Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Стиль життя

Який вибрати школяреві телефон

Який вибрати школяреві телефон? - Дуже непросте питання, продиктований реаліями сьогоднішнього дня. При всіх недоліках мобільного зв'язку вона володіє двома незаперечними плюсами. Перше - можливість носити телефон постійно з собою, друге - швидкість і якість з'єднання.Іншими словами батьки можуть в будь-який момент дізнатися про здоров'я або проблеми дитини. Особливо модні телефони забезпечені системою відстежування місцеположення, що дозволяє без праці визначити, де знаходиться дитина, в школі чи ні.

 

Слід не забувати про те, що ми живемо в суспільстві, яке розвивається за своїми законами.Будь-який нормальний батько розуміє, що їм нікуди не дітися від технологічного прогресу, частиною якого є мобільний телефон. Сам факт наявності мобільного телефону перестав бути ознакою розшарування суспільства. Зараз телефон є практично у будь-якої людини. Інше питання - який це телефон? Ось на це питання ми і постараємося відповісти.Здоровий глузд і численні дослідження підтверджують, що бажаючи вибрати телефон для дитини варто звернути увагу на наступні моменти:

1. Вік дитини.

2. Наявність обов'язкових функцій.

3. Ціна апарату.

4. Додаткові опції (різні бонуси і подарунки, можливість гарантійного обслуговування і т.д.).

Розповідаючи про те,який телефон вибрати школяреві, почнемо з віку цього самого школяра. Вік визначає дуже багато чого. У першу чергу поведінку і рівень свідомості. Чим старша дитина, тим більше у нього рівень відповідальності. Маленькі діти схильні до балощам, вони багато чого забувають,ще не знають ціну заробленої копійці і не можуть зіставити цінність речей. Для них мобільний телефон насамперед іграшка. Малята дуже пишаються самим фактом його наявності і не звертають увагу на збереження апарату. Телефону просто гарантовані подряпини екрану, тріщини на корпусі і т.д.У старших дітей почуття симпатії до протилежної статі змушує бути акуратніше, що позитивно позначається і на збереження телефону. У цьому випадку вибирати телефон для школяра можна, виходячи з інших критеріїв.

Перший телефон малюка як перша машина для водія. Він пристрасно хоче зробити все правильно і швидко. Саме тому важливо,щоб апарат містився в руці. І не просто поміщався, а зручно лежав. Якщо маляті буде важко тримати телефон, то він буде його постійно упускати. При таких розкладах мобілка довго не проживе. Додаткова проблема як вибрати школяреві телефон, в тому,що всі ультрасучасні телефони по дизайну прагнуть замінити собою телевізор з великим екраном, тому просто не можуть бути маленьких розмірів. Виходячи з цього, ми не рекомендуємо купувати учневі молодших класів великий телефон. Що стосується старшокласників, то і рука у них більше, і з координацією получше,тому у великого телефону куди вище шанси на виживання. Ідеальним варіантом з точки зору збереження буде телефон з протиударним корпусом, проте за нього вам доведеться істотно переплатити.

Наявність обов'язкових функцій - ще один важливий критерій телефону для школяра. Мобілка давнимдавно перестала бути просто маленькою телефонною трубкою. З її допомогою можна малювати, дивитися фільми, досліджувати цілий світ через Інтернет. Обов'язковість функцій багато в чому визначається віком дитини. Чим старша дитина, тим важливіше стає для нього якісне відео, можливість прийняти і відправити ММS, швидкість роботи в Інтернеті,обсяг пам'яті телефону і т.д. Тут, в першу чергу, важливо поговорити з дитиною і постаратися домовитися. Очевидно, що він запросить космічний корабель, і вам доведеться знаходити консенсус. Пам'ятайте, що занадто економити не можна, інакше дитина буде себе почувати ущербно серед своїх однолітків.

Ціна апарату - найважливіший фактор вибору.У першу чергу вона залежить від функцій, які закладені в телефоні. По-друге, від зовнішнього оформлення. По-третє, від моделі телефону. Найчастіше при всіх порівнянних показниках нові моделі коштують набагато дорожче просто тому, що це нова модель. Виробник дуже вдало грає на бажанні просунутих підлітків бути крутіше, модніше, креативніше.Повірте, для більшості молоді це важливо.

Що стосується функцій, то їх список приблизно однаковий: фото, відео, Інтренет і т.д. Чи потрібно все це дитині вашого віку, самі визначайтеся. Може бути для малюка спочатку зупинитися на більш простої моделі?

Зовнішнє оформлення - чистого виду понти (вибачте за молодіжний сленг).Стрази від Сваровскі або золотий корпус ніяк не вплинуть на основні функції телефону. Якщо ваша дитина не вчиться у приватній суперохроняемой школі, то радимо йому не купувати занадто дорогий телефон, бо жодна загальноосвітня школа не бере на себе відповідальність за загублений дитиною мобільник. Більш того,ніхто не відміняв випадки крадіжки або вимагання в школі.

Крім цих обов'язкових моментів, батькам варто підключити свою голову і зробити покупку правильно. Якщо мова йде про перший телефоні для учня молодших класів, то краще, напевно, купити недорогу модель, можна б / у. Поки дитина адаптується, у нього пройде перша ейфорія,мине достатню кількість часу. З часом запити малюка зростуть, знання та вміння також, прогрес не стоятиме на місці, так що знадобиться новий апарат. Ось його однозначно краще купувати в магазині з повним пакетом документів і обов'язковим гарантійним талоном. Це може бути Інтернет-магазин або будь-який фірмовий.Переплативши кілька зайвих доларів за документи, ви вбережете себе і свою дитину від розглядів з правоохоронними органами з приводу знаходження у вас можливо краденого телефону.

Що стосується гарантії, то вона ще нікому і ніколи не заважала, особливо якщо сервісні центри даної фірми широко поширені в вашому місті.Те ж саме стосується і бонусів. Зараз дуже багато акцій з різними програмами у сфері цін і послуг, тому варто вибрати потрібний час і прихопити пару плюсів на халяву (ех, знову сленг, але як в тему).

Додати коментар


Захисний код
Оновити