Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

 

Активатор спалювання жиру АСЖ 35 є біодобавкою останнього покоління. Завдяки комплексному впливу даного препарату, худнути стає набагато простіше. Сама дія робить скидання ваги плавним, щоб не перевантажувати серце і не завдати шкоди здоров'ю. Також АСЖ 35 допомагає уникнути розтяжок і втрати м'язової маси. Детальніше>>>

Схуднення

Дієта на 4 тижні

Дієта на 4 тижні відноситься до розряду щадних. Можна результативно схуднути за чотири тижні.
Схуднути, використовуючи цю дієту на 4 тижні, можливо на три-п'ять кілограм, при цьому підтягнути свій живіт і зберігати впродовж всієї дієти гарний настрій і бадьорість.

 

Дієта на 4 тижні: перший тиждень

Крок 1. Переслідувана мета-прийняття їжі до п'яти разів на протязі дня: сніданок, другий сніданок, полуденок, обід, а так само вечерю. Харчування побудоване в такому режимі значно прискорить обмін речовин, при цьому організм спалює об'ємне кількість калорій навіть в стані спокою.

Проміжний прийом їжі повинен бути обов'язково нежирним,але при цьому вельми поживним - бутерброд з нежирним сиром, фрукти, йогурт, овочевий салат. Результат-прискорення метаболізму, а це і є основа для успішного зниження ваги.

Крок 2 в дієті на 4 тижні. Переслідувана мета - повна відмова від згубних для фігури і організму в цілому продуктів: біляші, пиріжки, цукерки, шоколадні батончики, тортики,чіпси, алкоголь, сухарики.
Другий тиждень

Крок 3. Переслідувана мета - максимальне зменшення обсягу жиру наявного у вашому раціоні. Для цього проводимо аналіз методів приготування їжі і починаємо готувати: на пару, відварювати, тушкувати без застосування масла. Смажені страви повністю повинні бути виключені з раціону харчування.Важливо! Чи не додаємо сметану в першому, вершки в каві, масло вершкове в свої страви.

Крок 4 в дієта на 4 тижні. Переслідувана мета - додавання в щоденний раціон нескольки овочевих салатів приправлених рослинним маслом. Масло застосовуємо тільки не рафінована-оливкова, гарбузове, соняшникове і т. д.Оптимальна кількість овочів з рослинним маслом сприяють не просто схудненню. Вони істотно поліпшують загальний стан шкіри, волосся, приводять у норму функціонування шлунково-кишкового тракту.

Третій тиждень

Крок 5 в дієті на 4 тижні. Переслідувана мета - повна відмова від будь-якого з видів жирного м'яса. Риба, морепродукти, курячі грудки - ось базис вашого харчування. Методи кулінарної обробки - з умовою обмежень кількості масла, а так само всіляких калорійних добавок.

Крок 6 в дієті на 4 тижні. Переслідувана мета - зменшення кожної порції на третину. Суть в тому, що зменшувати необхідно саме порцію, а не ваш добовий обсяг їжі. Не можна пропускати сніданок і обід, а полудень і вечерю їсти повністю.
Четвертий тиждень

Крок 7. Переслідувана мета - значне зменшення вуглеводів наявних в раціоні.Для досягнення поставленої мети на вечерю готуємо лише рибу і овочевий салат. Від гарніру відмовляємося на деякий час. Можна з'їсти маленький шматок хліба.
На сніданок і обід розрешается лише не велика порція гречки, рису, вівсянки або макаронів. Повністю з раціону харчування виключати вуглеводи звичайно ж не можна,інакше вам гарантовано зниження працездатності і не радісний настрій.

Крок 8 в дієті на 4 тижні. Переслідувана мета - в раціоні залишити з напоїв лише воду і овочевий сік. Обсяг - п'ять-шість склянок протягом дня. Фруктові соки калорійні, з цієї причини розумно їх змінити овочевими.

Крок 9 в дієті на 4 тижні. Переслідувана мета - оптимальна фізичне навантаження. Якщо об'єднати в комплекс дієту з руховою активністю, то це буде найкращий метод досягнення необхідної ваги. Вельми важливо - розумно подбрать вправи.

Для результативного спалювання жирів накопичилися в організмі підходять такі тренування: біг, велотренажер, швидка ходьба, степ-аеробіка - кілька разів протягом тижня по 30-40 хвилин.

Додати коментар


Захисний код
Оновити