Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

 

Активатор спалювання жиру АСЖ 35 є біодобавкою останнього покоління. Завдяки комплексному впливу даного препарату, худнути стає набагато простіше. Сама дія робить скидання ваги плавним, щоб не перевантажувати серце і не завдати шкоди здоров'ю. Також АСЖ 35 допомагає уникнути розтяжок і втрати м'язової маси. Детальніше>>>

Схуднення

Яблучна дієта

Яблучна дієта смачна і корисна. Не багато хто знає, що яблучна дієта вважається однією з найбезпечніших. При цьому калій, клітковина і фруктові кислоти, що входять в її основу, надають вельми сприятливий вплив на організм людини. Яблука багаті йодом, а також вітамінами різних груп.Цей чудовий фрукт сприяє виведенню жиру і токсинів, нормалізує роботу всієї травної системи і значно прискорює обмін речовин. Ви легко можете обдурити голод за допомогою одного тільки яблука. Адже цей плід дає якесь відчуття ситості.

 

У яблуках міститься фруктоза і глюкоза, а значить, сидячи на такій дієті,вас точно не потягне на солоденьку їжу - тістечка, торти, шоколад. Варто відзначити, що в яблуці середнього розміру міститься приблизно 90 ккал. Яблука найкраще вживати в їжу саме з шкіркою, яка містить велику кількість поживних речовин. Щоб така дієта не здалася вам нудною та одноманітною,можна використовувати яблука різних сортів. Це і смачно, і корисно. Якщо ж ви страждаєте на виразку шлунка, то ні в якому разі не вживайте кислі яблука. Свою перевагу віддавайте саме солодким сортам. А от при гастриті все йде з точністю, та навпаки. Є потрібно виключно кислі яблука.Далеко не всі можуть протриматися протягом кількох днів на одних тільки яблуках. Тому можна просто влаштовувати розвантажувальні дні. Для цього достатньо проводити їх 1-2 рази на тиждень. Тоді ваш організм зможе виробити тенденцію до спалювання жиру і очищенню від шлаків.Яблучна дієта вважається одним з найбільш ефективних способів профілактики гіпертонії і атеросклерозу. Якщо ви будете щодня вживати в їжу яблука, то про запори можете назавжди забути. Адже відбувається активізація перистальтики кишечника. Щоб домогтися кращого засвоєння, яблука необхідно їсти саме в тертому вигляді. Насправді,яблучна дієта має кілька різновидів. Розглянемо деякі з них:

-Протягом усього дня вживаємо в їжу тільки яблука, причому, в необмеженій кількості. Рідини потрібно пити якомога більше.

-З'їдаємо за день приблизно 1, 5 кг свіжих або запечених яблук. Рідина не можна вживати взагалі.
-Кефирно-яблучна дієта. Розрахунок такий: на одне яблуко берем1-2 склянки кефіру, все це поділяємо на 5-6 прийомів.Дуже добре допомагає при токсикозі вагітним жінкам.
-Яблучна дієта (на тиждень). Перший день вживає в їжу 1 кг яблук, другий день - вже 1, 5 кг. Третій день - 3 кг яблук, а четвертий - 2 кг.

П'ятий день - 1, 5 кг яблук. Шостий день, як в перший, 1 кг яблук. При цьому допускаються сухарики з житнього хліба і зелений чай.Для схуднення блокова дієта підходить просто ідеально. Адже яблука - це цінний фрукт, який містить в собі практично всі мінеральні речовини і вітаміни, які необхідні людському організму. За допомогою яблучної дієти ви зможете скорегувати або нормалізувати різні порушення обміну речовин, боротися із зайвою вагою.В ідеалі найкраще влаштувати один розвантажувальний день «на яблуках». Якщо у вас є проблеми з кишечником, то вживати яблука вам потрібно кожен день. Якщо ж саме зниження ваги є головним завданням, то можна проводити розвантажувальні дні 1-3 рази на тиждень.Яблучна дієта дуже корисна для гіпертоніків і дуже ефективна для профілактики атеросклерозу. На сьогоднішній день існує декілька варіантів яблучної дієти. Ви можете вибрати той варіант, який вам ближче:

Варіант № 1. Протягом усього дня їмо тільки яблука. Їх кількість необмежена. Обов'язково пийте багато рідини.

Варіант № 2.Необхідно за день вжити в їжу 1,5 кг яблук. Але пити нічого не можна. Адже в яблуках міститься достатньо рідини.

Варіант № 3. Кефіру-яблучна дієта. Беремо 1/2 склянки кефіру на одне яблуко. Поділяємо на 5-6 прийомів.

Варіант № 4. Яблучна дієта. 1-й і 6-й дні - вживаємо 1 кг яблук, 2-й і 5-й дні - 1, 5 кг яблук, 3-й і 4-й - 2 кг яблук. Можете жувати сухарики з житнього хліба і пити зелений чай.
Для тих, хто зовсім недавно кинув курити, можна провести триденну яблучну дієту. У ці дні бажано вживати зелений чай. Перед тим, як сісти на яблучну дієту, варто з цього приводу порадитися з лікарем.

Додати коментар


Захисний код
Оновити