Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Волосся

Як вибрати зачіску відповідно до формі обличчя

Досить часто за день перед відвідуванням перукарні нас відвідує інтригуюче неспокійна думка: «а чи не змінити мені зачіску?». Звичайно ж, ви завжди можете проконсультуватися на цю делікатну тему з досвідченим фахівцем. Але іноді хочеться ухвалити рішення самостійно, без чужих підказок і рекомендацій. Для цього потрібно добре розбиратися в питанні. При виборі стрижки досить важливо вміти враховувати форму свого обличчя і інші індивідуальні особливості. Про це і піде мова в статті.Як вибрати зачіску відповідно до форми обличчя?

• Для овального обличчя чудово підходить переважна більшість всіх зачісок (симетричних і асиметричних) різної довжини, з чубчиком і без, низькі і високі. Допускається проділ абсолютно будь-якого типу, також як і його відсутність, вуха можна як відкрити, так і закрити. Не варто носити розпущене довге волосся. Літнім жінкам варто враховувати, що пучок їх постарить.

• Для трикутного (серцеподібного) особи можна рекомендувати довжину волосся трохи нижче підборіддя, наприклад, «каре», при цьому чубок довгу косу до брів. Зачіска повинна створювати округлу форму і бути з невеликим легким начосом. Найбільше волосся повинне бути над щоками, чубчик густа, і завиті до лиця кінчики волосся. Слід відмовитися від короткої чубчика і гладко зачесаного бічних локонів.

• Для ромбовидного особи найкраще зачісувати пасма на щоки, чубчик обов'язкове. Не підійде прямий проділ або пасма, зачесане назад.

• Для круглого обличчя важливим є додання довжини. Чубок можна вибрати косу або пряму. Волосся краще зробити прямими, довжиною до куточків нижньої щелепи. Тут важлива пишність всій зачіски. Для створення об'єму можна виконати начісування в зоні тімені. Не рекомендується відмовлятися від чубчика, носити гладко зачесане назад волосся і низьку зачіску, яка закриває вуха.

• При подовженому обличчі досить часто радять носити «боб» для додання ширини і пом'якшення. Не рекомендуються довгі і прямі пасма.


• Для квадратного обличчя ідеальною стрижкою прийнято вважати «градуйованою каре», довжина якого трохи нижче підборіддя і злегка закриває ширину кутів нижньої щелепи. Добре виглядає зачіска, яка лише злегка обрамляє обличчя і закриває вилиці, при цьому трохи піднята тім'яна зона. Краще відмовитися від коротких стрижок.

• прямокутна особі досить добре підійде чолка, яка прикриває лоб. Важливо надати шевелюрі пишність на рівні скул, тобто трохи округлити всю форму. Не варто захоплюватися дуже короткими стрижками і довгими прямим волоссям.

• Для грушоподібної особи підійде стрижка, яка прикриває щоки, центр ваги її зміщений в тім'яну зону. При цьому краще відмовитися від прямого проділу, гладких пасм в тім'яній зоні і відкритих вух. Не виглядають локони на рівні вух або потилиці.

• При діамантовою формі обличчя можна зробити лоб більш широким, пом'якшивши при цьому вилиці і збільшивши обсяг у підборіддя і на лобі. У цьому випадку варто віддати перевагу асиметричної стрижки з хвилястим об'ємом. Також можна перенести всю вагу зачіски в задню область потилиці, а можна підібрати кілька варіантів коротких стрижок.

Коли ви думаєте, як вибрати зачіску відповідно до форми обличчя, не забувайте враховувати свої індивідуальні особливості.

1. Для низького лоба підійде пишна чілка трохи нижче лінії брів.

2. Для високого чола рекомендована короткий чубок.

3. При довгому носі рекомендована пишна низька чубчик і об'єм на потилиці і маківці. Відмовтеся від гладкого волосся, затягнутих в пучок.

4. Пишна чубчик буде добре виглядати з об'ємним носом.

5. При маленькому носі краще зовсім відмовитися від чубчика.

6. Для плоского потилиці вибирайте короткі стрижки з пишною завивкою або начосом на маківці або довгі пасма, підстрижені на потилиці (каскад, градуйованого каре).

7. При трохи скошеному підборідді добре виглядають зачіски і стрижки, які подовжують обличчя.

8. Дозволять приховати важкий виступаючий підборіддя зачіски з трохи прикритими вухами.

9. Для довгої шиї вибирайте прямі довгі або завиті локони з низькою окантовкою.

10. Для короткої шиї варто вибрати прямі або завиті пасма з дещо піднятою окантовкою.

11. Для широкої шиї підійде окантовка «куточком» або «Мисик».

12. Зачіска з довгим волоссям рекомендована власницям великих вух.

13. При високому зростанні віддавайте перевагу об'ємним, але не довгим стрижкам.

14. При низькому зростанні не варто робити дуже об'ємні зачіски.

Продумуйте ще деякі додаткові моменти.

• Довге волосся в зачісці вимагають більшого догляду, при цьому їх господиню можна охарактеризувати як прихильницю класичного стилю.

• Легкі і зручні у догляді короткі стрижки, в тому числі і в зимовий період. Вони (не дивлячись на вік) дозволяють розкрити динамізм вашої особистості.

• Підкреслюють погляд косі і спадаючі на брови чубчика.

• Пасма до плечей надають романтичність всьому образу, особливо в поєднанні з м'якими хвилями.

• аристократичність особи прекрасно підкреслять ультракороткі стрижки.

• Набути елегантність дозволить зачіска «а-ля Мірей Матьє» з ідеальною шапочкою.

• Практичність яскраво відобразять рвані короткі стрижки, з якими не доводиться «заморочуватися» тривалими укладаннями.

• Екстравагантність образу дозволить надати асиметрична стрижка або комбінація довгих пасом і піднятою «шапочки».

• Сексуальність добре підкреслюють ступінчасті об'ємні стрижки.

Не варто приймати рішення про кардинальну зміну вашого способу вже в перукарні, особливо якщо до остаточного висновку ви ще не прийшли. У цьому випадку досить злегка освіжити зачіску, надавши їй трохи змін, і виділити додатковий час на обдумування.

Якщо ж остаточне рішення вами вже прийнято, то знайдіть візуальний приклад такої стрижки в журналах або книгах (найкраще в різних ракурсах), щоб не довелося пояснювати, що ви хочете отримати, перукаря на пальцях. Попросіть його при цьому прокоментувати, чи підійде ця зачіска до структури, кольору волосся, зовнішності і загальному стилю. Згадайте всі свої побажання. Досвідчений майстер допоможе вам підібрати модну стрижку, яка підходить саме вам, з урахуванням пори року, віку, професії і способу життя.

Пам'ятайте про те, що саме правильно підібрана зачіска чи стрижка може не тільки вселити впевненість і підняти настрій, але і здатна донести ваші достоїнства, досконалість образу і красу до оточуючих.

Додати коментар


Захисний код
Оновити