Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Стиль життя

Що подарувати колезі?

Людина, як відомо, - істота соціальна. Та й більшу частину життя ми проводимо в колективах на робочих місцях. Усім нам, не сумніваюся, дуже хотілося б, щоб відносини з колегами не затьмарювали настрій щодня з приходом на роботу. Наше життя, і професійна в тому числі, складається з дрібниць.Тому свято повинен залишатися святом і не перетворюватися з приємного ритуалу в головний біль. А тому давайте поздоровляти колег щиро і від душі, щоб і вони відповіли нам тим же!

 

Але що ж подарувати? У цьому питанні можна заблукати на цілий день, тому простіше розбити всі подарунки на кілька напрямів.

Корпоративний напрямок.Такий подарунок - це і ненав'язливе нагадування про компанію, і легкий піар дарувальника в якості особи, що представляє компанію. Головне тут - не перестаратися! Шлях логотип займають лише невелику частину подарунка, сам подарунок виявиться корисним, а може бути, навіть і бажаним. Корисна річ або сувенір,оформлений відповідно зі сферою діяльності компанії (годинник у вигляді будиночка від будівельної фірми, наприклад), приємно порадує своєю фантазійної родзинкою.

Корисні подарунки. Декоративні дрібнички, як правило, припадають пилом на полицях, а корисна річ викликає приємні почуття по відношенню до дарувальника. Але важливо пам'ятати,що навіть сама корисна річ може виявитися марною і нікчемною, якщо не враховувати пристрасті та інтереси того, кому призначений подарунок. Не даруйте рибку парасольку!

Відповідні подарунки. Такі презенти завжди демонструють неформальне ставлення дарувальника до вибору подарунка. У людини є хобі, і це чудово хоча б тому,що полегшує нам процедуру пошуку приємною і потрібної штучки. Але в даному випадку важливіше всього розвідка і ще раз розвідка! Інакше можна подарувати любителю кактусів п'яте екземпляр одного разом ж виду.

Символічні, жартівливі або незвичайні подарунки. Стильний щоденник або ручка Parker Ingenuity знадобляться діловій людині,але запросто можуть нагнати тугу на творчу особистість. Тому з вашого боку потрібно фантазія, а з боку одержувача - почуття гумору. Погодьтеся, не кожен бос в змозі оцінити по достоїнству майку з власним портретом.

Грошові подарунки. Це нудно, але корисно, нікому не завадить надбавка до бюджету. Головне,щоб такий подарунок виглядав саме як подарунок і об'єднував в собі меркантильність з вигадкою. Нехай це буде кошичок з купюр, грошове дерево з купюр, та що завгодно, але тільки не білий конверт з передбачуваною начинкою!

Цільові подарунки. Є така корисна річ - подарункові сертифікати. Не знаєте ви, чим порадувати колегу,або колега виявився досить потайливі і не поширюється про свої захоплення, сертифікат стане і сюрпризом в такій ситуації, і можливістю для одержувача вибрати товар / послугу до душі.

Будьте щиро, бажайте і даруєте від самого серця, і тоді подальше спілкування стане набагато приємніше!

Додати коментар


Захисний код
Оновити