Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Шопінг

Як вибрати сонцезахисні окуляри

Сонцезахисні окуляри - важлива складова літнього стилю і вибрати їх - справа нелегка. Мільйони людей у світі набувають їх, підбираючи під свій стиль одягу, зовнішній вигляд, зачіску і так далі. Але не слід забувати, що головне завдання цього атрибута стосується захисту ваших очей. 

Вашим очам шкодить яскраве світло сонця, але не тільки він. Відбивається від різних предметів ультрафіолет заподіює вам не менше шкоди, ніж саме сонце.

Як вибрати мультиварку?

Як вибрати мультиварку? - Задають собі питання домогосподарки в пориві купити це сучасне диво техніки. На щастя чи на жаль реклама робить свою справу, тому ми раз у раз ходимо в магазини за новими примхами сучасних технологій.

Що таке мультиварка? Це сучасна диво-каструля з невеликим комп'ютером і цілим набором програм. Завдання просте - замінити мікрохвильовку, каструлю, сковороду і духовку одночасно. Спеціально підібраний пакет програм дозволить вам готувати перші та другі страви, м'ясо, овочі, пироги і багато іншого. Щадні режими приготування дозволять у результаті отримати смачну і здорову їжу, не витрачаючи на все це багато дорогоцінного часу.

Як правильно вибрати сумку?

Грамотно підібрані аксесуари допомагають створити гармонійний образ. Сумки є не тільки практичним атрибутом, а й важливою частиною іміджу. Крім того, на сумки існує своя мода, яка як і скрізь змінюється кожен сезон. Щоб придбати модну сумку, ознайомтеся з рекомендаціями дизайнерів, які наведені в цій статті.

Форма

Асортимент сумок на сьогоднішній день дуже великий, вони можуть бути різними: величезні і маленькі, правильною і асиметричної форми. Цього року найбільш актуальними є кілька видів сумок.

Як правильно вибрати бюстгалтер

Бюстгальтер: історія створення найсексуальнішого аксесуара

На сьогоднішній день, в епоху культу непередбачуваною моди і індивідуального стилю, бездоганного здоров'я, нев'янучої молодості та божественної краси, переможно і карколомно хід по планеті бізнес-леді, щоб досягти феєричного успіху і справити виключно позитивне враження на численних ділових партнерів-чоловіків, має бути абсолютно впевнена в собі, причому, не тільки інтелектуально, а й візуально. Саме презентабельний і респектабельний зовнішній вигляд магнату у спідниці гарантує, насамперед, правильно підібране, чітко фіксує нижню білизну - в першу чергу, звичайно ж, бюстгальтер. Хоча деякі особливо розкуті сучасні дами вважають ліфчик зайвим елементом наряду, обгрунтовуючи свою думку тим, що всього пару століть тому представниці прекрасної половини людства - і покоївки, і аристократки - комфортно обходилися без подібного аксесуара.

Залежність від шопінгу: пристрасть до покупок

Шопінг в 21-му столітті - в епоху торжества по світу моди і стилю, царювання еталонів краси та творчої, часом провокаційною, суперечливою, епатажної індивідуальності - став головною пристрастю, трендовим хобі нового покоління, яке приховує брак розуму, вади тіла, пороки душі і рани серця за розкішшю дизайнерських нарядів і оманливим блиском брендових аксесуарів, хворобою масового ураження і одним з найбільш ефективних способів колективно психологічного зцілення. Ринкові відносини і споживча філософія життя в еру капіталізму зробили безневинний похід по магазинах з метою дійсно потрібного і корисного оновлення гардероба способом життя відчайдушного модника, який набуває за шалені гроші бездумно зайві речі, які після можуть роками припадати пилом у шафі навіть з бирками.

Сезонна паніка

Сезонна паніка знайома всім чутливим персонам. Але існує безліч способів, що розповідають про те, як сезонна паніка легко відступить. Ніщо так не може підняти настрій жінці, як захоплюючий шопінг. А що ми називаємо хорошим шопінгом? Це - величезна кількість вільного часу, певна сума грошових коштів і величезні знижки. Саме ці самі знижки дозволяють нам насолоджуватися тими речами, які в розпал сезону були доступні тільки лише персонажам з глянцевих журналів і саме завдяки розпродажів (сезонна паніка) ми маємо можливість надіти плаття, подібне поряд Брітні або блузу, як у Мадонни.

Осінь - час блищати!

Хто з нас дівчат не мріяв сумній восени, коли приходить час відмовитися від бешкетних літніх нарядів, пройти по вулиці так, щоб слідом спрямовувалися захоплені погляди? Час готуватися!

Насамперед розберемося з одягом. Навіть не думай влаштовувати траур по барвистому льоту, одягнувши традиційно в чорне пальто. Чому б не провести тест, перш ніж ти підеш на осінній шопінг? Адже наше завдання не тільки добре виглядати, але і виділитися з натовпу.

Шопінг який не приносить задоволення

Дуже часто шопінг супроводжується нервуванням. Це заняття може стати причиною стресу, прикрощів і розчарувань. Наслідки подібного стану - головний біль і зниження імунітету, а також загострення хронічних захворювань. Шопінг руйнує здоров'я людини.

У великих супермаркетах нерідко буває так, що продавці відповідають грубо на питання відвідувачів і не виявляють ні краплі уваги. Некоректне обслуговування в магазинах може привести людину до стресу.

Поради для тих хто намагається боротися з шопоголізм і розоренням

Якщо у людини поганий настрій, йому слід заборонити собі купувати в магазині більше однієї речі. Щоб підняти собі настрій, достатньо дешевої дрібнички. Купа спідниць і кофтинок, кілька пар взуття, навіть шуба або автомобіль володіють не більшим ефектом, ніж нова ручка або брелок.

Щоб утриматися від покупки дорогої речі, яка, на думку шопоголіка, підвищить його значимість і соціальний статус серед оточуючих людей і у власних очах, слід нагадати собі, що зустрічають по одягу, а проводжають по розуму. А безрозсудна скупка дорогих непотрібних товарів не говорить про наявність великого розуму.

Звернення до шоп-асистентам

В даний час з'явилася така професія - шоп-асистент. Це людина, яка сама робить покупки і привозить речі на будинок або супроводжує в магазині свого клієнта Шопінг-сервіс з'явився навіть в Україні. Особливо цей вид облуговування користується успіхом у бізнес-леді, у яких немає часу детально продумувати свій гардероб. Часто через це вони і починають скуповувати половину магазину без розбору товарів. 

У той же час вони надають великого значення покупкам, т. к. є типовими представниками нещодавно сформованого суспільства споживання.