Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

 

Активатор спалювання жиру АСЖ 35 є біодобавкою останнього покоління. Завдяки комплексному впливу даного препарату, худнути стає набагато простіше. Сама дія робить скидання ваги плавним, щоб не перевантажувати серце і не завдати шкоди здоров'ю. Також АСЖ 35 допомагає уникнути розтяжок і втрати м'язової маси. Детальніше>>>

Схуднення

Дієта для зменшення ваги за глікемічним індексом

В даний час модні дієти почали здавати свої позиції і плавно поступаються місцем здоровим дієт.

Здорове харчування є запорукою здоров'я нашого організму, дану дієту вітають не тільки шанувальники дієт, а й кваліфіковані лікарі. На сьогоднішній день все більше і більше набуває популярності дієта за глікемічним індексом. Суть дієти полягає в тому, що вона прискорює обмін речовин, а отже сприяє зменшенню ваги.

 

Вченими Гарварда встановлено, що при таких хворобах, як наприклад ішемічна хвороба серця і діабет другого ступеня, провідну роль відіграє саме глікемічний індекс.Глікемічний індекс застосовують для опису засвоєння вуглеводів в організмі людини. Даний показник, вимірює обсяг цукру, що міститься в крові, в перебігу двох годин після прийому їжі. Цукор вимірюють по 100 бальною шкалою. А це означає, що можна з'ясувати, який з продуктів більш токсично діє на організм, і що не можна вживати,якщо необхідно зменшити вагу.

Суть полягає в тому, щоб людина вживав вуглеводи, які не викликають різкі перепади рівня цукру та інсуліну в крові. Крім того ця дієти запобігає появі таких хвороб, як діабет, хвороби серця і успішно знижує вагу.

Принципи дієти

Продукти,мають низький вміст глікемічного індексу повільно засвоюються в організмі, за рахунок цього можливе запобігання стрибка рівня цукру в крові у хворих на діабет.

Але ця дієта не виключає вживання вуглеводів в їжу, так як загальновідомо, що вуглеводи забезпечують організм на 60% енергією.

Дієта побудована на вживанні в їжу продуктів, Завдяки яким організм вимагає їсти рідше, а цінність продуктів зберігається довше.

Дієта передбачає зменшення вживання продуктів, що мають високий вміст жирів. Їсти потрібно натуральну і сите їжу, але не напівфабрикати і готові продукти. При дієті можна вживати овочі, обмежують лише містять крохмалю.Можна вживати нежирні молочні продукти, фрукти, бобові, гречку, м'ясо (пісне)

Перехід на дієту

Перехід на дієтичне харчування не складе труднощів, потрібно тільки обмежити вміст вуглеводів. Існує кілька рекомендацій при переході на діету.В раціон сніданку слід ввести каші (наприклад, вівсяну, ячмінну).Хліб тільки з муки грубого помелу, кислого тесту, цільного зерна. Необхідно їсти більше овочів і фруктів.

Обмежити вживання страв, що мають у складі картоплю.

У раціон можна включити макаронні вироби.

Дана дієта не робить згубний вплив на організм, тому що ви вживаєте продукти,які корисні й багаті на цінні речовини.

Додати коментар


Захисний код
Оновити