Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

 

Активатор спалювання жиру АСЖ 35 є біодобавкою останнього покоління. Завдяки комплексному впливу даного препарату, худнути стає набагато простіше. Сама дія робить скидання ваги плавним, щоб не перевантажувати серце і не завдати шкоди здоров'ю. Також АСЖ 35 допомагає уникнути розтяжок і втрати м'язової маси. Детальніше>>>

Схуднення

Дієта для схуднення стегон

Дієта для схуднення стегон може проходити тільки спільно з фізичними вправами. Кожна дівчина мріє про струнких і витончених стегнах. Якщо природа не обдарувала вас таким «багатством», то це цілком можна виправити. Для цього необхідно виконувати наступні рекомендації:

Постарайтеся виключити зі свого раціону жирну їжу, каву і спиртне.Найкраще перейти на фрукти.

 

Відмінно виводить воду кавун. Досить щодня з'їдати по половині дині або кавуна. Але якщо для вас такий раціон здався нудним, то цілком можна до нього додати наступні легкі закуски з дієти для схуднення стегон:

1) 150 г грибів готуємо ан грилі.Плюс до цього велика порція змішаного салату і одна відварена картоплина

2) Дієта для схуднення стегон включає два біфштекси, добре просмажених на грилі, з помідорами. А також 2 ст.л кукурудзяних зерен.

3) 1 стакан дієтичного йогурту і 50 г будь-яких пластівців (але тільки непідсолоджених).

Вправи,які необхідно виконувати поряд з дієтою для схуднення стегон:

1) Лягаємо на спину, руки витягаємо уздовж тулуба, причому, долонями вниз. Ліву ногу піднімаємо вгору, трохи згинаємо її в коліні, а потім переносимо вправо. Необхідно постаратися торкнутися підлоги коліном. Повертаємося у вихідне положення, випрямляючи коліно досить повільно.Те ж саме робимо і правою ногою. Повторюємо по 10 разів. Тренується внутрішня поверхню стегна.

2) Сідаємо на підлогу. Потрібно відкинутися назад і спертися на лікті. Одну ногу згинаємо у коліні, при цьому носок необхідно потягнути на собі. Відводимо ногу убік максимально. Постарайтеся випрямити її. Те ж самої проробляємо і іншою ногою.Повторити вправу потрібно не менше 60 разів, в два підходи. Пам'ятайте про дієту для схуднення стегон!

3) Лягти на бік, зігнути ногу в коліні. При цьому інша нога повинна залишатися прямій. Ось тільки коліно повернене убік. Носок відтягаємо на себе. Необхідно стежити за тим, щоб ваші сідниці були напружені максимально.Починаємо повільно підніматися і опускати пряму ногу. Постарайтеся не торкатися підлоги. Вправу повторюємо 50 раз, після цього міняємо ногу.

4) Відмінним вправою для внутрішньої поверхні стегна є підйом по сходах. Зрозуміло, що дієта для схуднення стегон вас виснажила, але, шукайте в собі сили. Отже, необхідно встати на сходах, особою до поручнів. Ваші ноги повинні знаходитися на різних сходинках. Для рівноваги потрібно триматися за поручні руками. Тепер починайте крокувати по сходах.Ноги перекидаємо хрест на хрест. І так до кінця сходів.
5) Лягти на бік. Спираємося на лікоть. Обидві руки кладемо перед собою. При цьому випрямляє ноги і витягаємо шкарпетки. Необхідно підняти ногу на 45 градусів, а потім повільно повернутися у вихідне положення. Потрібно стежити за тим, щоб ваші ноги не торкалися одна одну.Повторюємо вправу 30 разів кожною ногою. Така вправа зміцнює задню поверхню стегна. Але, результат буде набагато краще, якщо ви ще будете дотримуватися дієти для схуднення стегон!
6) Лягаємо, спираючись на лікті. Потрібно випрямити ногу таким чином, щоб вона була прямим продовженням вашого тіла. Згинаємо ногу в коліні,а потім повертаємося у вихідне положення. Вправа виконується 80 разів, в два підходи. При цьому зміцнюється передня поверхня стегна. не забувайте дотримуватись дієти для схуднення стегон.
7) Лягаємо на підлогу, спираючись на лікті. Постарайтеся підняти ноги вгору максимально. Потім починайте повільно їх опускати. При цьому одна нога зігнута в коліні,а інша - пряма. Пола стосуватися не потрібно. Виконувати вправу поперемінно кожною ногою можна до тих пір, поки ви самі не втомитеся. Воно дозволяє позбутися просвіту між стегнами.
Однак далеко не всі жінки мріють сильно схуднути і зробити свої стегна стрункіше. Звичайно ж, їм дієта для схуднення стегон зовсім не потрібна. А, як раз,навпаки. Приводом для засмучення багатьох представниць прекрасної статі також служать і занадто худі стегна. Спеціально для такої ситуації були розроблені чотири вправи, які допоможуть вашим ногам знайти гарну форму:
1) Лягаємо на спину, ноги згинаємо в колінах і розводимо в сторони. При цьому стопи не відриваються від підлоги і один від одного.Ваше завдання - спробувати поєднати коліна. Руками має опинятися сильний опір. Після цього ноги знову розводимо в сторони. Вправу повторюємо 8-10 разів, в 2-3 підходу. Якщо вам необхідна набагато більша і фіксована навантаження, то можете використовувати еспандер.
2) Сідаємо на стілець і затискаємо невеликий м'яч між колінами.Необхідно його стискати ногами приблизно 7-10 секунд. Повторюємо вправу 5-10 разів.
3) Лягаємо на спину, ноги витягаємо. Кладемо м'яч між стопами і починаємо здавлювати приблизно 7-10 секунд. Повторюємо вправу 5-10 разів.

4) Встаємо в шкарпетках на лінолеум або кахельну підлогу. Ноги ставимо на ширині плечей. Постарайтеся, не відриваючи стопи від підлоги,з'єднати ноги. Ви неначе б ковзати по підлозі. Перший час при виконанні даного вправу можна дотримуватися за спинку стільця. Виконувати його можна до тих пір, поки самі не втомитеся.

Ми розповіли вам основні вправи, які потрібно поєднувати з дієтою для схуднення стегон. Бажаємо вам відмінного результату!

Додати коментар


Захисний код
Оновити