Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

 

Активатор спалювання жиру АСЖ 35 є біодобавкою останнього покоління. Завдяки комплексному впливу даного препарату, худнути стає набагато простіше. Сама дія робить скидання ваги плавним, щоб не перевантажувати серце і не завдати шкоди здоров'ю. Також АСЖ 35 допомагає уникнути розтяжок і втрати м'язової маси. Детальніше>>>

Схуднення

Безвуглеводна дієта

Безвуглеводна дієта, згідно з численними відгуками, -- оченнь ефективна методика схуднення. Вуглеводи являють собою найважливіший інгредієнт, наявний у продуктах харчування, від якого, проте, у великих кількостях безвуглеводна дієта рекомендує відмовитися. Вуглеводи -- найголовніший з усіх джерел енергії, необхідної для повноцінної життєдіяльності людини. Але вважається, що вживання вуглеводів можна знизити без згубних наслідків для здоров'я людини, на відміну від жирів і від білків, чим і займається успішно і безпечно безвуглеводна дієта. Ось, власне, цей принцип і покладено в основі всіх наявних безвуглеводних дієт.Творці безвуглеводних дієт впевнені, що вуглеводи провокують підвищення відчуття голоду за рахунок участі в процесах обміну організму. Зменшення вживання углеводсодержащей їжі, чим займається безвуглеводна дієта, призводить до зниження апетиту і швидкої втрати зайвих кілограмів, -- стверджують шанувальники безвуглеводних дієт. Заманливо, чи не так? Але чи так це насправді - давайте поміркуємо разом. Для цього слід попорпатися в умовах актуальних безвуглеводних дієт.

Безвуглеводна дієта представлена сьогодні в різних варіантах. Причому кожна безвуглеводна дієта актуальна як у нашій країні, так і в інших. До безуглеводным дієт відносять: імениту кремлівську дієту, її американські варіації - дієта Аткінса з дієтою Певзнера. У всіх них загальний плацдарм як зниження вуглеводів в раціоні, тобто людина, виконуючи яку-небудь з таких дієт, в своє меню включає як можна більше м'яса, птиці (простіше кажучи, білкової їжі, яку рекомендує всяка безвуглеводна дієта). Дозволяється також споживання жирів і певний обсяг вуглеводів. А ось який обсяг дозволяє безвуглеводна дієта -- ось саме тут думку творців безвуглеводних дієт розділилося. Найм'якшою у цьому плані можна назвати дієту Певзнера, ця безвуглеводна дієта дозволяє включати в раціон 125 грамів вуглеводів. "Кремлівська" безвуглеводна дієта значно жорсткіше, така безвуглеводна дієта дозволяє вжити всього сорок грамів вуглеводів протягом доби. Але самої суворої все ж залишається безвуглеводна дієта Аткінса, яка обмежила весь раціон диетика до двадцяти грамів вуглеводів щоденно.

А тепер варто порівняти: в звичному ритмі життя (ми говоримо, про середньостатистичних даних) людина вживає в їжу 400 грамів вуглеводів. Як вам таке різке і жорстке зниження самого легкого палива та енергії, що пропонує будь безвуглеводна дієта? Все б нічого, якщо б зниження вуглеводів супроводжувалося таким же зниженням інших речовин -- білків, жирів. Інакше відбуваються просто незворотні наслідки в організмі, які тісно пов'язані, першочергово, з обміном речовин. Крім того, зниження споживання вуглеводів, як і безвуглеводна дієта, загрожує і таким згубними проявами, як запор. Так відбувається, тому що фактично повністю відсутня клітковина, а вона -- головне речовина, яка допомагає спустошувати наш шлунок і видаляти непотрібні речовини з організму. А що ж являє собою клітковина? Це -- вуглевод, якого ми самостійно себе ж і позбавили, дотримуючись безуглеводную дієту. Думаю, погодитеся, що перспектива, яку пропонує безвуглеводна дієта, -- сумнівна. Ще один далеко не приємний факт, який приховує безвуглеводна дієта. У деяких людей, що сидять на безвуглеводної дієті, спостерігається дуже неприємний запах з рота, який нагадує вихлоп ацетону. Це знову-таки на пряму пов'язане з гострим недоліком вуглеводів і підвищенням у зв'язку з цим кетонових тіл в крові.


Поза всяким сумнівом, будь-яка безвуглеводна дієта - це істотне навантаження на організм, втім, як і будь-яка інша дієта. Досвідчені дієтологи впевнені, що безвуглеводної дієти можна дотримуватися у виняткових випадках і лише за медичними показаннями. Деякі лікарі милостиво дозволяють застосовувати безуглеводную дієту здоровим і молодим людям. Але відразу постає питання: чи не стануть після молоді і здорові хворими, якими їх може зробити безвуглеводна дієта. Ось, що найбільше хвилює. І потім, ну навіщо позбавляти себе вуглеводів в такому обсязі, якщо можна лише обмежити себе вуглеводами, які є в кондитерських продуктах: торти, випічки, тістечок, сахарах. З вуглеводів можна сміливо налягати на овочі, з білків -- на м'ясо, але таким чином, щоб було все розумно і в міру, все повноцінно. Так як наш організм, наше тіло має жити в повній гармонії з собою, а ми постійно подвигаем його на всі нові, дуже далекі від нормального рівноваги експерименти. З цієї причини, перш ніж кидатися в крайнощі, якою є безвуглеводна дієта, подумайте: може, краще підібрати собі інший шлях, який наблизить вас до досконалості.

Додати коментар


Захисний код
Оновити