Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Стиль життя

Як швидко вивчити англійську

Як швидко вивчити англійську мову, якщо чесно, ми не знаємо! Що таке швидко, чого в підсумку ви хочете добитися і на якому рівні «плавати»? Всі ці питання важливі, бо від них залежить кінцевий результат.

Відразу скажемо, що ви можете сміливо плюнути в обличчя будь-якого фахівця, який вам пообіцяє, що ви зможете вивчити англійську вже через місяць. Бог вам в допомогу, якщо ви поліглот і у вас від народження дар до вивчення мов, однак для середньостатистичної людини термін вивчення мови для початкового рівня спілкування від півроку до року. Це тільки початковий рівень! Але давайте все по-порядку.

 

Для чого вам нужено швидко вивчити англійську? Є кілька основних варіантів: туризм,бажання спілкування з англомовними людьми, майбутня професійна діяльність, бажання читати Шекспіра та інших авторів в оригіналі. Тут ми підходимо до принципового поділу: розмовна мова і граматика. Туристам і спраглим спілкування досить знати правильну вимову слів, а написання - це вторинне.Для цієї категорії придумуються всякі тематичні розмовники, з якими легко працювати навіть «чайникам» і швидко вивчити англійську простого рівня нескладно. Професіоналам в різних областях і любителям мистецтва важливо знати всі аспекти мови. Це зовсім інше питання, що вимагає багаторічного заняття.В даний час існує кілька стандартних способів вивчення будь-якої мови.

1. Курси. Варіант швидко вивчити англійську дуже примітивний, бо має ряд істотних недоліків. Найбільший з них - нерегулярність занять та їх мала тривалість. Не будемо говорити про кваліфікації викладацького складу цих курсів,яка іноді залишає бажати багато кращого. У самому кращому випадку курси дадуть вам розуміння принципів побудова речень, мінімальний словниковий запас і знання граматики. З цим багажем ви далеко не поїдете, хоча курси можна розглядати як початковий підготовчий етап для більш поглибленого вивчення.

2. Тренінги.Різного роду домашні аудіо- і відеотренінги щоб швидко вивчити англійську. Їх перевага перед курсами в тому, що ви можете приділяти мові куди більшу кількість часу щоб швидко вивчити англійську. Крім цього система побудована так, що є елемент багаторазових повторів, щоб краще запам'яталося. Зручність в тому,що займатися вам можна у себе вдома або при довгому шляху на роботу. Мінус - вас ніхто не поправить, якщо ви робите щось не так.

3. Читання вголос англійських книг. Сенс - почати вивчати алфавіт, потім елементарні англійські книжки, потім перейти на періодичні видання та літературу. До всього іншого існують безліч Інтернет-сайтів англійською мовою. Досить важкий спосіб, щоб швидко вивчити англійську бо на перших порах рисканье за ​​словником займають 50-70% часу. Більше того, вам буде іноді важко адекватно перевести пропозицію, так як мова допускає деякі вільності перекладу. Методику краще поєднувати з курсами і тренінгами, що дасть куди більший ефект.Мінус - не приділяється достатньої уваги розмовної мови, що створить певну складність при живому спілкуванні.

4. Робота з англомовними товаришами. Найефективніший спосіб вивчення мови, що припускає постійно спілкування. Зазвичай практикується в літніх таборах, при роботі за кордоном, при постійному спілкуванні в інститутах,де є іноземні студенти. Найкраще доповнити переглядом англомовних каналів або фільмів (ідеально - з біжучим рядком перекладу). Максимально розвиває навички розмовної мови, хоча при цьому страждає письмо і читання. Добре б, щоб ваш партнер володів хоча б мінімальними знаннями в російській,тоді пояснення будуть короткими і ефективними.

Всі перераховані способи вивчити швидко англійська мова вимагає декількох важливих додаткових елементів. Щоб відносно швидко вивчити англійську мову вам знадобиться завзятість, постійна розмовна практика, і на першому етапі регулярна робота зі словником і розмовником. Ці додаткові складові суттєво скоротять час і підвищать рівень отримуваних знань. Окрім цього не можна зупинятися на досягнутому, потрібно постійно вдосконалюватися у вимові і листі.

Важливо, який англійська ви хочете вивчити? Існує кілька суттєвих відмінностей англійської мови Великобританії і США.Якщо ви збираєтеся їхати в ці країни, то відразу ж зробіть акцент на цьому у репетитора чи викладача. Однак ці нюанси важливі тільки для людей, які збираються осягнути все до дрібниць. Така практика в нагоді для журналістів, дипломатів і т.д. Звичайним же туристам,людям з робочою візою або учням на такі відмінності звертати увагу не варто.

Удачі вам в осягненні непростого, але цікавого мови.

Додати коментар


Захисний код
Оновити