.

Психологічна складова

Анна Юханссон, якої була розроблена дієта пелюсток рекомендує повісити на дверцята свого холодильника рукотворний квітка або намалювати «герб» дієти крейдою на дошці. На кожному з пелюсток необхідно написати рекомендований раціон.Наприкінці дня вам потрібно буде відірвати або ж витерти пелюстка. За рахунок даного простого прийому вдається підтримати «бойовий дух» і не зірватися.

Секрет дієти

Дієта пелюсток припускає, що дуже легко йде вага, з тієї причини, що вона розроблена з урахуванням фізіології людини. Раціон кожного дня не засмічує організм,тому що не містить несумісних продуктів харчування, а завдяки одноманітності харчування добре стимулюється процес схуднення, даний факт успішно підтверджують дослідження, які були проведені Європейським Центром зниження ваги. У разі, якщо монодієта триває не більше доби, то включаються внутрішні механізми,які змушують організм людини активно спалювати жирові запаси. Допоміжним каталізатором у цьому випадку стає чергування елементів живлення, виглядає це таким чином: один день - білок, наступний - вуглеводи і так далі. Таким простим чином успішно запобігає включення організмом людини режиму економії,при якому жири не спалюватися, а замість них іде тканину м'язів.

Цінні жирні кислоти, які знаходяться в сирі та рибі, не відкладаються організмом в жирове депо, але дієво підтримують баланс елементів в організмі.

Меню дієти 6 пелюсток

Кожна пелюстка квітки потрібно пронумерувати, таким чином ви не переплутаєте дні.

Перший день. У перебігу цього дня можна їсти будь-які сорти риби.Даний продукт можна гасити, відварювати, готувати на пару, запікати в духовці. Крім того можна їсти рибний бульйон, приправи, а так само зелень.

Другий день. У перебігу дня можна їсти овочі, у вареному, тушкованому, запеченому, свіжому вигляді. Так само можна вживати сік, зелень, приправи (негострі).При бажанні можна використовувати і сіль (невелика кількість).

Третій день. Дієта пелюсток дозволяє їсти куряче філе (обов'язково без шкірки), а ще курячий бульйон, зелень, приправи (негострі), а так само сіль.

Четвертий день. Дозволено їсти злаки, каші, пророщені зерна, клітковину, насіння, зернові хлібці, висівки.Щоб страви були смачніше потрібно присмачити їжу зеленню і сіллю. У перебігу дня можна пити воду і квас.

П'ятий день. Слід вживати знежирений або нежирний сир, молоко.

Шостий день. Цей день дієта 6 пелюсток присвячує фруктам, свіжим, а так само печеним. Можна ще вживати соки, але без цукру і обов'язково свіжі.При бажанні можна застосувати прянощі (наприклад, ванілін, корицю та інші).

У перебігу дієти настійно рекомендується пити, якомога більше рідини. Свою перевагу слід віддавати талої, мінеральної, столової воді. Можна так само пити трав'яний, зелений, чорний чай.

Незважаючи на те, що дієта має скромний і одноманітний раціон,вона дуже легко переноситься. При наявності бажання, ви теж можете спробувати дану дієту і упевнитися в її результативності.

Додати коментар


Захисний код
Оновити