Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

 

Активатор спалювання жиру АСЖ 35 є біодобавкою останнього покоління. Завдяки комплексному впливу даного препарату, худнути стає набагато простіше. Сама дія робить скидання ваги плавним, щоб не перевантажувати серце і не завдати шкоди здоров'ю. Також АСЖ 35 допомагає уникнути розтяжок і втрати м'язової маси. Детальніше>>>

Схуднення

Шкідливі наслідки дієт

Шкідливі наслідки дієт знайомі більшій половині жінок, які хоча б раз у житті вирішили таким чином скорегувати свою фігуру. Проблема полягає в тому, що за красивою афішею про швидкому зменшенні обсягу вашої талії часто криється неприємні правда життя. Зверніть увагу,що в 99% дієт остання фраза звучить приблизно так: «Перед тим як сісти на нашу дієту, порадьтеся з лікарем». Скажіть на милість, чи потрібно при всебічно безпечної дієті просити поради у доктора? Напевно, немає. Отже, в таких дієтах є свої серйозні підводні камені.

 

Частина проблеми полягає в тому,що ми в більшості випадків нехтуємо спілкуванням з фахівцем дієтологом. Результати в таких випадках практично завжди однакові - ми скидаємо кілька кілограмів на дієті, а потім після її закінчення заново їх набираємо, якщо не сказати гірше.Механізм в даній ситуації дуже простий: під час суворої дієти наш організм відчуває стрес від нестачі звичного раціону харчування. Він худне, однак при першому ж зручному випадку починає накопичувати жири, готуючись до можливого наступного періоду голодування. Ось і все.

Особливою популярністю у не дуже далекоглядних людей користуються монодієти.Ми впихаємо себе виключно квашену капусту, огірки, яблука, кефір або інший обраний продукт харчування. Користь у вигляді схуднення від таких дієт є, при чому її вже видно через 2-3 дні, проте подумайте, що при цьому робиться з нашим організмом. З недоліком жирів чи вуглеводів наш організм на перших порах ще справляється,а як бути з необхідним набором вітамінів, мікро-і макроелементів? Навіть якщо їх запас міститься в організмі, то він дуже швидко вичерпується. Звідки, по-вашому, організм візьме бракуючий кальцій - з кісток скелета, волосся і нігтів. Білок буде відновлюватися за рахунок м'язової маси

Ніхто не замислювався над тим, що більшість рекомендує на додачу ще й фізичні вправи для збереження м'язового тонусу? А що ж ми будемо тримати в тонусі, якщо наш організм сам пожирає м'язи, тим більше, що фізичні вправи вимагають колосального витрати енергії?

Давайте розглянемо два випадки використання дієти.У першому випадку нам необхідно позбутися від реального великої ваги, у другому ж ми за нашою примхи вирішили скинути 2-3, а то і більше кг ваги. З першим випадком все зрозуміло: необхідна фізкультура, активний спосіб життя, раціональне харчування, розуміння причин, що призвели до ожиріння, та їх усунення.Другий випадок в житті середньостатистичної жінки переважаючий. Вона з ранку насилу влізла в улюблену сукню - дієта, подруга стала трохи стрункіше - і у мене дієта, треба терміново схуднути перед виходом у світ - дієта і т.д. У більшості таких випадків жінки користуються Інтернетом, порадами подруг і т.д.Ефективність будь-яку ціну - ось головне гасло монодиет та експрес-дієт.

Експрес-дієти - це взагалі окрема розмова. Ті, хто їх пробував, помічав, що ефект досягається в перші 2-3 дні, потім зниження ваги при тому ж раціоні різко сповільнюється. Відповідь проста: організм починає пристосовуватися до нових умов харчування,тому обмін речовин стає менш активним, тобто жири трансформуються в організмі повільніше. Для тих, хто не вірить, наводимо елементарний математичний розрахунок - за нормальних умов організму необхідні 2500 калорій на добу. При надходженні всього 1500 калорій організм починає економити на всьому, в тому числі і на своїй життєдіяльності.На вашу занепад сил, зниження артеріального тиску, слабкість - це все просто так? До того ж дієта - це своєрідний стрес для нашого організму. Дуже небагато людей здатні добре його пережити. У більшості ж з нас спостерігається підвищене навантаження на нервову систему через постійне почуття голоду, що виникають спокус, нестійкої психіки. Все це може призвести до порушень периферичної нервової системи, нервових зривів, підвищеної дратівливості і агресивності. У деяких людей може впасти рівень глюкози в організмі, що призводить до гіпоглікемії.

Візьмемо, наприклад, відому Кремлівську дієту.Практично повна відсутність вуглеводів в меню може привести до гормонального збою, який ви будете лікувати дуже довго. Для практично всіх дієт характерно відкладення холестеролу в судинах, який там виявляється за величезної кількості розщеплюється жиру. Це все різко посилює ймовірність виникнення у людини інфаркту та інсульту.Білково-жирова дієта - спеціальна дієта бодібілдерів, яка повинна бути строго дозована і розрахована на короткий період часу. Її ні в якому разі не можна застосовувати довічно, до того ж дієта з високим вмістом білка провокує у жінок проблеми з зачаттям дитини.

Одним з найбільш негативних проявів дієт може стати анорексія.Суть цієї хвороби в тому, що при тривалій суворій дієті в організмі відбувається психологічний злам, внаслідок якого він вже не може приймати в себе велику кількість їжі. Наслідком цього стає виснаження організму, яке може закінчитися летальним результатом.Самим явною ознакою анорексії є чітко виражений блювотний рефлекс під час прийому їжі - організм таким чином просто відкидає вводяться в нього страви. Вага пацієнтів з анорексією досягає часом 30-35 кг при нормальному зростанні. Людина в прямому сенсі стає психічно хворим і вимагає термінового втручання фахівців.Хвороба лікується дуже важко і ймовірність відновлення нормального функціонування організму дуже мала.

Шкідливі наслідки дієт можуть приймати форму летального результату. Бездумне поклоніння монодиетам просто підриває ваш організм. Прикладом може служити Ганна Самохіна - відома актриса. За словами фахівців, вона померла з-за надто часто повторюється дієти, що складається з кави, пива і капустяного салату. Напружений графік роботи вимагав великих енергетичних витрат, а енергію по-суті брати було нема звідки.

Окремим рядком стоять дієти, які завдають шкоди шлунково-кишковому тракту, серця і інших життєво важливих органів. Якщо в дієті сказано,що вона протипоказана людям, страждаючим гастритами і т.д., то не здумайте на неї сідати, якщо у вас є хоча б найменші ознаки цих захворювань.

Ми не говоримо, що всі дієти погані. При використанні дієт з розумом добре себе зарекомендували дієти, спрямовані на корекцію всього способу харчування людини.Відмінною рисою таких дієт є невеликий скидається вага за один місяць, різноманітність меню і можливість тривалого часу дієти. По суті, це вже не дієти, а змінений вами власний спосіб харчування, в результаті якого ви просто хочете створити баланс вводяться в себе елементів. Такі дієти не загрожують вам стресами,так як ви споживаєте достатню кількість всіх необхідних для організму компонентів. До таких дієт можна віднести середземноморську дієту, палеодіету (дієту печерної людини) і деякі інші. Вегетаріанство - як спосіб харчування достатньо хороший, проте варто пам'ятати,що не варто повністю відмовлятися від продуктів тваринного походження, так як просто не будете отримувати незамінний тваринний білок, необхідний для організму.

Пам'ятайте, що кожна дієта повинна розглядатися тільки через призму вашого персонального здоров'я. Довгострокові дієти вимагають обов'язкового попереднього візиту до фахівця-дієтолога, а помірні спортивні навантаження підсилюють ефект схуднення.

Додати коментар


Захисний код
Оновити