Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

 

Активатор спалювання жиру АСЖ 35 є біодобавкою останнього покоління. Завдяки комплексному впливу даного препарату, худнути стає набагато простіше. Сама дія робить скидання ваги плавним, щоб не перевантажувати серце і не завдати шкоди здоров'ю. Також АСЖ 35 допомагає уникнути розтяжок і втрати м'язової маси. Детальніше>>>

Схуднення

Дієта Дюка

Дієта Дюка нині все більше набирає популярності. Дієта Дюка була розроблена доктором Дюканов. Дієта Дюка включає основні чотири етапи, які відрізняються між собою принципами і правилами. Але загалом їх усіх об'єднують такі правила, які повинні дотримуватися при проходженні будь-якого з еатпов дієти Дюка. По-перше,кожен день споживання вами води має становити не менше півтора літрів в день. По-друге, дієта Дюка вимагає щоденного споживання вівсяних висівок (кількість може змінюватися). По-третє, щоденна прогулянка - від 20 хвилин для першої фази і 30 хвилин для другої і третьої фаз.

По-четверте,ви неодмінно повинні виконувати фізичні вправи і зарядку, що передбачає дієта Дюка. Даний тип дієти Дюка має високу ефективність, якщо чітко слідувати правилам і виконувати всі рекомендації. За тиждень дієта Дюка обіцяти скинути від 3 до 5 кілограмів.

 

Дієта Дюка, як уже говорилося вище, включає в себе 4 фази.Перша фаза (дієта Дюка) отримала назву «атака». Пройшовши цю фазу, ви зможете втратити від двох до шести кілограмів. Саме ця фаза (дієта Дюка) характеризується активним розщепленням жирової тканини, тому в цей період ви можете відчувати якийсь дискомфорт (сухість у роті, неприємний запах), однак запасіться терпінням,так як все це є свідченням того, що ви на правильному шляху, і дієта Дюка починає діяти. Для кожної людини підбирається індивідуально тривалість фази атаки, як стверджує дієта Дюка. Головним чином на тривалість фази впливають вага людини до фази і після, але не більше 10 днів.Наведемо приклад розрахунку тривалості фази атаки: якщо надлишок ваги становить від 10 до 20 кг, то тривалість фази атаки становитиме від 3 до 5 днів, надлишок від 20 до 30 кг - від 5 до 7 днів, надлишок від 30 і більше кг - від 5 до 10 днів. У фазі атаки (дієта Дюка) у вашому раціоні присутній в основному білкова їжа.Ви можете їсти м'ясо курчати або індички, попередньо видаляючи шкіру, телячу печінку, пісну шинку, відварну, парову або приготовану на грилі рибу і різні морепродукти, яйця, нежирні молочні продукти, не заборонено використовувати при приготуванні страв різні спеції, приправи, оцет, цибуля і часник,можливе використання невеликої кількості солі. Але в обов'язковому порядку ви повинні вживати по півтори столові ложки вівсяних висівок, чого вимагає дієта Дюка. Абсолютно повинні бути виключені такі продукти, як цукор (вживайте замінники), відварні свинина, яловичина, ягнятина, кролятина, телятина, гусятина, качатина.

Наступна стадія дієти Дюка - фаза «круїз». Тривалість і цієї фази (дієта Дюка) також індивідуальна для кожної людини і повністю залежить від того, як швидко ви скидаєте зайві кілограми. У цій фазі дієти Дюка переважає не тільки білкова, але і овочева їжа, чергуючись між собою.Тривалість чергування їжі також повністю залежить від кількості скидаються кілограмів. Наприклад, якщо ви хочете скинути менш або рівно 10 кг, то чергування протеїни-овочі виглядає так - 1/1 або як варіанти 3/3, 5/5. якщо ж ви хочете скинути більше 10 кг, то чергування буде тільки таким - 5/5.неодмінно ви повинні також вживати щодня 2 столові ложки висівок вівса, в чому незмінна дієта Дюка. Дозволяється вживати в їжу будь-які овочі, виключаючи тільки крахмалосодержащие - рис, зернові, картопля, авокадо, сочевиця, горох, боби. Абсолютно неважливо, будете ви овочі відварювати, запікати або вживати сирими.Щоб трохи урізноманітнити ваше меню, дієта Дюка не забороняє вживання спецій, аджики, часнику і гострого перцю, молока, желатину. Можливо вживання кетчупу і крохмалю, але не більше 1 столової ложки, 3 столових ложок білого або червоного вина, знежиреного какао, 1 чайної ложки 3-4% вершків. Але не спокушайтеся,що вам можна буде їсти в один день всі ці продукти. Допускаетдіета Дюка тільки два з представленого списку на кожен день.

Переходимо до третьої фази - закріплення. Дієта Дюка ставить головним завданням у цьому періоді закріпити досягнутий результат. Тривалість цієї фази прямо пропорційна кількості втрачених кілограмів,тобто на кожен кілограм доводиться по 10 днів закріплення, як розрахувала дієта Дюка. Різноманітність пропонованого меню третьої фази свідчить про те, що дієта Дюка не є занадто жорсткою. У ваш раціон можуть входити всі продукти, представлені в першій фазі, овочі, прописані в другій фазі, щоденне вживання фруктів,виключаючи черешню, банани, виноград, пара шматочків хліба, 40 грамів зрілого сиру, два рази на тиждень слід вживати крахмалосодержащие продукти, такі, як макаронні вироби, рис, картопля, горох, квасоля та інші. Щодня дієта Дюка радить вживати не менше двох з половиною столових ложок вівсяних висівок.Але найприємнішим у цій фазі є те, що два рази на тиждень в один із прийомів їжі можна їсти все, що тільки побажаєте.

Четвертої і укладає фазою дієти Дюка є фаза стабілізації. Самими основними правилами цієї фази є незмінне вживання вівсяних висівок у кількості 3 столові ложки і один раз на тиждень ви повинні цілий день присвячувати протеїнової їжі. А в інші дні дієта Дюка передбачає ніяких винятків чи обмежень у прийомах їжі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити