Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

 

Активатор спалювання жиру АСЖ 35 є біодобавкою останнього покоління. Завдяки комплексному впливу даного препарату, худнути стає набагато простіше. Сама дія робить скидання ваги плавним, щоб не перевантажувати серце і не завдати шкоди здоров'ю. Також АСЖ 35 допомагає уникнути розтяжок і втрати м'язової маси. Детальніше>>>

Схуднення

Місячна дієта

Місячна дієта-одна з цікавих новинок в індустрії краси та здоров'я. Красуня Місяць, згідно з якою і працює місячна дієта, завжди вражала і надихала жителів Землі своїм чарівництвом і загадкою. Крім того, місяць, як загальновідомо, впливає на багато процесів, що відбуваються на Землі. Варто згадати хоча б відливи і припливи. У повний місяць вода ніби стискається, а в молодика, навпаки, розширюється, і у зв'язку з цим цікавим процесом в людському організмі змінюється обмін речовин (адже, по суті, обмін речовин -- це ні що інше, як розподіл води з мікроелементами). В ту ніч, коли на небі світить повна і красива місяць, вода з простору (міжклітинного) йде всередину наших клітин, що враховує місячна дієта. Коли ж прекрасна супутниця Землі худне і повністю перетворюється в місяць, вода з наших клітин повертається назад в тканини, на чому заснована місячна дієта.Якщо уважно прислухатися до того, що говорить нам місяць і місячна дієта, протягом тижня можна успішно схуднути на три-чотири кілограми. Місячна дієта, яка виконується в період повного місяця направлена саме на виведення рідини і дозволяє очистити організм від застояної у ньому води. Місячна дієта, яка виконується в період, коли на небі тільки зароджується нова місяць, чудово стимулює розщеплення жирів і результативно очищає організм людини від накопичених токсинів.

Місячна дієта, немов «струс» для організму, сприяє раціональному перерозподілу рідини з ферментами, які потрібні для повноцінного переварювання і подальшого засвоєння прийнятої їжі.

Місячна дієта може бути дуже короткою (двадцять чотири години в період повного Місяця і тридцять шість годин в місяць) і більше довгою (шість днів). Варто відзначити, що місячна дієта не застосовувати при діабеті та інших хворобах обміну речовин.

Місячна дієта повного місяця протягом доби:

У ніч, коли на небі сходить повна Місяць, саме час почати рідку місячну дієту. Дозволяється мінеральна негазована (або звичайна кип'ячена) вода, а також соки, отримані зі свіжих овочів, а так само фруктів. За добу, як обіцяє місячна дієта, можна позбутися від 1-2 кілограмів, при цьому очиститися від шлаків і від набряклості.

36 сервіс місячна дієта в період молодого місяця:

Увечері напередодні молодика радять починати полуторадневную місячну дієту, в якій дозволяються лише овочеві супи і бульйони. При тому супи, як дозволяє місячна дієта, можна виконувати і з моркви, картоплі, і з бобових (квасоля, горох, боби, сочевиця). Один раз в ці півтора дні місячна дієта м'ясний або рибний бульйон. Овочевий суп добре допомагає організму справлятися з набряком і насичує його багатьма необхідними мінеральними речовинами. Для того щоб швидше скинути зайві кілограми, можна обмежити себе лише бульйонами, для очищення організму можна застосовувати також і супи, так як у них є корисна для організму клітковина.

Шестиденний місячна дієта в повний місяць:

У перший день місячна дієта дозволяє їсти лише сирі та варені овочі (п'ять-шість разів протягом дня). Наступні два дні їсти слід тільки варені гриби свіжі ананаси (чотири рази протягом дня). У ананасах, які рекомендує місячна дієта, є особливі біологічні речовини, добре стимулюють травлення, благотворно впливають на функціонування підшлункової залози і значно підвищують активність шлункового соку. Гриби, які радить їсти, місячна дієта, являють собою малокалорійний білковий продукт, який живить м'язи і сприяє активному оновленню клітин. Після таких ананасно-грибних днів приходить день голодування, досить складний. як стверджує місячна дієта, після якого на протягом двох днів слід харчуватися знову ж таки лише грибами з ананасами.

Місячна дієта не повинна тривати більше 6-ти днів, бажано зменшити до трьох днів -- вступний овочевий, день голодування і найсмачніший ананасно-грибний день.

Шестиденний місячна дієта в період молодого місяця:

Три дні до формування місяця і два дні потому місячна дієта вимагає харчуватися лише сирими або відварними овочами. Суворих обмежень в обсязі їжі немає, суть у тому, щоб місячна дієта не була для вас тортурами, але і не перетворилася у надмірне обжерливість.

Як самі бачите, абсолютно нічого складного, схожі рецепти дієт під силу абсолютно кожної з жінок. Лише один невеликий нюанс - не варто починати з тривалих дієт, спробуйте для початку зовсім нескладну 24-годинну або ж 36-годинний місячну дієту і поспостерігайте, як на запропоновану схему відреагує ваш власний організм, якщо все пройшло без проблем-значить, можна сміливо збільшувати тривалість дієти, щоб місячна дієта принесла найбільший ефект схуднення.

Додати коментар


Захисний код
Оновити