Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Стиль життя

У чому секрет популярності відкритої кухні в ресторані?

Кухня, частково і повністю винесена в зал для відвідувачів, - вже не рідкість. Багато рестораторів прагнуть налагодити візуальний контакт з відвідувачами, «відкрити карти» і підвищити тим самим лояльність клієнтів, а з нею і виторги.

Подібні нововведення можна зустріти і в ресторанах європейської кухні в Києві, і в закладах в інших містах,спеціалізуються на японських, китайських чи італійських стравах.

Іноді за склом розташовують частину приміщення кухні, часом кухонну роздачу виносять в зону барної стійки або vip-клієнтам показують лише частина технологічного процесу. Наскільки виправдані вкладення в такі інновації,адже заплатити за ексклюзив власникові доведеться не менше 30% зверху?

 

4 складнощі в організації

У цьому випадку укомплектовувати кухню доведеться вишуканою, дорогою технікою, бажано довговічною. Усувати несправності на очах у відвідувачів - справа не саме вдячна. До того ж меблі повинні бездоганно вписуватися в інтер'єр закладу,що не так-то просто.

Якщо вже і йти на такий крок, доведеться грамотно вирішити проблему вентилювання. Не кожному клієнту сподобається постійний запах смаженої цибулі, та й вічна задуха ніяк не надихає на відпочинок.

Обов'язкова умова - спеціальні заготівельні цехи, де кухарі будуть чистити картоплю і цибулю,а також виконувати інші неестетичні процедури. Згідно з нормативними документами, деякі операції взагалі не можна проводити на відкритому просторі.

Відкрита кухня - це в першу чергу шоу, тому, перш ніж виносити приготування їжі «на люди», доведеться підшукати артистичних і комунікабельних кухарів. А ще - навчити їх манерам спілкування,правилам поведінки, звичкам і т.д.

Плюси і мінуси

З одного боку, подібна відкритість розташовує до себе відвідувачів: раз власник виніс найпотаємніше на загальний огляд, значить, приховувати закладу нічого. А це, в першу чергу, нові клієнти та повторні візити.Але з іншого - подібна «відкритість» і зняття завіси з таїнства приготування улюблених страв може швидко набриднути. В ідеалі гість повинен захоплюватися принесеним блюдом і дивуватися тому, як у кухаря вийшло створити такий шедевр, а не спостерігати за кожним кроком нарізки-смаження-прикраси.

Як і будь-яке інше рішення,це має право на існування, але в розумних межах. Приміром, клієнтам, які замовлять великий банкет «під ключ», напевно не захочеться, щоб гості спостерігали за метання в поспіху кухарями. А ось затишна кухонні стійка, де кухар розмірено і впевнено смажить шашлик або запікає лобстера на очах у всіх - чому б і ні?

Додати коментар


Захисний код
Оновити