Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Шопінг

Сезонна паніка

Сезонна паніка знайома всім чутливим персонам. Але існує безліч способів, що розповідають про те, як сезонна паніка легко відступить. Ніщо так не може підняти настрій жінці, як захоплюючий шопінг. А що ми називаємо хорошим шопінгом? Це - величезна кількість вільного часу, певна сума грошових коштів і величезні знижки. Саме ці самі знижки дозволяють нам насолоджуватися тими речами, які в розпал сезону були доступні тільки лише персонажам з глянцевих журналів і саме завдяки розпродажів (сезонна паніка) ми маємо можливість надіти плаття, подібне поряд Брітні або блузу, як у Мадонни.Всі знають, що зниження цін навіть на суперексклюзивних речі проводиться два рази на рік - взимку перед Різдвом і в середині літа. Зрозуміло, в магазинах регулярно зустрічаються речі з певною знижкою, але у весняний період і восени їх можна зустріти дуже рідко. Наближається літо, а відповідно, буде безліч приводів зробити собі приємні сюрпризи, що гарантує настільки приємна сезонна паніка.

На жаль, у нас в Україні культура шопінгу, як така, майже повністю відсутня. Якщо в Європі панянки ретельно збирають готівкові гроші заради періоду розпродажів, то наші росіянки досить часто соромляться будь-кому зізнатися, що купили ту чи іншу річ зі знижкою на розпродажі. Ця різниця в менталітеті особливо сильно впадає в очі в той момент, коли великі супермаркети та фірмові бутіки починають сезон розпродажу (сезон паніки для відчайдушних модниць!). 

Якщо ти не бажаєш розоритися, купуючи модні обновки в пік їх затребуваності, варто стримати азарт і трохи почекати, поки настане сезонна паніка. Тоді ти можеш дозволити собі те плаття, яке давно хотіла, і туфлі, і сумочку до нього, про яких так давно мріяла. Досить нерозумно не скористатися унікальною можливістю і не купити якісну річ за менші гроші. Це майже так само не розумно, як купувати її за повну ціну тільки з тієї причини, що тобі здається, що розпродажі існують тільки для тих людей, хто не може собі дозволити якісну річ за повну вартість. Це помилка, у чому переконує сезонна паніка. У Європі люди, перш за все, розумно підходять до будь-якого вчинку. А шопінг дуже схожий на якесь стихійне лихо, ніж на досить серйозне заняття, то європейські покупниці пробують хоч якимось чином виправдати свої зайві витрати на десяту сумку або п'ятнадцяту спідницю від провідного дизайнера. А знижка в 35 або навіть 70% - чудове виправдання для будь божевільної купівлі та мрії, яку втілить сезонна паніка.

Між іншим, дізнатися про те, де і коли буде падіння цін, можна дуже просто - всі великі магазини оголосять тобі про це за пару тижнів і покажуть карту передбачуваних розпродажів. Якщо, зрозуміло, ти запитаєш. Так ти зможеш запланувати свої покупки.

Якщо ти жодного разу не була на великих розпродажах, то тоді тобі потрібно знати, що найбільш низькі ціни в подібний час бувають на ті товари, які лежать в магазині не один сезон і на супермодні речі, які напевно будуть неактуальні вже через півроку. Їх Уціняють, тому що через кілька місяців, коли закінчиться сезонна паніка, такі речі буде складно продати навіть з уцінкою. 

Багато жінок ставлять питання - що ж потрібно купувати під час сезонних розпродажів? На воістину ексклюзивні моделі ціна якщо і знижується, то не дуже сильно. Чи потрібно їх брати? Якщо дана річ тобі буде по кишені, то так. Справа в тому, що безліч унікальних речей з часом стануть класикою. Припустимо, розкішне плаття, яке стоїть скажених грошей цього року, може лише тільки дорожчати з часом, оскільки перейде з ультрамодного штучки в ексклюзивний вінтажний наряд. Але, крім численних люксових товарів, є сенс придбати й недорогі речі для щоденної шкарпетки, що гарантує сезонна паніка. Саме на подібних розпродажах ти без особливих зусиль і за невеликі гроші зможеш скласти основу свого нового гардеробу, а вже на дрібні деталі можна буде не скупитися.

Крім того, шопінг - це відмінний психотерапевт. Якщо раптом у твоєму житті йдуть не найкращі часи, з п'ят нових топів і пари штанів допоможуть розвіяти будь-яку смуток-тугу, що обіцяє сезонна паніка. Але таке задоволення навряд чи все підряд зможуть собі дозволити. Адже розпродажу-то йдуть два рази на рік. Але сейли тим і гарні, що можуть дозволити закуповувати відмінні речі майже в оптових кількостях.

Якщо ти бажаєш побачити дуже приємні знижки, то тоді тобі потрібно йти у великий магазин. Маленькі бутики, як правило, не на багато знижують ціни. Та й великі знижки в маленьких магазинах - це спроба продати речі з дуже старих колекцій, которуе робить з успіхом сезонна паніка. Якщо раптом з якоїсь причини ти пропустила найбільшу розпродаж в бутіку, не переживай. Через деякий час все нерозпродані на розпродажі речі відправляться в стік - центри цих магазинів, а їх ціна стане ще нижче. Зрозуміло, в таких місцях не можна зустріти плаття від Шанель, але відмінні речі марок подемократічнее можна купити майже задарма.

Основна порада для юних мисливців за Сейлем - бути першою. Але ще краще буде навчитися не піддаватися першим поривам скупити все з написом -50%, а періодично прислухатися до кричущого голосу розуму.

Додати коментар


Захисний код
Оновити