Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

 

Активатор спалювання жиру АСЖ 35 є біодобавкою останнього покоління. Завдяки комплексному впливу даного препарату, худнути стає набагато простіше. Сама дія робить скидання ваги плавним, щоб не перевантажувати серце і не завдати шкоди здоров'ю. Також АСЖ 35 допомагає уникнути розтяжок і втрати м'язової маси. Детальніше>>>

Схуднення

Молочна дієта

Молочна дієта на відміну від більшості дієт, розрахованих на схуднення, допоможе вам набрати вагу. Так, так, молочна дієта спрямована на підвищення маси тіла. При слові "дієта" (в тому числі і молочна) ми чомусь відразу уявляємо повних людей. Але не меншою, а може бути і більшої допомоги потребують люди, у яких спостерігається гостра нестача ваги. Молочна дієта покликана допомогти цій категорії хворих, однак молочна дієта не підходить тим людям, у яких спостерігається алергія на молоко і молочні продукти.Термін дієти розрахований на один тиждень. Молочна дієта передбачає три основних прийому їжі, між якими можуть бути введено ще полуденок і другий сніданок. Раціон продуктів дієти наведено нижче з розрахунку на одну людину.

Сніданок першого дня (молочна дієта): склянка молока (200 мл).

Другий сніданок (молочна дієта): один бутерброд з шинкою і сиром на хлібі з висівками, одне яйце круто, 100 г салату з будь-яких овочів, склянка кави без цукру.

Обід першого дня (молочна дієта): 250 мл грибного супу, 2 хороших скибочки хліба з висівками, 50 г сиру, 3 кураги, розмоченої у воді, і 3 чорносливу, склянка чаю без цукру.

Полуденок (молочна дієта): стакан молока і одне яблуко.

Вечеря першого дня (молочна дієта): 40 г сиру, 2 яйця круто, скибочки хліба з висівками, стакан кефіру.

Сніданок другого дня (молочна дієта): стакан молока.

Другий сніданок (молочна дієта): 100 г кукурудзяних або вівсяних пластівців з молоком, 30 р сиру, один апельсин, склянку кави без цукру.

Обід другого дня (молочна дієта): 250 мл яйця, 100 г відвареної яловичини, шматочок хліба з висівками, 100 г салату з будь-яких фруктів з йогуртом, 2 волоських горіха і стакан чаю без цукру.

Полуденок (молочна дієта): 200 мл молока і одна груша.

Вечеря другого дня (молочна дієта): 100 г смаженої риби, 100 г картоплі в мундирах, шматочок хліба з висівками, 30 г сиру, склянку чаю без цукру.

 

Молочна дієта. Сніданок третього дня: стакан молока.

Другий сніданок (молочна дієта): 150 г вівсяної каші, бутерброд з маслом і хлібом з висівками, 4 сливи, склянку кави без цукру.

Обід третього дня (молочна дієта): 250 мл борщу, 100 г відвареного рису, 100 г свинини, тушкованої з цибулею, 2 шматочки хліба з висівками, один чорнослив і стакан чаю без цукру.

Полуденок (молочна дієта): стакан молока і 40 г сиру.

Вечеря третього дня (молочна дієта): 150 г салату з будь-яких овочів, 1 апельсин, склянка фруктового соку.

Сніданок четвертого дня (молочна дієта): стакан молока.

Другий сніданок (молочна дієта): два яйця, дві мандарини, склянку кави без цукру.

Обід другого дня (молочна дієта): 250 м борщу, 100 г біфштекса, шматочок хліба з висівками, одна морква, 75 г йогурту, склянка чаю без цукру.

Полуденок (молочна дієта): стакан молока.

Вечеря четвертого дня (молочна дієта): 100 г шоколаду, 50 г сиру, 100 г морозива, склянку будь-якого фруктового соку.

Сніданок п'ятого дня (молочна дієта): стакан молока.

Другий сніданок (молочна дієта): один сандвіч з хліба з висівками, сиром, шинки, помідори, зелені і майонезу, склянку зеленого чаю без цукру.

Обід п'ятого дня (молочна дієта): порція окрошки (250 мл), котлета вагою 100 г, 100 г гречаної каші, 2 шматочки хліба з висівками, 100 г полуниці, склянка чаю без цукру.

Полуденок (молочна дієта): один грейпфрут і склянку молока.

Вечеря п'ятого дня (молочна дієта): омлет з двох яєць, 4 волоських горіха, 100 г йогурту, склянка чаю без цукру.

Сніданок шостого дня (молочна дієта): стакан молока.

Другий сніданок (молочна дієта): два бутерброди з хліба з висівками, масла, сиру і шинки, 100 г будь-якого фруктового салату, заправленого йогуртом, склянку кави без цукру.


Обід шостого дня (молочна дієта): 250 мл курячого супу, 100 г смаженої курки, 100 г картопляного пюре, 2 шматочки хліба з висівками, 4-5 абрикос, 75 г шоколаду, склянка чаю без цукру.

Полуденок (молочна дієта): один грейпфрут і склянку молока.

Вечеря шостого дня (молочна дієта): 5 млинців з 2-3 ст.л. варення, одне яблуко, 4 лісових горіха, склянку кави без цукру.

Молочна дієта. Сніданок сьомого дня: стакан молока.

Другий сніданок (молочна дієта): 50 г сиру, маленький шматочок хліба з висівками, один апельсин, 6 волоських горіхів, склянку кави без цукру.

Обід сьомого дня (молочна дієта): 250 г яйця, 100 г яловичини, смажений з цибулею, 100 г картоплі в мундирі, 2 шматочки хліба з висівками, склянка чаю без цукру.

Полуденок (молочна дієта): одна груша і склянка йогурту.

Вечеря (молочна дієта): 50 г родзинок, 6 шт. кураги, розмоченої у воді, 4 чорносливу, 100 г йогурту і стакан чаю без цукру.

Як ми бачимо, запропонована молочна дієта дуже різноманітна і смачна. Такі ж види дієти з молоком і молочними продуктами спрямовані на процес втрати ваги.

Рекомендуємо вам наступну молочну дієту, в якій перед вживанням їжі необхідно кожен раз випивати склянку негазованої мінеральної води. Далі слід чотириразове харчування з трьома основними прийомами їжі і одним додатковим. В меню входить:

на сніданок молочна дієта прописує один банан, один біойогурт, кава з молоком або чай з медом (чай і кава без цукру);

на обід молочна дієта дозволяє одне варене яйце круто, салат зі свіжих огірків з натуральним йогуртом, склянка ряжанки або кефіру. Салат з огірків можна замінити сиром з будь-якими фруктами;

на полуденок молочна дієта радить 100 г вівсяної каші на молоці або воді, 200 г сиру і 1 стакан молока;

на вечерю молочна дієта допускає один біойогурт і одна груша.

Наступна фруктово-молочна дієта досить добре переноситься і розрахована на один тиждень, за яку ви можете втратити до 5 кг зайвої ваги. Родзинкою дієти є регулярні прийоми їжі протягом дня малими дозами з дуже невеликою перервою (всього 2-3 години). У меню такої дієти входить:

перший прийом їжі (молочна дієта) - сніданок - кава з молоком або чай (без цукру);

другий прийом їжі (молочна дієта) - 200 г сиру;

третій прийом (молочна дієта) - 200 г будь-яких фруктів;

четвертий прийом (молочна дієта) - один стакан молочних продуктів (йогурт, ряжанка, кисляк, кефір);

п'ятий прийом (молочна дієта) - 200 г будь-яких фруктів.

У разі появи спраги вгамовувати її молочна дієта радить чистою водою, зеленим чаєм або кава без цукру.

Сирно-молочна дієта побудована на регулярному (4 рази в день) вживання сиру. Краще, коли у вас в раціоні буде домашній сир, який з 1-2 ч.л. попередньо запаренных на півгодини пшеничних висівок. Для більш збалансованого харчування в суміш сиру і висівок можна додати невелику кількість фруктів, ягід, овочів і меду. Ця молочна дієта розрахована на один тиждень і пропонує нам доповнити сирний раціон сніданку і вечері склянкою відвару шипшини. Хорошою альтернативою відвару послужить будь-який кисломолочний продукт. До речі, заміна вечері кефіром допоможе вам позбавитися від венозних набряків, що обіцяє молочна дієта.

Додати коментар


Захисний код
Оновити