Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Стиль життя

Торт - оригінальний подарунок з приводу.

Всі ми любимо подарунки, причому не тільки отримувати, але й дарувати. Існує окрема категорія людей, які дуже люблять вибирати і дарувати подарунки друзям, близьким людям, колегам і просто знайомим. Адже це цілий ритуал. Спочатку придумати щось цікаве, купити, піднести і спостерігати за щасливим обличчям одержувача.Це дарує море емоцій обом сторонам: тому хто його отримує і тому хто дарує, якщо подарунок припав до смаку. Подарунки можуть бути яскравими і незвичайними, а можуть бути корисними. А ось поєднувати ці два властивості- справжнє мистецтво. І хоч гроші і порочні сертифікати залишатимуться класикою, вони не приносять стільки емоцій, скільки подарунок,відображає відношення і турботу. Ідеї ​​подарунків можна знайти в надлишку в інтернеті, а от як знайти дійсно оригінальні подарунки?

 

Є безпрограшний варіант, який підходить для будь-якого свята - красивий і смачний торт на замовлення. Такий подарунок одночасно і яскравий, і оригінальний і обов'язково потрібний. Що б не говорили, кожен з нас любить солодке, Незалежно від статі, віку і положення в суспільстві. Та й про потрібність такого подарунка теж можна не сперечатися. Складно знайти людину, у якого він вже є і більше не потрібен. Смачний торт можна не тільки з'їсти на самоті, але і розділити його з друзями і близькими людьми. А зробити його оригінальним, звернувшись в гарну кондитерську,простіше простого.

Чудовий подарунок для дитини - торт з улюбленими героями мультика чи казки. Просто давши ідею такого подарунка кондитерові, можна отримати справжній шедевр, який принесе багато радості на дитячому святі. Особливо, якщо свято тематичний, де як раз до речі оригінальні дитячі торти. Яскраві фігурки сподобаються і дітям і дорослим. При цьому смачний торт можна з'їсти всім разом, а яскраві фігурки залишити на довгу пам'ять.

Багато цікавого моно придумати і для корпоративного подарунка для колеги або начальника. Такий торт на замовлення може відображати інтереси співробітника або специфіку компанії. Спробуйте подарувати начальнику торт з його фігуркою або фігурками співробітників, і він обов'язково оцінить Ваші старання. Особливо популярний такий подарунок для ділових партнерів.Адже торт можна прикрасити логотипами компаній, яскравими прапорцями з назвою міст-партнерів.

День народження друга? І тут Вас виручить солодкий шедевр. Варто зобразити на тортик його захоплення і Ви побачите на обличчі одного безліч радісних емоцій.Друг любить музику? Значить можна зобразити улюблений музичний інструмент або прикрасити торт постером улюбленої групи або виконавця. А може він любить спорт? Тоді можна додати фігурки спортивного інвентарю, що відноситься до улюбленому виду спортивного захоплення.

Навіть на весілля можна подарувати такий не ординарна подарунок, позбавивши молодих від однієї з клопоту. Досить дізнатися тематику і колірну гамму торжества. Спробуйте запропонувати молодим зробити для них такий сюрприз і вони його гідно оцінять. Головне,щоб обрана кондитерська виконала його у найвищій якості і не розчарувала ні смаком ні дизайном. Нехай і для молодих на весіллі щось стане справжнім сюрпризом. А якщо торт буде прикрашений ексклюзивними фігурками нареченого і нареченої ручного ліплення, це здивує і гостей і молодят. Звичайно, такі складні роботи під силу не кожному майстрові,але при правильному виборі виконавця, ніхто не залишиться розчарованим. Не хочете брати на себе таку відповідальність? Тоді зверніть увагу на парубочий або дівич-вечір. Це теж привід для солодощів, з якими буде набагато веселіше розлучатися з холостяцьким життям.

Все-таки торт - це універсальний подарунок з приводу.Оригінальний і дуже потрібний.

Додати коментар


Захисний код
Оновити