Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Стиль життя

Як вибрати телевізор

Як вибрати телевізор для своїх потреб і за своїми можливостями знають не багато. Ми постараємося максимально полегшити вам завдання перед походом до супермаркету електроніки.

Почнемо з розуміння того, де буде стояти ваш телевізор. Це непусте питання, бо деякі індивідууми хочуть дивитися улюблені передачі навіть в туалеті.Для маленьких кімнат (кухні, невеликої спальні, ванної) вам краще вибрати маленький телевізор. Щоб ви краще орієнтувалися в поняттях «маленький» або «великий» наведемо таблицю стандартних розмірів екрану по діагоналі:

 

14 дюймів - 37 см 21 дюйм - 54 см 29 дюймів - 72 см 34 дюйма - 87 см20 дюймів - 51 см 25 дюймів - 63 см 32 дюйма - 81 см 36 дюймів - 92 см і т.д.

Оптимальна відстань перегляду - приблизно три діагоналі. Тобто можна вибрати телевізор для маленьких кімнат розміром порядку 3х3 м або 4х4 м повинен бути не більше 32-34 дюймів. У кухні або ванни розмір вибирають набагато менше.У житловій кімнаті телевізор найкраще розташовувати біля стіни або в кутку так, щоб на нього не падало світло з вікна. Якщо ви в змозі виділити окрему кімнату під домашній кінотеатр, то вам знадобиться великий телевізор.

З розміром телевізора і місцем його майбутнього знаходження безпосередньо пов'язаний вибір формату зображення.Стандартними вважаються співвідношення сторін екрану як 4: 3 і 16: 9. Формат 4: 3 характерний для маленьких і середніх апаратів. Формат 16: 9 більше відноситься до великих телевізорів. Під них спеціально підбираються відеоматеріали, бо проста трансляція буде залишати чорні смужки по краях або спотворювати зображення.Друга важлива складова того як вибрати телевізор - звук. В даний час старі моделі з монозвук рідкість. Для тих, хто не знає, монозвук - це варіант акустики, коли звук зливається в один потік і ніякі динаміки не допоможуть вам підвищити його якість. Якщо вас цікавить звичайний перегляд телевізора, то такого варіанту вистачить,а ось для отримання задоволення від якісного перегляду відео - навряд чи.

Стереозвук - якісніший варіант акустики, коли виходить два потоку. Для отримання хорошого звуку потрібно тільки правильно розташувати кілька колонок. Врахуйте це коли захочете вибрати телевізор.

Найкраще якість об'ємного звуку в промислових теле-і відеоапаратурі забезпечують системи Dolby Pro Logic і Dolby Digital. Цим системам віддають переваги виробники якісної апаратури, в тому числі і домашніх кінотеатрів.

Крім якісного звуку всім хочеться мати якісне зображення і це важливо щоб обрати найкращий телевізор.Воно забезпечується якістю кінескопа або його аналога. У наших супермаркетах вже рідко можна зустріти телевізори з кінескопом на основі електропроменеву трубки. Це вже позаминулий день у розвитку телевізорів, тому ціна таких екземплярів маленька, а якість зображення не дуже хороше.Рідкокристалічні системи LCD і TFT - більш сучасний варіант, хоча вже не найновіший. Плюсом є більш високу якість зображення при порівняно невеликому подорожчанні. Врахуйте мінус, бажаючи вибрати такий телевізор. Мінус - при вигорянні окремих точок екрана (пікселів), ці чорні точки вже не реаніміруешь, і вони будуть заважати.Плазмові панелі (у простолюдді «плазма») відрізняються більш високою якістю при більшій ціні. Мінус - велике споживання електроенергії в порівнянні з іншими.

Проекційна техніка - найкраща, але й найдорожча. Мінус - вона доречна тільки в самих великих кімнатах і рідко використовується в побуті простого обивателя.

Розповідаючи,як вибрати телевізор, обов'язково потрібно сказати про частоті. Раніше використовуваний стандарт в 60 Гц (герц) не підходить для сучасних моделей, бо дуже помітно мерехтіння екрану. Краще вибирати моделі з частотою від 100 Гц і вище. Чим вище частота, тим більше якісне зображення. Мінус в тому,що велика частота вимагає більш сучасних систем обробки відеосигналу, що, природно, позначається на кінцевій ціні продукту.

Крім цих основних показників скажемо кілька слів про комфорт, який важливо враховувати якщо ви хочете вибрати телевізор. Кожен вкладає в це слово своє поняття. Наприклад, мультиекран або картинка в картинці.Обидві ці функції дозволяють дивитися кілька каналів відразу, поки не виберіть відповідний.

Бажаючи вибрати телевізор, знайте - таймер сну дуже підійде тому, хто має звичку засинати під цікаву передачу. Функція «будильник» хороший для людей, яким потрібно рано вставати на роботу.

За пульт (по народному - «лінивець») ми й не згадуємо,бо абсолютно всі сучасні екземпляри забезпечені ім.

У багатьох сучасних телевізорах є гніздо для флешки (USB-порт). Він дозволяє використовувати телевізор в якості монітора. Це досить цікаво, адже безліч сучасних фільмів гойдаються з Інтернету. Природно, що більше враження вони справляють на великому екрані,що важливо врахувати, плануючи обрати найкращий телевізор.

Додати коментар


Захисний код
Оновити