Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

 

Активатор спалювання жиру АСЖ 35 є біодобавкою останнього покоління. Завдяки комплексному впливу даного препарату, худнути стає набагато простіше. Сама дія робить скидання ваги плавним, щоб не перевантажувати серце і не завдати шкоди здоров'ю. Також АСЖ 35 допомагає уникнути розтяжок і втрати м'язової маси. Детальніше>>>

Схуднення

Дієта для зниження ваги за методом Орниша

У даній статті ми розповімо вам про дієту за методом Орниша, цю дієту вважають однією з найбільш дієвих для зниження ваги.

Автором дієти є доктор Дін Орніш, який працює в сім'ї Б. Клінтона дієтологом. Спочатку дієта Орніша призначалася для людей які мають розлади серцево-судинної системи.Але з часом ця дієта стала актуальною і в сфері схуднення. Базисом даної дієти є оптимальне співвідношення вегетаріанського харчування і фізичного навантаження.

 

Такий баланс допомагає в максимально короткий проміжок часу позбавиться від наявних жирів. Дотримуючись цю дієту слід фактично повністю відмовитися від вживання яких-Або жирів.

Але слід пам'ятати і про те, що жири входять практично в усі продукти харчування, а отже тільки десять відсотків калорій має вироблятися завдяки жирам. Враховуючи добову потребу дорослої людини в калоріях, в день можна вживати не більше 15-20 грам жиру.Дієта для зниження ваги за методом Орниша допомагає не просто позбавиться від зайвих кілограмів, але і перешкоджає розвитку різноманітних серцево-судинних розладів.

Суть, яку несе дієта для зниження ваги за методом Орниша полягає в наступному. Дієта суворо визначає рамки харчування. Слід строго обмежити вживання в їжу продуктів харчування,містять в собі насичені жири, а так само холестерин. До таких продуктів належать цукор, напої містять спирт, мед і багато інші.

Крім того необхідно сконцентруватися на вживанні в їжу продуктів, що мають рослинну природу. До таких продуктів відносять фрукти, випічку з борошна з цілими зернами і т п.Зазначені продукти містять в собі складні вуглеводи, які корисні всім хто на дієті.

А от прості вуглеводи навпроти надмірно калорійні, оскільки містять в собі маленький обсяг поживних речовин, клітковини.

Найбільш оптимальне співвідношення для даної дієти подальше: 70 відсотків вуглеводів, 20 відсотків білка і 10 відсотків жиру. За статистикою, традиційне харчування мешканців Америки виглядає так: 30 відсотків, 25 відсотків,45 відсотків відповідно.

Крім того якщо дотримується дієта для зниження ваги за методом Орниша, потрібно повністю відмовитися від згубних звичок і почати активно займатися спортом.

Дієта доктора Орніша передбачає не певну кількість вживаних калорій, а саме обмеження в харчуванні.

Доктор запевняє в тому, що саме в цьому і полягає ефективність схуднення.

За цим принципом Орніш розділив всі продуктина три класифікації:

  • Продукти у вживанні яких обмеження дієта для зниження ваги за методом Орниша не ставить: бобові (соя, сочевиця, горох, боби, квасоля); овочі (кабачки, капуста брокколі, томати, перець солодкий, огірки, морква,різноманітна зелень); зернові (рис, овес, пшениця, гречка, ячмінь, просо); ягоди, фрукти (диня, суниця, апельсин, ананас, персик, чорниця, малина, яблуко, вишня).
  • Продукти вживати які можна в невеликих обсягах: знежирені молочні продукти (молоко, йогурт, сир, сметана); кукурудзяні пластівці (обов'язково без цукру), яєчні білки,крекери.
  • Продукти вживання яких забороняє дієта для зниження ваги за методом Орниша. До цієї групи входять всі продукти, що мають більше двох грам жиру на одну порцію.
  • Заборонені абсолютно всі види м'яса (червоне, біле м'ясо, дичина).
  • Масла рослинні, жири, маргарини, майонези.
  • З молочних продуктів дієта Орніша забороняє вживати сир, а так само всі продукти, які незнежиреного. До даної категорії відносять насіння, горіхи, алкоголь, яєчні жовтки, маслини, авокадо, оливки.
  • Повністю заборонений цукор і всі продукти, які містять його в великому обсязі. Тобто солодощі, варення, джеми, кондитерські вироби. Строго заборонені і гострі приправи.У разі якщо без цих продуктів ви не можете жити, то слід максимально зменшити вживається об'єм.

Переваги, які має дієта для зниження ваги за методом Орниша

При дотриманні даних методів істотно знижується концентрація холестерину в крові. А це перешкоджає блокуванню кровоносних артерій.Дану хворобу називають атеросклерозом.

Крім того дієта Орніша стане особливо корисна людям мають серцево-судинні захворювання, гіпертонічні хвороби і високий показник холестерину.

Дотримуючись даного режиму харчування Орниша корисним буде знати те, що білий колір продуктів підвищує рівень глюкози в крові.Тому не можна захоплюватися макаронами, цукром, сіллю, жиром, борошном. У разі високої концентрації глюкози підшлункова залоза починає продукувати інсулін. При цьому калорії дуже швидко перетворюються в жир, саме звідси зросте ймовірність виникнення атеросклерозу.У разі якщо дотримується дана дієта для зниження ваги за методом Орниша істотно знижується ризик виникнення таких захворювань, як цукровий діабет, інсульт і безлічі інших недуг при надмірному обсязі жирів в організмі.

Час вживання їжі абсолютно не обмежується. Дієта Орніша дозволяє їсти в будь-який час.Але тільки лише в разі якщо дотримуються певні пункти, так ви уникнете стрес і переїдання.

До всього слід додати те, що продукти, дозволені цією дієтою, мають у складі великий обсяг клітковини. Вони усувають відчуття голоду і є істинним поштовхом до скиду непотрібного ваги. Ну і на завершення слід додати,що дієта не несе істотних матеріальних витрат.

Недоліки дієти

Надмірно тривалий слідування запропонованим раціону харчування здатне привести до дефіциту незамінних жирних кислот. А це вже істотно сповільнює засвоєння вітамінів, які розчиняються за допомогою жиру.

У дієті повністю відсутня захисна функція мононасичених жирів.Такі жири є в авокадо, горіхах, оливковій олії.

Обов'язковим є старанне планування раціону. Оскільки в разі його недотриманні можливий дефіцит білка, заліза, вітаміну В12.

Ну і природно дотримання строгих обмежень протягом тривалого часу вимагає серйозних зусиль від людини.Якщо ви бажаєте уникнути негативних моментів при дотриманні цієї дієти, то вам слід запам'ятати нижчезазначені правила.

Необхідно систематично займатися фітнесом. Хоча б півгодини щодня або три рази на тиждень.

Потрібно завжди задовольняти своє почуття голоду. Збільшувати можна не обсяг їжі, а число прийомів.

Важливо навчиться розслаблятися,тому вивчите базисні методи.

При дотриманні цієї дієти обов'язково введіть у свій раціон харчові добавки (наприклад, вітамін В12, лляне масло, риб'ячий жир).

Додати коментар


Захисний код
Оновити