Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

 

Активатор спалювання жиру АСЖ 35 є біодобавкою останнього покоління. Завдяки комплексному впливу даного препарату, худнути стає набагато простіше. Сама дія робить скидання ваги плавним, щоб не перевантажувати серце і не завдати шкоди здоров'ю. Також АСЖ 35 допомагає уникнути розтяжок і втрати м'язової маси. Детальніше>>>

Схуднення

Цукрова дієта

Цукрова дієта - привабливу і несумісне з схудненням назву. Однак помиляються ті люди, які думають, що цукрова дієта предлавгает кілограмами їсти шоколад, тістечка та цукерки і при цьому худнути. Як би не так! Цукрова дієта призначена для хворих, які страждають захворюваннями печінки і нирок. Не дивлячись на її гучна назва, у ній усього передбачено 30 г цукру на 5 склянок чаю. Цукрова дієта відноситься до більш загального типу розвантажувальних дієт.Поняття «розвантажувальна дієта», якою є і цукрова дієта, що передбачає часткове голодування організму. Цукрова дієта -- це ефективний інструмент зниження ваги, нормалізації діяльності шлунково-кишкового тракту. Цукрова дієта допомагає при поганому кровообігу, подагрі, захворюваннях печінки і нирок і т.д. Зазвичай термін розвантаження коливається в межах 1-2 днів. У цей період людина має дуже маленькими порціями споживати одні й ті ж продукти і збільшити тривалість свого сну до 10 годин. При всій ефективності розвантажувальних днів сучасні дієтологи не рекомендують влаштовувати їх частіше 2 разів на місяць, хоча ефект від таких розвантажень, як цукрова дієта, очевидний - в день втрачається до 1 кг зайвих жирових відкладень.

Ми пропонуємо вам різні види розвантажувальних дієт, кожна з яких більше підходить для лікування та профілактики певних видів захворювань.

1. Для людей, які страждають хворобами жовчного міхура і печінки, а також тим, у кого слабке кровообіг, рекомендована цукрова дієта з рису і компоту. На один прийом вам належить 60 г рисової каші. Каша вариться у несолоній воді, однак по готовності до неї додається 120 г цукру. Компот робиться з 1,5 кг свіжих фруктів і 0,5 кг сухофруктів. Компот випивається в шість прийомів, два з яких збігаються з поїданням рисової каші.


2. Від недостатнього кровообігу і гіпертонії вас врятує також цукрова дієта і курага. Візьміть півкіло кураги, запарте її на одну хвилину в окропі, розділіть на п'ять частин і з'їжте їх протягом дня.

3. Картопляна і цукрова дієта допоможе вам у лікуванні порушення кровообігу, а також при хворобі нирок. Запечіть 1,5 кг картоплі зі сметаною в духовій шафі і з'їжте його рівними порціями за п'ять прийомів їжі.

4. Серцево-судинні захворювання і діарею допоможе вилікувати цукрова дієта, заснована на яблуках. У день вам належить з'їсти 1,5 кг яблук, які можуть вживатися у свіжому або запеченому вигляді. Це кількість розділіть на 5 порцій (вийде по 300 г на один раз) і додайте в них по 20 г цукру.

5. Проста молочно-цукрова дієта допоможе вам при лікуванні цілого ряду захворювань: цукровому діабеті, захворюваннях печінки і жовчного міхура, нефриті, подагрі і атеросклерозі. Для досягнення позитивного ефекту достатньо вживати 6 разів на день по склянці молока або кефіру.

6. При гіпертонії, атеросклерозі, хворобах печінки і нирок вам допоможе проста кавуново-цукрова дієта. Ця цукрова дієта відноситься до розряду сезонних, тому що вимагає вживання якісного зрілого кавуна. Його треба приймати по 2 кг м'якоті на добу, рівномірно розподіливши цю кількість на п'ять прийомів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити