Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Стиль життя

Епіляція? !!!! Тільки без паніки !!!!!!

Зайве волосся на ногах і не тільки завжди наводять жах жіночу половину світу і виникає природне запитання: а як їх позбутися? Існує безліч разообразних способів як це зробити, що володіють своїми плюсами і мінусами. Розглянемо найпоширеніші з них за ступенем хворобливості.Електроепіляція - її почали робити ще на початку минулого століття. Суть полягає в тому, що на шкіру впливають за допомогою електричного струму. Робити її краще на трохи відросло волосся, так як ефект буде краще - волосся відразу відмирає. А на волосся, які ще не з'явилися на поверхні, це метод не подіє. Мінусом є сильна болючість при проведенні цієї процедури. Можна поставити 5 з 5 по силі болю. На деяких жінок електроепіляція, з невідомих причин, не діє.

 

Лазерна епіляція - волосся видаляють за допомогою світлової хвилі з певною частотою. Є одним з найбезпечніших видів епіляції.За допомогою лазера можна видалити небажані волосся назавжди, пройшовши 5-6 сеансів. Для цього типу ідеальним буде варіант темне волосся, що ростуть на світлій шкірі, тобто, чим більше пігменту в волосі, тим сильніше на нього впливає лазерний промінь. Волосся світлого або білого кольору на світлій шкірі - самий невідповідний варіант для цього типу.Ще потрібно бути обережним при наявності на тілі родимих ​​плям, які не можна піддавати лазерному випромінюванню. Після процедури може виникнути почервоніння, яке пройде через пару днів. Також тижні після епіляції небажано відвідувати сауну і загоряти на сонці. За рівнем хворобливості можна поставити 4.Епіляція воском і епілятор отримали 3 по силі хворобливості. Розглянемо докладніше кожен вид. Воскова епіляція робиться як теплим, так і гарячим воском. Перший зручно використовувати на руках і ногах, а другий - в зоні бікіні і пахв. Виглядає це приблизно так: шар застиглого воску «чіпляється» за волосся і вириває їх з корінням.Волосся почнуть з'являтися після трьох-чотирьох тижнів після епіляції, а через декілька процедур ріст волосся сповільнюється. Хоча позбутися короткого волосся не вдасться.

Шугарінг - за рівнем хворобливості - 2, винятком, мабуть, є Шугарінг без болю в салоні краси Oda. Епіляція аналогічна воскової,тільки замість нього використовують густий цукровий сироп. Термін її «дії» - до двох тижнів, залежно від індивідуальної чутливості шкіри.

Нещодавно з'явилося відкриття в цьому виді - епіляція шоколадним воском. Какао-боби, точніше їх аромат, сприяють виробленню ендорфінів, що знижують больові відчуття. Епілятор висмикує волосся з коренем.Його застосовують як для видалення волосся з ніг, так і для інтимних частин тіла (зони бікіні і пахв). Результат після нього долгосрочний- 3-4 тижні. Епілятор робить ріст волосся більш повільним, а їх самих більш тонкими. Процедура досить болюча, але сучасні епілятори володіють спеціальними насадками, що зменшують больові відчуття.Після епіляції рекомендується користуватися кремом, який зніме роздратування і заспокоїть шкіру.

Крем-депілятор - один з безболісних способів. Крем наносять за допомогою спеціального шпателя і ним же видаляють через 10-15 хв. У зоні бікіні потрібно використовувати обережно, а для глибокого - краще не використовувати цей спосіб. Крем-депілятор може викликати подразнення шкіри, тому його не можна застосовувати там, де є подряпини, родимки і запалення. Волосся не відростають близько тижня.

Бритва - кращий варіант, коли потрібно швидко позбутися від волосся. Може викликати подразнення, тому після гоління обов'язково змастити шкіру спеціальним кремом.Це основні способи позбутися зайвого волосся. Залишилося тільки вибрати для себе найбільш підходящий варіант.

Додати коментар


Захисний код
Оновити